Преміум-ліга: результати 13-ого туру та першої фінальної гри Кубку

0
624

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

13 Beerloga – Кардіфф-Прикордонник 10.02 ГУНП 12.00 2:4
13 Евеліна – Тетра 10.02 ГУНП 13.15 4:3
13 Ротор – Олімп 10.02 ГУНП 14.30 4:2
13 Хмельницькі делікатеси-Динамо-ГУНП 10.02 ГУНП 15.45 2:4
13 Лада-Епіцентр К-Forex Club 10.02 ГУНП 17.15 4:4
13 Сокіл-3 –Феміда-Старлайф 10.02 ГУНП 18.30 2:6
13 Ротор-2 – Helpix 10.02 ГУНП 19.45 3:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

13 Новатор – Прикордонник 10.02 ГУНП 21.00 1:8
13 Карат-Velmet -Менс 10.02 ГУНП 22.00 5:2
13 Філтекс – Фахівець 11.02 ГУНП 11.00 5:5
13 Патріот-Vігор- Олімпік 11.02 ГУНП 12.00 6:4
13 Товтри –Атлетік-Ферозіт 11.02 ГУНП 13.00 0:0
13 Червона Зірка – Максимум 11.02 ГУНП 14.00 0:4
13 Сокіл-2- Десятка 12.02 ГУНП 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

13 Лунтік-ФК «Нова Ушиця» 11.02 Конфермат 12.00 4:6
13 ФК «Зеніт-Юрія Фарм»- Конфермат 11.02 Конфермат 13.00 3:11
13 ФК «ЛП»- Дантист 11.02 Конфермат 15.00 3:8
13 Інтерпродсервіс-ФК «Литвина» 11.02 Конфермат 16.00 7:6
13 Brilliant -Crispus 11.02 Конфермат 18.00 6:3
13 ККФА-Vivasan – Starlife 11.02 Конфермат 19.00 1:1
13 Ракета – ЕкоАльт 11.02 Конфермат 20.00 4:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

13 FC «FNB»- Аваль 11.02 НАДПСУ 13.00 5:7
13 Думка-М’ясник 11.02 НАДПСУ 14.00 4:9
13 ФК «Громада-Міць»-ЖЖУК-ZALIV 11.02 НАДПСУ 15.00 4:2
13 Сокіл-МобіФренд 11.02 НАДПСУ 16.00 4:6
13 ДБК-Престиж-Авто 11.02 НАДПСУ 17.00 9:0
13 Тепловик –Раково-сіті 11.02 НАДПСУ 18.00 4:6
13 Ауді – Носорог 11.02 НАДПСУ 19.00 9:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА А)

11 ФК «Крупа»- Алмаз 10.02 Конфермат 12.00 3:12
11 Зооветпром-Поділля – Торнадо 10.02 Конфермат 13.00 10:6
11 Інкогніто-ХЕМТ 10.02 Конфермат 14.00 9:2
11 ДБК-2 – Booster 10.02 Конфермат 15.00 10:4
11 Lifecell – FC «Diamant» 10.02 Конфермат 16.00 1:4
11 Новатор-2 – Аванті 10.02 Конфермат 17.00 1:9

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА В)

11 ФК «Розсоша» Електротранс 10.02 НАДПСУ 15.00 0:5 (тех. поразка)
11 Моноліт- Легіон 10.02 НАДПСУ 16.00 2:3
11 КАЗ-ДЮСШ№1 -Фенікс 10.02 НАДПСУ 17.00 6:1
11 Меблі-Лідер –ДЮСШ№1-Україна 10.02 НАДПСУ 18.00 0:12
11 Smile- Ковчег 10.02 НАДПСУ 19.00 4:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА С)

11 FURY-Rexsoft 10.02 Конфермат 18.00 3:4
11 Вуд-Молл-Перша Приватна Броварня 10.02 Конфермат 19.00 5:3
11 Регбі-Evolution-Інтер 10.02 Конфермат 20.00 2:8
11 ФК «ЮАН»-ЗА-ЗУЛ 11.02 ДЮСШ 15.00 2:4
11 СК«Новатор Арті-Спорт»-Енергетик 11.02 ДЮСШ 16.00 3:2
11 Стріла-ХГПА-Амадока 11.02 ДЮСШ 17.00 3:6

ДИВІЗІОН 5  СТИКОВІ МАТЧІ ЗА ПОТРАПЛЯННЯ В ПЛЕЙ-ОФФ

С Алмаз – ДЮСШ №1-Україна 11.02 Конфермат 11.00 1:1
С FURY – ДЮСШ №1-Україна 11.02 Конфермат 14.00 2:3
С Алмаз – FURY 11.02 Конфермат 17.00 3:6

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ (ФІНАЛ) 1 МАТЧ

Ф Тетра – Феміда-Старлайф 11.02 ГУНП 15.45 1:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here