Преміум-ліга: результати 3-ого туру

0
957

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

3 Феміда-Старлайф – Helpix 03.11 ГУНП 16.30 5:1
3 Ротор-2 – Олімп 03.11 ГУНП 17.45 1:5
3 Епіцентр К-Forex Club – Сокіл-2 03.11 ГУНП 19.00 8:2
3 Кардіфф – Beerloga 03.11 ГУНП 20.15 2:8
3 Прикордонник-Frisor – Динамо-ГУНП 04.11 ГУНП 12.00 3:4
3 Лада – Новатор 04.11 ГУНП 13.15 4:1
3 Тетра-Конфермат – Евеліна 04.11 ГУНП 14.30 2:3
3 Хмельницькі делікатеси – Ротор 04.11 ГУНП 15.45 10:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

3 Конфермат-Ауді – Філтекс 03.11 ГУНП 12.00 6:2
3 Максимум – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 03.11 ГУНП 13.05 6:1
3 Фахівець – Crispus 03.11 ГУНП 14.10 2:4
3 Карат-Velmet – Vigor-Agora 03.11 ГУНП 15.15 4:3
3 Менс – Олімпік 04.11 ХНУ 15.00 0:3
3 Атлетик-Ceresit PRO – Десятка-Ковчег 04.11 ХНУ 16.00 4:3
3 Дантист – Сокіл-3-VETERAN’S 04.11 ХНУ 17.00 3:7
3 Червона Зірка – Ракета 04.11 ХНУ 18.00 1:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

3 ЕкоАльт – ФК «Бігуча Лань» 04.11 Конфермат 12.00

2:2

3 ЖЖУК-ZALIV – ФК «Громада-Міць» 04.11 Конфермат 13.00 5:0
3 Інтерпродсервіс – ФК «Литвина» 04.11 Конфермат 14.00 15:4
3 Лунтік – ФК «Нова Ушиця» 04.11 Конфермат 15.00 9:7
3 ФК «ЛП» – ККФА-GERCHIK & CO 04.11 Конфермат 16.00 1:3
3 Адвокат – ДБК 04.11 Конфермат 17.00 1:5
3 Brilliant – Аваль 04.11 Конфермат 18.00 3:4
3 Раково-сіті – Ауді-Алмаз 04.11 Конфермат 19.00 4:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

3 КАЗ – Rexsoft 04.11 НАДПСУ 12.00 6:2
3 Lifecell – М’ясник 04.11 НАДПСУ 13.00 3:8
3 Zооветпром-Ivet – МобіФренд 04.11 НАДПСУ 14.00 4:3
3 Тепловик – Сокіл 04.11 НАДПСУ 15.00 2:5
3 Престиж-Авто – ЗА-ЗУЛ 04.11 НАДПСУ 16.00 1:3
3 ДЮСШ №1-Україна – FURY-Аванті 04.11 НАДПСУ 17.00 2:4
3 Фортуна – Думка 04.11 НАДПСУ 18.00 7:2
3 Легіон – Моноліт 04.11 НАДПСУ 19.00 4:12

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here