Преміум-ліга: результати чергових матчів

0
1152

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Кубок Поділля Сокіл-3 – Хмельницькі делікатеси 03.03 ГУНП 11.00 1:8
Кубок Поділля Кардіфф-Прикордонник – Динамо-ГУНП 03.03 ГУНП 12.15 4:10
Кубок Виклику Ротор – Beerloga 03.03 ГУНП 15.30 5:11
Кубок Виклику Олімп – Ротор-2 03.03 ГУНП 16.45 2:6
1\2 Феміда-Старлайф – Лада 03.03 ГУНП 18.00 3:1
1\2

 

Helpix – Епіцентр К-Forex Club 03.03 ГУНП 19.15 1:1 пен. 1:2
1\2 Helpix – Епіцентр К-Forex Club 04.03 ГУНП 13.15 2:3
1\2 Феміда-Старлайф – Лада 04.03 ГУНП 14.30 3:1
Кубок Виклику Тетра – Евеліна 04.03 ГУНП 15.45 2:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 Олімпік – Новатор 03.03 ГУНП 13.30 2:0
1\2 Прикордонник-Філтекс 03.03 ГУНП 14.30 4:3
Кубок Поділля Патріот Vігор – Менс 03.03 ГУНП 20.30 2:4
Кубок Поділля Фахівець – Атлетік-Ферозіт 03.03 ГУНП 21.30 5:8
1\2 Олімпік – Новатор 04.03 ГУНП 11.00 2:3 
1\2 Прикордонник – Філтекс 04.03 ГУНП 12.05 10:4 
КВ Червона Зірка-Сокіл-2 04.03 ХНУ 16.00 4:2
КВ Десятка – Товтри 04.03 ХНУ 17.00 3:5
КВ Максимум – Карат-Velmet 04.03 ХНУ 18.00 2:4 

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 Crispus – Конфермат 03.03 Конфермат 13.00 9:1
1\2 ФК «Зеніт-Юрія Фарм»-Ракета 03.03 Конфермат 14.00 4:5
Кубок Поділля Інтерпродсервіс -Дантіст 03.03 Конфермат 17.00 4:6
Кубок Поділля ФК «Нова Ушиця»- ККФА-Vivasan 03.03 Конфермат 18.00 2:4
1\2 Crispus – Конфермат 04.03 Конфермат 14.00 5:4
КВ Лунтік – ФК «Литвина» 04.03 Конфермат 11.00 4:4
КВ Brilliant-ФК «ЛП» 04.03 Конфермат 17.00 6:3
КВ Starlife – ЕкоАльт 04.03 Конфермат 18.00 1:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\2 FC «FNB» – Раково-сіті 03.03 НАДПСУ 15.00 2:2 пен. 3:1
1\2 ДБК – Ауді 03.03 НАДПСУ 16.00 2:3
Кубок Поділля ФК «Громада-Міць»-ЖЖУК-ZALIV 03.03 НАДПСУ 17.00 3:9
Кубок Поділля Аваль – М’ясник 03.03 НАДПСУ 18.00 6:5
1\2 FC «FNB» – Раково-сіті 04.03 НАДПСУ 14.00 2:2 пен. 1:3
КВ Сокіл – Престиж-Авто 04.03 НАДПСУ 17.00 4:3
КВ Носорог – МобіФренд 04.03 НАДПСУ 18.00 0:4
КВ Тепловик – Думка 04.03 НАДПСУ 19.00 2:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\2 ДЮСШ№-1 Україна – Моноліт 03.03 Конфермат 11.00 5:3
1\2 Rexsoft – КАЗ 03.03 Конфермат 12.00 3:3 пен. 1:3
1\2 ДЮСШ№-1-Україна – Моноліт 04.03 Конфермат 12.00 7:4
1\2 Rexsoft – КАЗ 04.03 Конфермат 13.00 2:5
Кубок Виклику Вуд-Молл-СК «Новатор Арті-Спорт» 03.03 Конфермат 15.00 7:3
Кубок Поділля Зооветпром-Поділля – FURY 03.03 Конфермат 16.00 5:9
Кубок Надії Меблі-Лідер – Регбі Evolution 03.03 Конфермат 19.00 3:8
Кубок Зимовий  Аванті – Booster 03.03 Конфермат 20.00 4:1
Кубок Поділля Інтер – ДБК-2 04.03 Конфермат 16.00 3:3
Кубок Виклику Ковчег – FC «Diamant» 03.03 НАДПСУ 19.00 2:7
Кубок Надії Інкогніто – ФК «ЮАН» 04.03 НАДПСУ 15.00 2:0
Кубок Зимовий Smile – Електротранс 04.03 НАДПСУ 16.00 4:9
Кубок Перспективи Стріла-ХГПА – Стимул 04.03 Конфермат 19.00 0:10
Кубок Перспективи Торнадо – Енергетик 04.03 Конфермат 20.00 5:4
Кубок Пріоритету ФК «Крупа» – ДЮСШ№-1-Фенікс 04.03 ДЮСШ 13.00 3:5
Кубок Пріоритету ФК «Розсоша» – Новатор-2 04.03 ДЮСШ 14.00 -:+
Кубок Престижу Легіон – ЗА-ЗУЛ 04.03 ДЮСШ 15.00 4:5
Кубок Престижу Lifecell – Алмаз 04.03 ДЮСШ 16.00 3:4
Втішний Кубок Амадока – ХЕМТ 04.03 ДЮСШ 17.00 5:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here