Преміум-ліга: результати чергових матчів

0
1136

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
Кубок Поділля Динамо ГУНП-Хмельницькі делікатеси 10.03 ГУНП 11.00 3:2
Кубок Поділля Кардіфф-Прикордонник – Сокіл-3 10.03 ГУНП 12.15 2:6
Кубок Виклику Евеліна – Ротор 10.03 ГУНП 13.30 3:4
Фінал Епіцентр К ForexClub-Феміда Старлайф 10.03 ГУНП 14.45 3:1
3 місце Лада – Helpix 10.03 ГУНП 16.00 3:1
Кубок Виклику Ротор-2 – Beerloga 10.03 ГУНП 17.15 1:6
Фінал Епіцентр К-ForexClub-Феміда Старлайф 11.03 ГУНП 13.15 0:3
3 місце Helpix – Лада 11.03 ГУНП 14.30 2:1
Кубок Виклику Тетра – Олімп 11.03 ГУНП 15.45 7:1
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
Фінал Новатор – Прикордонник 10.03 ГУНП 18.30 3:3 пен. 2:0
3 місце Олімпік – Філтекс 10.03 ГУНП 19.30 4:5
Кубок Виклику Червона Зірка – Максимум 10.03 ГУНП 20.30 1:3
Кубок Виклику Карат-Velmet – Десятка 10.03 ГУНП 21.30 7:1
Фінал Новатор – Прикордонник 11.03 ГУНП 11.00 1:1 пен. 6:7
3 місце Олімпік – Філтекс 11.03 ГУНП 12.05 2:1
Кубок Виклику Сокіл-2- Товтри 12.03 ГУНП 18.00  
Кубок Поділля Атлетик-Ферозіт – Менс 11.03 ХНУ 17.00 3:7
Кубок Поділля Фахівець – Патріот Vігор 11.03 ХНУ 18.00 5:6
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
3 місце Конфермат-ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 10.03 Конфермат 17.00 10:0
Фінал Crispus – Ракета 10.03 Конфермат 18.00 5:1
Кубок Поділля Дантист – ФК «Нова Ушиця» 11.03 Конфермат 14.00 12:6
Кубок Поділля Інтерпродсервіс – ККФА-Vivasan 11.03 Конфермат 15.00 3:2
Фінал Crispus – Ракета 11.03 Конфермат 16.00 2:6
3 місце Конфермат – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 11.03 Конфермат 17.00 10:6
КВ ФК «ЛП»-ФК «Литвина» 11.03 Конфермат 18.00 4:6
КВ ЕкоАльт – Лунтік 11.03 Конфермат 19.00 8:5
КВ Brilliant – Starlife 11.03 Конфермат 20.00 3:2
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
1\2 FC FNB – Раково-сіті 10.03 НАДПСУ 16.00 5:3
Кубок Поділля ФК «Громада-Міць» – Аваль 11.03 НАДПСУ 13.00 2:2
Кубок Поділля ЖЖУК-ZALIV-M’ясник 11.03 НАДПСУ 14.00 4:2
Фінал Ауді – FC FNB 11.03 НАДПСУ 15.00 0:3
3 місце ДБК – Раково-сіті 11.03 НАДПСУ 16.00 2:6
КВ МобіФренд – Сокіл 10.03 НАДПСУ 17.00 7:3
КВ Думка – Престиж-Авто 10.03 НАДПСУ 18.00 5:0 (тех. результат)
КВ Тепловик – Носорог 10.03 НАДПСУ 19.00 5:3
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
Фінал ДЮСШ№-1 Україна – КАЗ 10.03 Конфермат 11.00 6:4
3 місце Моноліт – Rexsoft 10.03 Конфермат 12.00 3:5
Фінал ДЮСШ№-1 Україна – КАЗ 11.03 Конфермат 12.00 2:6
3 місце Моноліт – Rexsoft 11.03 Конфермат 11.00 4:10
Кубок Поділля Інтер – Зооветпром-Поділля 10.03 Конфермат 13.00 6:5
Кубок Поділля ДБК-2 – FURY 10.03 Конфермат 14.00 9:4
Кубок Поділля Меблі-Лідер – Стимул 10.03 Конфермат 19.00 8:5
Кубок 5 дивізіону ЗА-ЗУЛ – FC Diamant 11.03 Конфермат 13.00 5:4
Кубок 5 дивізіону ФК «Крупа» – Легіон 11.03 НАДПСУ 17.00 7:5
Кубок 5 дивізіону ДЮСШ №-1-Фенікс – FURY 11.03 НАДПСУ 18.00 1:3
Кубок 5 дивізіону Зооветпром-Поділля – Laguna 11.03 НАДПСУ 19.00 7:2
Кубок 5 дивізіону Booster – Інкогніто 10.03 Конфермат 15.00 5:5
Кубок 5 дивізіону Lifecell- Алмаз 10.03 Конфермат 16.00 3:3
Кубок 5 дивізіону Електротранс – ФК «ЮАН» 10.03 НАДПСУ 15.00 7:6

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here