Преміум-ліга: результати ігор 12-ого туру та матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку

0
1044

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

12 Динамо-ГУНП – Нelpix 19.01 ГУНП 10.30 1:4
12 Кардіфф – Новатор 19.01 ГУНП 11.45 6:2
12 Ротор-2 – Хмельницькі делікатеси 19.01 ГУНП 13.00 2:2
12 Beerloga – Евеліна 19.01 ГУНП 14.15 3:4
12 Епіцентр К-Forex Club – Феміда-Старлайф 19.01 ГУНП 18.45 0:1
12 Конфермат – Лада 19.01 ГУНП 20.00 3:2
12 Прикордонник-Frisor – Ротор 19.01 ГУНП 21.15 3:8
12 Олімп – Сокіл-2 20.01 ГУНП 10.45 3:8

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

12 Agora – Олімпік 20.01 ХНУ 11.00 8:2
12 Дантист – Crispus 20.01 ХНУ 12.00 3:5
12 Червона Зірка – Максимум 20.01 ХНУ 13.00 4:5
12 Карат-Velmet – Філтекс 20.01 ХНУ 14.00 5:0
12 Сокіл-3-VETERAN’S – Юрія Фарм 20.01 ХНУ 15.00 4:2
12 Ковчег – Ракета 20.01 ХНУ 16.00 4:5
12 Атлетик-Ceresit PRO – Фахівець 20.01 ХНУ 17.00 2:0
12 Менс – Ауді 20.01 ХНУ 18.00 6:8

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

12 ФК «Громада-Міць» – ФК «Бігуча Лань» 20.01 Конфермат 11.00 3:3
12 ФК «Нова Ушиця» – ФК «Литвина» 20.01 Конфермат 12.00 3:5
12 Алмаз – Аваль 20.01 Конфермат 14.00 1:5
12 ЕкоАльт – Інтерпродсервіс 20.01 Конфермат 15.00 3:3
12 Раково-сіті – ККФА GERCHIK & CO 20.01 Конфермат 17.00 6:4
12 ЖЖУК-ZALIV – Адвокат 20.01 Конфермат 18.00 3:7
12 Brilliant – ФК «ЛП» 20.01 Конфермат 19.00 7:4
12 Лунтік – ДБК 20.01 Конфермат 20.00 1:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

12 Zooветпром-Ivet – Моноліт 19.01 НАДПСУ 15.00 3:4
12 ДЮСШ №1-Україна – Сокіл 20.01 НАДПСУ 13.00 7:2
12 КАЗ – Тепловик 20.01 НАДПСУ 14.00 0:4
12 Аванті – Думка 20.01 НАДПСУ 15.00 4:3
12 МобіФренд – М’ясник 20.01 НАДПСУ 16.00 7:3
12 Rexsoft – ЗА-ЗУЛ 20.01 НАДПСУ 17.00 3:2
12 Престиж-Авто – Фортуна 20.01 НАДПСУ 18.00 1:3
12 Lifecell – Легіон 20.01 НАДПСУ 19.00 4:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

9 Патріот – WOODMALL 19.01 Конфермат 13.00 6:6
9 Золотий Грифон – АТ «Хмельницькобленерго» 19.01 Конфермат 14.00 2:2
9 Хмель – Буревісник 19.01 Конфермат 15.00 3:2
9 Перша Приватна Броварня – Гладіатор-Червона Зірка-2 19.01 Конфермат 16.00 2:3
9 FC Diamant – Нева 19.01 Конфермат 17.00 6:5
9 Revenge – Фенікс-ДЮСШ №1 19.01 Конфермат 18.00 4:8
9 Dark Horse – Прогрес-В 19.01 Конфермат 19.00 2:5
9 Booster – Дельта 19.01 НАДПСУ 16.00 5:4
9 Меблі-Лідер – Сапсан 19.01 НАДПСУ 17.00 5:4
9 Товтри – Електротранс 19.01 НАДПСУ 18.00 9:1
9 СК Новатор – Авіатор 19.01 НАДПСУ 19.00 2:3
9 Прикордонник-2 – ФК «ЮАН» 20.01 НАДПСУ 12.00 8:4
9 Поділля-АТО – Інкогніто 20.01 ДЮСШ 15.00 0:5
9 Vavilon – FC Friends 20.01 ДЮСШ 16.00 4:4
9 Foletti – Карат-Олешин 20.01 ДЮСШ 17.00 3:4

ЗА ПРАВО ПОТРАПЛЯННЯ В ПЛЕЙ-ОФФ 5 ДИВІЗІОН

С Буревісник – Електротранс 20.01 Конфермат 10.00 9:6
С Електротранс – Прогрес-В 20.01 Конфермат 13.00 5:6
С Прогрес-В – Буревісник 20.01 Конфермат 16.00 1:3

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ 1\4 ФІНАЛУ. 2 МАТЧ

1\4 Динамо-ГУНП – Евеліна 20.01 ГУНП 12.00 2:5
1\4 Хмельницькі делікатеси – Ротор 20.01 ГУНП 13.15 5:1
1\4 Лада – Новатор 20.01 ГУНП 14.30 7:2
1\4 Beerloga – Моноліт 20.01 ГУНП 15.45 11:3

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here