Преміум-ліга: результати матчів 1/16 фіналу Кубку, 1/8 фіналу Малого Кубку та ігор 5-ого туру у дивізіоні 5

0
945

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

10 Сокіл-2 – Beerloga (гра 10-го туру) 16.12 ГУНП 14.45 6:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

5 Vavilon – Foletti 16.12 Конфермат 12.00 1:3
5 Фенікс-ДЮСШ №1 – Інкогніто 16.12 Конфермат 13.00 3:4
5 Дельта – Буревісник 16.12 Конфермат 14.00 3:2
5 WOODMALL – Сапсан 16.12 Конфермат 15.00 11:2
5 Електротранс – Карат-Олешин 16.12 Конфермат 16.00 6:3
5 Revenge- Золотий Грифон 16.12 Конфермат 17.00 5:10
5 Хмель – Гладіатор-Червона Зірка-2 16.12 Конфермат 18.00 3:5
5 Патріот – Перша Приватна Броварня 16.12 Конфермат 19.00 7:2
5 Booster – Меблі-Лідер 16.12 НАДПСУ 13.00 4:2
5 Dark Horse – FC Diamant 16.12 НАДПСУ 14.00 2:4
5 Поділля-АТО – Нева 16.12 НАДПСУ 15.00 3:4
5 Товтри – Прикордонник-2 16.12 НАДПСУ 16.00 4:3
5 Прогрес-В – АТ «Хмельницькобленерго» 16.12 ДЮСШ 15.00 1:3
5 СК «Новатор» – ФК «ЮАН» 16.12 ДЮСШ 16.00 3:7
5 FC Friends – Авіатор 16.12 ДЮСШ 17.00 2:3

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ (1\16 фіналу)

1\16 Beerloga – Максимум 15.12 ГУНП 14.00 9:4
1\16 Прикордонник-Frisor – FC «Diamant» 15.12 ГУНП 15.00 7:3
1\16 Cокіл-2 – Евеліна 15.12 ГУНП 16.00 2:2 пен. 3:4
1\16 Ракета – Лада 15.12 ГУНП 17.00 2:5
1\16 Феміда-Старлайф – Хмельницькі делікатеси 15.12 ГУНП 18.15 2:4
1\16 Динамо-ГУНП – Ауді 15.12 ГУНП 19.15 8:0
1\16 Дантист – Ротор 15.12 ГУНП 20.15 3:5
1\16 Helpix – Атлетик-Ceresit PRO 15.12 ГУНП 21.15 3:2
1\16 Епіцентр-К-Forex Club –  Ротор-2 16.12 ГУНП 10.45 2:1
1\16 Кардіфф – Zооветпром-Ivet 16.12 ГУНП 11.45 5:0
1\16 Сокіл-3-VETERAN’S – Agora 16.12 ГУНП 12.45 3:3 пен. 3:2
1\16 Олімп – Інтерпродсервіс 16.12 ГУНП 13.45 4:0
1\16 Конфермат – Новатор 16.12 ГУНП 16.00 1:2
1\16 Моноліт – Сокіл 15.12 Конфермат 12.00 9:3
1\16 ЗА-ЗУЛ – Раково-сіті 15.12 Конфермат 13.00 9:5
1\16 ДЮСШ №1-Україна – Ковчег 16.12 ХНУ 18.00 2:2 пен. 6:5

МАЛИЙ КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ (1\8 фіналу)

1\8 ЖЖУК-ZALIV – Crispus 16.12 ХНУ 15.00 4:7
1\8 Легіон – Менс 16.12 ХНУ 16.00 3:9
1\8 Філтекс – ДБК 16.12 ХНУ 17.00 2:6
1\8 АТ «Хмельницькобленерго» – М’ясник 15.12 Конфермат 14.00 4:7
1\8 ФК «Нова Ушиця» – Dark Horse 15.12 Конфермат 15.00 7:5
1\8 ФК «Зеніт Юрія Фарм» – Фортуна 15.12 Конфермат 16.00 3:3 пен. 3:2
1\8 Rexsoft – Brilliant 15.12 Конфермат 17.00 1:8
1\8 Лунтік – Золотий Грифон 15.12 Конфермат 18.00 6:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here