Преміум-ліга: результати матчів 1-ого туру

0
1306

Надаємо Вашій увазі результати стартових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1 Алмаз – Лунтік 14.06 НВК №10-1 13.00 1:2
1 Forex Club – Прикордонник-Frisor 14.06 НВК №10-1 14.00 1:5
1 Фахівець – Хмельницькі делікатеси 14.06 НВК №10-1 15.00 2:7
1 Toshiba – Ротор 14.06 НВК №10-1 16.00 2:1
1 Динамо-ГУНП – Інтерпродсервіс 14.06 НВК №10-1 17.00 3:2
1 Beerloga – Максимум 14.06 НВК №10-2 14.00 7:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1 WOODMALL – Менс 14.06 НВК №10-1 18.00 5:0
1 Феміда – ЕкоАльт 14.06 НВК №10-2 11.00 5:1
1 Дантист – Vігор 14.06 НВК №10-2 12.00 1:4
1 Атлетик-Ceresit PRO – Сокіл-2 14.06 НВК №10-2 15.00 1:3
1 Brilliant – Філтекс-Аваль 14.06 НВК №10-2 16.00 7:4
1 Аванті – ККФА-ММ 14.06 НВК №10-2 18.00 11:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1 Фенікс-ДЮСШ №1 – Інкогніто 14.06 ДЮСШ №1 14.00  1:1
1 Foletti-Vavilon – МобіФренд 14.06 ДЮСШ №1 15.00  4:4
1 Ауді – Lifecell 14.06 ДЮСШ №1 16.00  5:4
1 Адвокат – FC Diamant 14.06 ДЮСШ №1 17.00  1:4
1 Zooветпром-Ivet – Ковчег 14.06 ДЮСШ №1 18.00  4:6
1 Облавтодор – Золотий Грифон 14.06 ДЮСШ №1 19.00  2:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1 Ехо-Ветеран – Думка 14.06 Парк Франка 14.00 6:5
1 Округ – Карат-mebli remtion 14.06 Парк Франка 15.00 1:3
1 Ковчег-2 – Booster 14.06 Парк Франка 16.00 0:6
1 УПП Хмельницький – СК Проскурів 14.06 Парк Франка 17.00 2:7
1 Легіон – FC Friends 14.06 ДЮСШ №1 12.00 8:0
1 ДЮСШ №1-Спарта – ДЮСШ №1-Україна-Chado 14.06 ДЮСШ №1 13.00 5:4
1 Нева – Тайфун 14.06 НВК №10-1 11.00 3:1
1 Наркевицька ОТГ – Astrum 14.06 НВК №10-1 12.00 4:3
1 Олімп – Ветеран (Нова Ушиця) 14.06 НВК №10-2 13.00 2:3
1 Меблі-Лідер – Прогрес-В 14.06 НВК №10-2 17.00 6:2
1 Аталанта – ZALIV 10 14.06 НВК №10-2 19.00 3:9
1 Dark Horse – Тепловик 14.06 НВК №10-1 19.00 0:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here