Преміум-ліга: результати матчів 10-ого туру

0
811

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

10 Ротор – Динамо-ГУНП 25.07 НВК №10-1 11.00 2:4
10 Beerloga – Лунтік 25.07 НВК №10-1 12.00 2:3
10 Прикордонник-Frisor – Інтерпродсервіс 25.07 НВК №10-1 13.00 7:2
10 Forex Club – Максимум 25.07 НВК №10-1 14.00 11:3
10 Алмаз – Фахівець 25.07 НВК №10-1 15.00 4:2
10 Toshiba – Хмельницькі делікатеси 25.07 НВК №10-1 16.00 3:14

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

10 Аванті – Сокіл-2 26.07 НВК №10-1 12.00 4:6
10 WOODMALL – Дантист 26.07 НВК №10-1 13.00 7:1
10 Феміда – Менс 26.07 НВК №10-1 14.00 9:2
10 Філтекс-Аваль – ЕкоАльт 26.07 НВК №10-1 15.00 4:1
10 Brilliant – ККФА-ММ 26.07 НВК №10-1 16.00 14:3
10 Атлетик-Ceresit PRO – Vігор 26.07 НВК №10-1 18.00 1:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

10 Облавтодор – Фенікс-ДЮСШ №1 26.07 ДЮСШ №1 14.00 3:1
10 Zooветпром-Ivet – Інкогніто 26.07 ДЮСШ №1 15.00 4:3
10 МобіФренд – FC Diamant 26.07 ДЮСШ №1 16.00 3:2
10 Foletti-Vavilon – Lifecell 26.07 ДЮСШ №1 17.00 2:4
10 Адвокат – Золотий Грифон 26.07 ДЮСШ№1 18.00 2:6
10 Ауді – Ковчег 26.07 ДЮСШ №1 19.00 2:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

10 Ветеран (Нова Ушиця) – Карат-mebli remtion 25.07 Парк Франка 15.00 0:2
10 Ехо-Ветеран – ДЮСШ №1-Україна-Chado 25.07 Парк Франка 16.00 5:8
10 Легіон – СК Проскурів 25.07 Парк Франка 17.00 2:0
10 Аталанта – Думка 25.07 Парк Франка 18.00 4:2
10 Dark Horse – FC Friends 25.07 Парк Франка 19.00 5:4
10 Наркевицька ОТГ – Меблі-Лідер 25.07 НВК №10-1 17.00 5:16
10 Ковчег-2 – Прогрес-В 25.07 НВК №10-1 18.00 2:11
10 УПП Хмельницький – ДЮСШ №1-Спарта 25.07 НВК №10-1 19.00 10:3
10 Тепловик – ZALIV 10 26.07 НВК №10-1 17.00 4:4
10 Округ – Booster 26.07 НВК №10-1 19.00 5:0
10 Олімп – Тайфун 26.07 ДЮСШ №1 12.00 2:7
10 Нева – Astrum 26.07 ДЮСШ №1 13.00 3:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here