Преміум-ліга: результати матчів 10-ого туру та ігор 1/4 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”

0
794

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

10 Хмельницькі делікатеси – Конфермат 04.01 ГУНП 17.45 5:3
10 Феміда – Helpix 04.01 ГУНП 19.00 1:2
10 Новатор – Beerloga 04.01 ГУНП 20.15 0:5 (тех. результат)
10 Агробізнес – Евеліна 05.01 ГУНП 12.00 8:2
10 Лада – Динамо-ГУНП 05.01 ГУНП 13.15 1:7
10 Прикордонник-Frisor – Agora 05.01 ГУНП 14.30 3:3
10 Ротор – Епіцентр К-Forex Club 05.01 ГУНП 15.45 2:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

10 ДБК – Фахівець 04.01 ГУНП 12.00 3:1
10 ФК «Бігуча Лань» – Олімп 04.01 ГУНП 13.05 4:5
10 Атлетик-Ceresit PRO – Карат-Олешин 04.01 ГУНП 14.10 2:3
10 Спарта – Червона Зірка 04.01 ГУНП 15.15 2:1
10 Ковчег – Crispus 04.01 ГУНП 16.20 3:4
10 ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Олімпік 05.01 ХНУ 16.45 3:2
10 Дантист – Максимум 05.01 ХНУ 17.50 2:4
10 Ракета – Філтекс 05.01 ХНУ 18.55 7:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

10 Лунтік – ЕкоАльт 04.01 Конфермат 13.00 5:1
10 Адвокат- Моноліт-Облавтодор 04.01 Конфермат 14.00 3:6
10 ЗА-ЗУЛ – Менс 04.01 Конфермат 15.00 11:5
10 ККФА-Технолюкс – Аванті 04.01 Конфермат 16.00 1:3
10 Ветеран(Нова Ушиця) – ЖЖУК-ZALIV 05.01 Конфермат 16.00 4:7
10 Інтерпродсервіс – Brilliant 05.01 Конфермат 19.00 15:7
10 Алмаз-Diamant – M’ясний маркет 05.01 Конфермат 20.00 6:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

10 ФК «ЮАН» – Думка 04.01 Конфермат 17.00 3:4
10 Золотий Грифон – Тепловик 04.01 Конфермат 18.00 1:4
10 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Прикордонник-2 04.01 Конфермат 19.00 4:4
10 Lifecell – Zoоветпром-Ivet 04.01 Конфермат 20.00 2:5
10 КАЗ – Rexsoft 05.01 Конфермат 13.00 3:4
10 ФК «ЛП-Інкогніто» – ФК «Громада-Міць» 05.01 Конфермат 14.00 4:4
10 Товтри – МобіФренд 05.01 Конфермат 15.00 5:6
10 Легіон – Фортуна 05.01 Конфермат 18.00 4:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

7 Тайфун – Astrum 04.01 Конфермат 09.00 3:2
7 Dark Horse – ПЛАТІК 04.01 Конфермат 10.00 5:4
7 Наркевицька ОТГ – Престиж-Авто 04.01 Конфермат 11.00 2:8
7 ФК Бронівка – Прогрес-В 04.01 Конфермат 12.00 7:4
7 АТ Хмельницькобленерго – Фенікс-ДЮСШ №1 04.01 ХНУ 15.00 3:4
7 ФК «Антонівці» – Booster 04.01 ХНУ 16.00 4:4
7 Локомотив – СТВ 04.01 ХНУ 17.00 2:1
7 Vavilon – Modesto 04.01 ХНУ 18.00 2:2
7 WOODMALL – Будівельник 04.01 ХНУ 19.00 12:1
7 Нева – FC Friend’s 05.01 ХНУ 10.45 4:2
7 Зоря – Меблі-Лідер 05.01 ХНУ 11.45 2:8
7 ФК Жищинці – ФОСК «Спортлідер» 05.01 ХНУ 12.45 3:1
7 ФК Гвардійськ – АВТО STREET 05.01 ХНУ 13.45 1:4
7 ФК Студениця – Поділля-АТО 05.01 Конфермат 09.00 3:4
7 Карат-Олешин-2 – Гладіатор 05.01 Конфермат 10.00 6:4
7 Ветеран(Хмельницький) – ХФК Давид 05.01 Конфермат 17.00 5:2
7 СК «Проскурів» – Авіатор 05.01 ДЮСШ №1 17.00 2:2
7 Округ – Ковчег-2 05.01 ДЮСШ №1 18.00 4:2
7 Електротранс – ФК Ружичанка 05.01 ДЮСШ №1 19.00 6:5
7 Майстер M’яча – Victory 05.01 ДЮСШ №1 20.00 1:2

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ ТМ МОБІФРЕНД З ФУТЗАЛУ 1\4 ФІНАЛУ

1\4 ФК «Бронівка» – Фахівець 05.01 ХНУ 14.45 3:6
1\4 ФК «Бігуча Лань» – ДБК 05.01 ХНУ 15.45 -:+
1\4 Лунтік – Тепловик 05.01 Конфермат 11.00 3:5
1\4 ФК «ЮАН» – Менс 05.01 Конфермат 12.00 3:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here