Преміум-ліга: результати матчів 10-ого туру

0
853

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

10 Евеліна – Helpix 29.12 ГУНП 17.45 1:4
10 Конфермат – Епіцентр К-ForexClub 29.12 ГУНП 19.00 5:8
10 Прикордонник-Frisor – Лада 29.12 ГУНП 20.15 4:4
10 Ротор-2 – Феміда-Старлайф 30.12 ГУНП 12.00 0:12
10 Олімп – Новатор 30.12 ГУНП 13.15 3:11
10 Кардіфф – Хмельницькі делікатеси 30.12 ГУНП 14.30 2:7
10 Динамо-ГУНП – Ротор 30.12 ГУНП 15.45 2:0

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

10 Сокіл-3-VETERAN’S – Crispus 29.12 ГУНП 11.00 5:1
10 Дантист – Ауді 29.12 ГУНП 12.05 3:7
10 Олімпік – Юрія-Фарм 29.12 ГУНП 13.10 3:8
10 Agora – Ракета 29.12 ГУНП 14.15 9:1
10 Карат-Velmet – Фахівець 29.12 ГУНП 15.20 3:3
10 Ковчег – Філтекс 29.12 ГУНП 16.25 4:5
10 Менс – Червона Зірка 29.12 ХНУ 17.00 4:0
10 Атлетик-Ceresit PRO – Максимум 29.12 ХНУ 18.00 1:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

10 Алмаз – ФК «Бігуча Лань» 30.12 Конфермат 12.00 4:6
10 ФК «Нова Ушиця» – ДБК 30.12 Конфермат 13.00 2:12
10 Аваль – ФК «Литвина» 30.12 Конфермат 14.00 5:0
10 ФК «Громада-Міць» – ККФА-GERCHIK & CO 30.12 Конфермат 15.00 4:8
10 Brilliant – ЕкоАльт 30.12 Конфермат 16.00 1:1
10 ЖЖУК-ZALIV – Інтерпродсервіс 30.12 Конфермат 17.00 4:8
10 Раково-сіті – Адвокат 30.12 Конфермат 18.00 1:2
10 Лунтік – ФК «ЛП» 30.12 Конфермат 19.00 11:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

10 КАЗ – Фортуна 30.12 НАДПСУ 12.00 5:2
10 Аванті – Сокіл 30.12 НАДПСУ 13.00 5:4
10 МобіФренд – ЗА-ЗУЛ 30.12 НАДПСУ 14.00 5:6
10 ДЮСШ №1-Україна – Легіон 30.12 НАДПСУ 15.00 4:3
10 Lifecell – Престиж-Авто 30.12 НАДПСУ 16.00 1:2
10 Zooветпром-Ivet – Тепловик 30.12 НАДПСУ 17.00 2:4
10 М’ясник – Думка 30.12 НАДПСУ 18.00 5:2
10 Rexsoft – Моноліт 30.12 НАДПСУ 19.00 3:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

7 Vavilon – ФК «ЮАН» 29.12 Конфермат 12.00 1:5
7 Електротранс – Авіатор 29.12 Конфермат 13.00 2:5
7 Золотий Грифон – FC «Diamant» 29.12 Конфермат 14.00 2:3
7 Меблі-Лідер – Перша Приватна Броварня 29.12 Конфермат 15.00 13:3
7 Booster – Гладіатор-Червона Зірка-2 29.12 Конфермат 16.00 3:5
7 Хмель – Дельта 29.12 Конфермат 17.00 3:2
7 WOODMALL – Буревісник 29.12 Конфермат 18.00 6:6
7 Патріот – Сапсан 29.12 Конфермат 19.00 6:5
7 Товтри – Карат-Олешин 29.12 НАДПСУ 13.00 6:6
7 Dark Horse – АТ «Хмельницькобленерго» 29.12 НАДПСУ 14.00 3:6
7 Revenge – Нева 29.12 НАДПСУ 15.00 5:6
7 СК «Новатор» – FC «Friends» 29.12 НАДПСУ 16.00 3:6
7 Інкогніто – Прогрес-В 29.12 НАДПСУ 17.00 4:3
7 Поділля-АТО – Фенікс-ДЮСШ №1 29.12 НАДПСУ 18.00 2:11
7 Foletti – Прикордонник-2 29.12 НАДПСУ 19.00 3:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here