Преміум-ліга: результати матчів 2-ого та 3-ого турів

0
924

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

2 Forex Club – Динамо-ГУНП 20.06 НВК №10-1 12.00 2:1
2 Toshiba – Максимум 20.06 НВК №10-1 17.00 7:2
2 Прикордонник-Frisor – Хмельницькі делікатеси 20.06 НВК №10-2 14.00 0:4
2 Інтерпродсервіс – Beerloga 20.06 НВК №10-2 15.00 2:8
2 Лунтік – Фахівець 20.06 НВК №10-2 16.00 7:1
2 Ротор – Алмаз 20.06 НВК №10-2 19.00 2:4
3 Динамо-ГУНП – Прикордонник-Frisor 21.06 НВК №10-2 11.00 6:4
3 Алмаз – Максимум 21.06 НВК №10-1 13.00 3:1
3 Фахівець – Ротор 21.06 НВК №10-1 15.00 2:3
3 Хмельницькі делікатеси – Лунтік 21.06 НВК №10-1 16.00 3:2
3 Toshiba – Інтерпродсервіс 21.06 НВК №10-1 17.00 7:3
3 Beerloga – Forex Club 21.06 НВК №10-1 18.00 2:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

2 ЕкоАльт – Атлетик-Ceresit PRO 20.06 НВК №10-1 13.00 6:3
2 Філтекс-Аваль – Аванті 20.06 НВК №10-1 14.00 2:7
2 Сокіл-2 – WOODMALL 20.06 НВК №10-1 15.00 3:4
2 ККФА-ММ – Феміда 20.06 НВК №10-1 16.00 1:13
2 Brilliant – Vігор 20.06 НВК №10-1 18.00 4:7
2 Менс – Дантист 20.06 НВК №10-1 19.00 3:4
3 Дантист – Сокіл-2 21.06 НВК №10-2 14.00 0:7
3 Vігор – Менс 21.06 НВК №10-2 15.00 1:3
3 Атлетик-Ceresit PRO – ККФА-ММ 21.06 НВК №10-2 16.00 7:2
3 Аванті – Brilliant 21.06 НВК №10-2 17.00 4:3
3 Феміда – Філтекс-Аваль 21.06 НВК №10-2 18.00 4:0
3 WOODMALL – ЕкоАльт 21.06 НВК №10-2 19.00 3:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

2 Золотий Грифон – Фенікс-ДЮСШ №1 20.06 ДЮСШ №1 14.00 9:2
2 Foletti-Vavilon- Інкогніто 20.06 ДЮСШ №1 15.00 0:4
2 FC Diamant – Zooветпром-Ivet 20.06 ДЮСШ №1 16.00 5:3
2 МобіФренд – Ауді 20.06 ДЮСШ №1 17.00 5:3
2 Ковчег – Облавтодор 20.06 ДЮСШ №1 18.00 9:1
2 Lifecell – Адвокат 20.06 ДЮСШ №1 19.00 1:3
3 Облавтодор – FC Diamant 21.06 ДЮСШ №1 12.00 1:0
3 Zooветпром-Ivet – Lifecell 21.06 ДЮСШ №1 13.00 2:7
3 Адвокат – МобіФренд 21.06 ДЮСШ №1 15.00 3:3
3 Фенікс-ДЮСШ №1 – Ковчег 21.06 ДЮСШ №1 17.00 3:5
3 Foletti-Vavilon – Ауді 21.06 ДЮСШ №1 18.00 4:2
3 Інкогніто – Золотий Грифон 21.06 ДЮСШ №1 19.00 1:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

2 FC Friends – Ехо-Ветеран 20.06 Парк Франка 15.00 4:6
2 Карат-mebli-remtion – Нева 20.06 Парк Франка 16.00 4:2
2 Олімп – Округ 20.06 Парк Франка 17.00 4:2
2 СК Проскурів – ДЮСШ №1-Спарта 20.06 Парк Франка 18.00 4:2
2 Аталанта – Dark Horse 20.06 Парк Франка 19.00 7:3
2 Ветеран – Прогрес-В 20.06 НВК №10-1 11.00 10:1
2 Тепловик – ДЮСШ №1-Україна-Chado 20.06 ДЮСШ  №1 13.00 3:4
2 Astrum – Меблі-Лідер 20.06 НВК №10-2 11.00 5:7
2 Booster – Наркевицька ОТГ 20.06 НВК №10-2 12.00 4:2
2 ZALIV-10 – Легіон 20.06 НВК №10-2 13.00 4:4
2 Думка – УПП Хмельницький 20.06 НВК №10-2 17.00 1:5
2 Тайфун – Ковчег-2 20.06 НВК №10-2 18.00 4:0
3 Наркевицька ОТГ – Тайфун 21.06 Парк Франка 14.00 4:3
3 Ковчег-2 – Карат-mebli-remtion 21.06 Парк Франка 15.00 1:4
3 Аталанта – Тепловик 21.06 Парк Франка 16.00 1:1
3 ДЮСШ №1-Спарта – Думка 21.06 Парк Франка 17.00 5:1
3 Прогрес-В – Astrum 21.06 ДЮСШ №1 14.00 2:2
3 ДЮСШ №1-Україна-Chado – СК Проскурів 21.06 ДЮСШ №1 16.00 3:4
3 Округ – Ветеран 21.06   НВК №10-1 11.00 3:3
3 Нева – Олімп 21.06 НВК №10-1 12.00 1:4
3 УПП-Хмельницький – FC Friends 21.06 НВК №10-2 12.00 4:2
3 Легіон – Dark Horse 21.06 НВК №10-2 13.00 3:2
3 Ехо-Ветеран – ZALIV 10 21.06 НВК №10-1 14.00 5:7
3 Меблі-Лідер – Booster 21.06 НВК №10-1 19.00 5:0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here