Преміум-ліга: результати матчів 29 лютого та 1 березня

2
1447

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

КВ 3 тур Сокіл-2 – Конфермат 29.02 ГУНП 14.00 0:2
1\2 (2матч) Динамо-ГУНП – Beerloga 29.02 ГУНП 17.45 5:2
1\2 (2матч) Феміда – Хмельницькі делікатеси 29.02 ГУНП 19.00 1:1 пен. 1:3
КП 2 тур Епіцентр К-Forex Club – Helpix 29.02 ГУНП 20.15 4:4
КВ 3 тур Агробізнес – Прикордонник-Frisor 01.03 ГУНП 10.45 6:6
КВ 3 тур Евеліна – Ротор 01.03 ГУНП 12.00 4:0
КП 2 тур Сокіл-3-VETERAN’S – Agora 01.03 ГУНП 13.15 2:4
1\2 (3матч) Хмельницькі делікатеси – Феміда 01.03 ГУНП 14.30 4:1
1\2 (3матч) Beerloga – Динамо-ГУНП 01.03 ГУНП 15.45 0:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 (2 матч) Олімп – ДБК 29.02 ГУНП 15.30 4:6
1\2 (2 матч) Ракета – ФК «Бігуча Лань» 29.02 ГУНП 16.35 5:5 пен. 3:2
КП 2 тур Максимум – Олімпік 01.03 ХНУ 16.00 7:6
КВ 3 тур Карат-Олешин – Crispus 29.02 ХНУ 15.50 3:3
КВ 3 тур Атлетик-Ceresit PRO – Фахівець 29.02 ХНУ 16.55 4:1
КП 2 тур ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Філтекс 01.03 ХНУ 15.00 8:2
КВ 3 тур Ковчег – Дантист 01.03 ХНУ 19.00 3:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 (2матч) M’ясний маркет – ЗА-ЗУЛ 29.02 Конфермат 12.00 3:5
1\2 (2матч) ЖЖУК-ZALIV – Сокіл 29.02 Конфермат 13.00 4:9
КВ 3 тур Алмаз-Diamant – Лунтік 29.02 Конфермат 10.00 1:4
КВ 3 тур Адвокат- Brilliant 29.02 Конфермат 11.00 2:2
КВ 3 тур Моноліт-Облавтодор – ККФА-Технолюкс 29.02 Конфермат 20.00 4:1
КП 2 тур Аванті – Менс 01.03 Конфермат 19.00 8:5
КП 2 тур Інтерпродсервіс – ЕкоАльт 01.03 Конфермат 20.00 6:4
1\2 (3матч) ЗА-ЗУЛ – М’ясний маркет 01.03 Конфермат 12.00 2:1
1\2 (3матч) Сокіл – ЖЖУК-ZALIV 01.03 Конфермат 13.00 4:4 пен. 2:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\2 (2матч) ДЮСШ №1-Україна-Сhado – КАЗ 29.02 Конфермат 14.00 7:5
1\2 (2матч) МобіФренд – Тепловик 29.02 Конфермат 15.00 7:3
КВ 3 тур Золотий Грифон – Легіон 29.02 Конфермат 18.00 8:2
КП 2 тур Товтри – Lifecell 29.02 Конфермат 19.00 6:6
КВ 3 тур ФК ЮАН – Думка 01.03 Конфермат 11.00 6:5
КП 2 тур Zoоветпром-Ivet – Rexsoft 01.03 Конфермат 17.00 1:9
КВ 3 тур ФК «Громада-Міць» – Фортуна 01.03 Конфермат 18.00 3:5
1\2 (3матч) КАЗ – ДЮСШ №1-Україна-Chado 01.03 Конфермат 14.00 4:4 пен. 4:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\2 (2матч) АВТО STREET – ХФК «Давид» 29.02 Конфермат 16.00 5:1
1\2 (2матч) Ветеран – ФК «Жищинці» 29.02 Конфермат 17.00 5:0
КП 2 тур ФК «Бронівка» – Vavilon 01.03 Конфермат 15.00 8:2
КП 2 тур Майстер M’яча – Локомотив 01.03 Конфермат 16.00 4:2
Кубок 5Д Modesto – Карат-Олешин-2 29.02 Конфермат 09.00 4:6
Кубок 5Д Нева – WOODMALL 01.03 Конфермат 09.00 5:4
Кубок 5Д Booster – FC Friend’s 01.03 Конфермат 10.00 1:7
Кубок 5Д Округ – Ge.KAM 29.02 ХНУ 09.45 3:1
Кубок 5Д Престиж Авто – Vavilon 29.02 ХНУ 10.45 2:3
Кубок 5Д Ехо-Ветеран – Меблі-Лідер 29.02 ХНУ 11.45 6:4
Кубок 5Д Тайфун – ФК «Ружичанка» 29.02 ХНУ 12.45 2:5
Кубок 5Д Прогрес-В – СТВ 29.02 ХНУ 13.45 3:5
Кубок 5Д Платік – Будівельник 01.03 ХНУ 09.00 9:3
Кубок 5Д Поділля АТО – Перша Приватна Броварня 01.03 ХНУ 10.00 3:4
Кубок 5Д Кремінь – ФК «Студениця» 01.03 ХНУ 11.00 5:5
Кубок 5Д АТ Хмельницькобленерго – Зоря 01.03 ХНУ 12.00 8:3
Кубок 5Д Наркевицька ОТГ – Аstrum 01.03 ХНУ 13.00 1:0
Кубок 5Д СК «Проскурів» – ФК «Антонівці» 01.03 ХНУ 14.00 8:4
Кубок 5Д ФК «Бронівка» – Гладіатор 29.02 ДЮСШ 15.00 4:3
Кубок 5Д Авіатор – Майстер М’яча 29.02 ДЮСШ 16.00 2:5
Кубок 5Д ФК «Гвардійськ» – Електротранс 29.02 ДЮСШ 17.00 3:5
Кубок 5Д Грузевиця-Агро – REDMION 29.02 ДЮСШ 18.00 10:1
Кубок 5Д ФК «Стуфченці» – Фенікс-ДЮСШ №1 01.03 ДЮСШ 17.00 2:5
Кубок 5Д ФК «Жищенці» – Транс-Авто 01.03 ДЮСШ 18.00 5:5
Кубок 5Д Victory – FC PUSHKINO 01.03 ДЮСШ 19.00 4:3
Кубок 5Д Ковчег-2 – Dark Horse 01.03 ДЮСШ 20.00 3:4

КУБОК ПРЕСТИЖУ (15-16 місця)

3 тур Лада – Ветеран (Нова Ушиця) 29.02 ХНУ 14.45 3:4
3 тур ФК «ЛП-Інкогніто» – Спарта 01.03 ХНУ 17.00 0:3
3 тур Прикордонник-2 – Червона Зірка 01.03 ХНУ 18.00 0:1

2 КОМЕНТАРІ

  1. Така гра як сьогодні була з ФК”ЖИЩИНЦІ”,ВІДЧУТТЯ що хлопці вийшли грати регбі,відмітити хочеться рахунок 5:5,чому стоїть 5:3.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here