Преміум-ліга: результати матчів 4-ого туру

0
908

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

4 Сокіл-2 – Феміда-Старлайф 10.11 ГУНП 16.15 3:3
4 Олімп – Тетра-Конфермат 10.11 ГУНП 17.30 1:8
4 Beerloga – Ротор 10.11 ГУНП 18.45 2:1
4 Евеліна – Епіцентр К- Forex Club 11.11 ГУНП 10.45 0:3
4 Динамо-ГУНП – Ротор-2 11.11 ГУНП 12.00 9:1
4 Кардіфф – Прикордонник-Frisor 11.11 ГУНП 13.15 3:7
4 Helpix – Лада 11.11 ГУНП 14.30 2:1
4 Новатор – Хмельницькі делікатеси 11.11 ГУНП 15.45 3:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

4 Карат-Velmet – Дантист 10.11 ГУНП 14.00 5:3
4 Олімпік – Червона Зірка 10.11 ГУНП 15.05 2:3
4 Сокіл-3-VETERAN’S – Атлетик-Сerosit PRO 10.11 ГУНП 19.50 5:0
4 Десятка-Ковчег – Менс 10.11 ГУНП 20.55 6:4
4 ФК «Зеніт Юрія Фарм» – Конфермат-Ауді 11.11 ХНУ 15.00 10:1
4 Viгор-Agora – Сrispus 11.11 ХНУ 16.00 3:3
4 Ракета – Максимум 11.11 ХНУ 17.00 3:3
4 Філтекс – Фахівець 11.11 ХНУ 18.00 3:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

4 Ауді-Алмаз – ДБК 11.11 Конфермат 12.00 2:2
4 ФК «Бігуча Лань» – Інтерпродсервіс 11.11 Конфермат 13.00 4:10
4 ФК «Нова Ушиця» – ЖЖУК-ZALIV 11.11 Конфермат 14.00 6:5
4 ФК «Литвина» – ФК «ЛП» 11.11 Конфермат 15.00 6:4
4 ФК «Громада-Міць» – Brilliant 11.11 Конфермат 16.00 5:0
4 Аваль – ЕкоАльт 11.11 Конфермат 17.00 8:4
4 ККФА GERCHIK & CO – Адвокат 11.11 Конфермат 18.00 4:3
4 Раково-сіті – Лунтік 11.11 Конфермат 19.00 9:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

4 Zооветром-Ivet – ДЮСШ№1-Україна 11.11 НАДПСУ 12.00 6:7
4 М’ясник – Престиж-Авто 11.11 НАДПСУ 13.00 8:5
4 Rexsoft – Lifecell 11.11 НАДПСУ 14.00 3:1
4 МобіФренд – Сокіл 11.11 НАДПСУ 15.00 4:5
4 Моноліт – Тепловик 11.11 НАДПСУ 16.00 9:2
4 Думка – Легіон 11.11 НАДПСУ 17.00 1:3
4 FURY-Аванті – КАЗ 11.11 НАДПСУ 18.00 2:6
4 ЗА-ЗУЛ – Фортуна 11.11 НАДПСУ 19.00 3:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1 Прогрес-В – Revenge 10.11 Конфермат 11.00 9:5
1 Карат-Олешин – Прикордонник-2 10.11 Конфермат 12.00 2:5
1 Гладіатор-Червона Зірка-2 – Буревісник 10.11 Конфермат 13.00 3:9
1 Сапсан – Перша Приватна Броварня 10.11 Конфермат 14.00 5:2
1 WOODMALL – Booster 10.11 Конфермат 15.00 3:8
1 Поділля-АТО – Dark Horse 10.11 Конфермат 16.00 3:11
1 ФК «ЮАН» – Авіатор 10.11 Конфермат 17.00 11:3
1 CК «Новатор» – Товтри 10.11 Конфермат 18.00 3:9
1 Електротранс – Vavilon 10.11 Конфермат 19.00 9:4
1 FC «Friends» – Folettі 10.11 Конфермат 20.00 2:4
1 АТ «Хмельницькобленерго» – FC «Diamant» 11.11 ДЮСШ 13.00 2:3
1 Нева – Інкогніто 11.11 ДЮСШ 14.00 3:3
1 Дельта – Меблі-Лідер 11.11 ДЮСШ 15.00 3:10
1 Фенікс-ДЮСШ №1 – Золотий Грифон 11.11 ДЮСШ 16.00 1:4
1 Хмель – Патріот 11.11 ДЮСШ 17.00 4:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here