Преміум-ліга: результати матчів 6-ого туру та календар ігор 7-ого туру

0
1045

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

6 Динамо-ГУНП – Алмаз 11.07 НВК №10-2 11.00 9:2
6 Beerloga – Toshiba 11.07 НВК №10-2 16.00 8:7
6 Forex Club – Фахівець 11.07 НВК №10-1 13.00 2:2
6 Інтерпродсервіс – Хмельницькі делікатеси 11.07 НВК №10-1 14.00 1:14
6 Максимум – Лунтік 11.07 НВК №10-1 16.00 2:9
6 Прикордонник-Frisor – Ротор 11.07 НВК №10-1 18.00 1:3
7 Фахівець – Динамо-ГУНП 12.07 НВК №10-1 11.00  
7 Лунтік – Інтерпродсервіс 12.07 НВК №10-1 12.00  
7 Хмельницькі делікатеси – Forex Club 12.07 НВК №10-1 13.00  
7 Ротор – Максимум 12.07 НВК №10-1 14.00  
7 Toshiba – Прикордонник-Frisor 12.07 НВК №10-1 16.00  
7 Алмаз – Beerloga 12.07 НВК №10-2 11.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

6 Феміда – Атлетик Ceresit PRO 11.07 НВК №10-1 11.00 6:2
6 Аванті – WOODMALL 11.07 НВК №10-1 12.00 2:2
6 Філтекс-Аваль – Дантист 11.07 НВК №10-2 13.00 6:4
6 ЕкоАльт – Менс 11.07 НВК №10-2 14.00 4:4
6 Brilliant – Сокіл-2 11.07 НВК №10-2 15.00 1:8
6 ККФА-ММ – Vігор 11.07 НВК №10-2 17.00 0:5 (тех. результат)
7 Менс – ККФА-ММ 12.07 НВК №10-1 15.00
7 WOODMALL – Феміда 12.07 НВК №10-2 12.00
7 Дантист – Аванті 12.07 НВК №10-2 13.00
7 Сокіл-2 – ЕкоАльт 12.07 НВК №10-2 15.00
7 Атлетик-Ceresit PRO – Brilliant 12.07 НВК №10-2 16.00
7 Vігор – Філтекс-Аваль 12.07 НВК №10-2 17.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

6 Адвокат – Zооветпром-Ivet 11.07 ДЮСШ №1 14.00 1:0
6 Ауді – Облавтодор 11.07 ДЮСШ №1 15.00 4:3
6 МобіФренд – Фенікс-ДЮСШ №1 11.07 ДЮСШ №1 16.00 2:2
6 Lifecell – Інкогніто 11.07 ДЮСШ №1 17.00 0:3
6 Foletti-Vavilon- Ковчег 11.07 ДЮСШ №1 18.00 5:5
6 FC Diamant – Золотий Грифон 11.07 ДЮСШ №1 19.00 2:5
7 Золотий Грифон – Lifecell 12.07 ДЮСШ №1 14.00  
7 Облавтодор – Адвокат 12.07 ДЮСШ №1 15.00  
7 Фенікс-ДЮСШ №1 – Ауді 12.07 ДЮСШ №1 16.00  
7 Інкогніто – МобіФренд 12.07 ДЮСШ №1 17.00  
7 Zooветпром-Ivet – Foletti-Vavilon 12.07 ДЮСШ №1 18.00  
7 Ковчег – FC Diamant 12.07 ДЮСШ №1 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

6 Dark Horse – ДЮСШ №1-Спарта 11.07 Парк Франка 15.00 4:4
6 Округ – Наркевицька ОТГ 11.07 Парк Франка 16.00 2:6
6 Тепловик – Думка 11.07 Парк Франка 17.00 7:3
6 Аталанта – УПП Хмельницький 11.07 Парк Франка 18.00 3:6
6 FC Friends – СК Проскурів 11.07 Парк Франка 19.00 1:10
6 Легіон – Ехо-Ветеран 11.07 ДЮСШ №1 13.00 5:2
6 Booster – Ветеран (Нова Ушиця) 11.07 НВК №10-2 12.00 1:2
6 Олімп – Меблі-Лідер 11.07 НВК №10-1 15.00 2:5
6 ZALIV 10 – ДЮСШ №1-Україна-Chado 11.07 НВК №10-1 17.00 7:2
6 Карат-mebli remtion – Прогрес-В 11.07 НВК №10-1 19.00 7:3
6 Тайфун – Astrum 11.07 НВК №10-2 18.00 3:1
6 Нева – Ковчег-2 11.07 НВК №10-2 19.00 8:2
7 Astrum – Карат mebli remtion 12.07 Парк Франка 14.00
7 Ехо-Ветеран – Тепловик 12.07 Парк Франка 15.00
7 Думка – FC Friends 12.07 Парк Франка 16.00
7 Ковчег-2 – Ветеран (Нова Ушиця) 12.07 Парк Франка 17.00
7 ДЮСШ №1-Спарта – Аталанта 12.07 ДЮСШ №1 12.00
7 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Dark Horse 12.07 ДЮСШ №1 13.00
7 Прогрес-В – Олімп 12.07 НВК №10-2 14.00
7 Booster – Тайфун 12.07 НВК №10-2 18.00
7 УПП Хмельницький – Легіон 12.07 НВК №10-2 19.00
7 Наркевицька ОТГ – Нева 12.07 НВК №10-1 17.00
7 Меблі-Лідер – Округ 12.07 НВК №10-1 18.00
7 СК Проскурів – ZALIV 10 12.07 НВК №10-1 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here