Преміум-ліга: результати матчів 7-ого туру та ігор 3-ого попереднього етапу Кубку

0
1058

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

7 Епіцентр К-ForexClub- Cокіл-2 07.12 ГУНП 16.30 5:1
7 Ротор – Евеліна 07.12 ГУНП 17.45 4:2
7 Хмельницькі делікатеси – Beerloga 07.12 ГУНП 19.00 4:5
7 Прикордонник-Frisor – Новатор 08.12 ГУНП 10.45 7:2
7 Феміда – Агробізнес 08.12 ГУНП 12.00 6:2
7 Agora – Конфермат 08.12 ГУНП 13.15 1:0
7 Helpix- Динамо-ГУНП 08.12 ГУНП 14.30 3:8
7 Лада – Сокіл-3-VETERAN’S 08.12 ГУНП 15.45 1:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

7 Олімп – Фахівець 07.12 ГУНП 14.00 4:3
7 Crispus – ФК «Бігуча Лань» 07.12 ГУНП 15.05 3:4
7 Червона Зірка – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 07.12 ГУНП 20.05 0:3
7 Максимум – Ракета 07.12 ГУНП 21.10 2:4
7 Олімпік – Філтекс 07.12 ХНУ 12.40 6:3
7 Карат-Олешин – Дантист 07.12 ХНУ 13.45 5:1
7 Атлетик-Ceresit PRO – Спарта 07.12 ХНУ 14.50 10:3
7 Ковчег – ДБК 07.12 ХНУ 15.55 3:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

7 Лунтік – ЗА-ЗУЛ 07.12 Конфермат 13.00 2:10
7 Алмаз-Diamant – Сокіл 07.12 Конфермат 14.00 2:5
7 Аванті – Інтерпродсервіс 07.12 Конфермат 15.00 8:5
7 M’ясний маркет – Ветеран(Нова Ушиця) 07.12 Конфермат 16.00 7:0
7 Менс – ККФА-Технолюкс 07.12 Конфермат 17.00 9:4
7 ЖЖУК-ZALIV – Ауді 07.12 Конфермат 18.00 11:1
7 Моноліт-Облавтодор – Brilliant 07.12 Конфермат 19.00 4:6
7 ЕкоАльт – Адвокат 07.12 Конфермат 20.00 4:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

7 МобіФренд – ФК « ЮАН» 07.12 ХНУ 17.00 3:2
7 Фортуна – Товтри 07.12 ХНУ 18.00 1:1
7 Rexsoft – Золотий Грифон 07.12 ХНУ 19.00 3:2
7 КАЗ – ДЮСШ №1-Україна-Chado 07.12 ДЮСШ 14.00 5:3
7 ФК «Громада-Міць» – Думка 07.12 ДЮСШ 15.00 2:5
7 Тепловик – Прикордонник-2 07.12 ДЮСШ 16.00 9:0
7 Zoоветпром-Ivet – ФК «ЛП-Інкогніто» 07.12 ДЮСШ 17.00 3:1
7 Легіон – Lifecell 07.12 ДЮСШ 18.00 5:8

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

4 Авіатор – АТ «Хмельницькобленерго» 07.12 ДЮСШ 19.00 3:2
4 Поділля АТО – ФК «Ружичанка» 07.12 ДЮСШ 20.00 3:1
4 ФК «Антонівці» – Локомотив 07.12 Конфермат 09.00 3:9
4 СК «Проскурів» – Зоря 07.12 Конфермат 10.00 4:4
4 АВТО STREET – Ветеран (Хмельницький) 07.12 Конфермат 11.00 3:6
4 ФК «Бронівка» – Майстер м’яча 07.12 Конфермат 12.00 2:10
4 Booster – FC Friend’s 08.12 Конфермат 09.00 5:4
4 Modesto – Astrum 08.12 Конфермат 10.00 1:5
4 Гладіатор – Тайфун 08.12 Конфермат 11.00 3:0
4 Престиж-Авто – ПЛАТІК 08.12 Конфермат 12.00 6:2
4 ФОСК «Спортлідер» – WOODMALL 08.12 Конфермат 13.00 1:17
4 Наркевицька ОТГ – Dark Horse 08.12 Конфермат 14.00 2:1
4 Прогрес-В – Victory 08.12 Конфермат 15.00 6:2
4 Округ – ФК «Студениця» 08.12 ДЮСШ 12.00 4:3
4 Меблі-Лідер – Фенікс-ДЮСШ №1 08.12 ДЮСШ 13.00 5:3
4 ХФК Давид – ФК «Гвардійськ» 08.12 ДЮСШ 14.00 6:1
4 Будівельник – ФК «Жищенці» 08.12 ДЮСШ 15.00 1:11
4 Vavilon – Карат-Олешин-2 08.12 ДЮСШ 16.00 3:2
4 CТВ – Нева 08.12 ДЮСШ 17.00 2:4
4 Ковчег-2 – Електротранс 08.12 ДЮСШ 18.00 3:8

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ТРЕТІЙ ЕТАП

3-ий етап Моноліт-Облавтодор – Адвокат 08.12 ХНУ 09.00 2:5
3-ий етап Ракета – Атлетик-Ceresit PRO 08.12 ХНУ 10.00 4:2
3-ий етап ФК «Бронівка» – Карат-Олешин 08.12 ХНУ 11.00 4:4 пен. 0:2
3-ий етап Легіон – КАЗ 08.12 ХНУ 12.00 4:5
3-ий етап ФК «Бігуча Лань» – Золотий Грифон 08.12 ХНУ 13.00 0:2
3-ий етап Алмаз-Diamant – МобіФренд 08.12 ХНУ 14.00 5:3
3-ий етап Лунтік – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 08.12 ХНУ 15.00 0:3
3-ий етап Червона Зірка – Локомотив 08.12 ХНУ 16.00 2:2 пен. 0:2
3-ий етап Ветеран(Хмельницький) – Фахівець 08.12 ХНУ 17.00 4:2
3-ий етап Інтерпродсервіс – ДБК 08.12 ХНУ 18.00 6:6 пен. 3:1
3-ий етап Філтекс – Майстер м’яча 08.12 ХНУ 19.00 6:3
3-ий етап ФК «Громада-Міць» – АВТО STREET 08.12 Конфермат 16.00 2:12
3-ий етап ФК «ЮАН» – ККФА-Технолюкс 08.12 Конфермат 17.00 2:3
3-ий етап Аванті – Тепловик 08.12 Конфермат 18.00 6:2
3-ий етап Товтри – M’ясний маркет 08.12 Конфермат 19.00 +:-
3-ий етап ЕкоАльт – Менс 08.12 Конфермат 20.00 5:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here