Преміум-ліга: результати матчів 8-9 серпня

0
969

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\4 2 матч Алмаз – Динамо-ГУНП 08.08 НВК №10-1 11.00 3:5
1\4 2 матч Лунтік – Beerloga 08.08 НВК №10-1 12.00 5:1
1\4 2 матч Прикордонник-Frisor – Хмельницькі делікатеси 08.08 НВК №10-1 13.00 0:4
1\4 2 матч Toshiba – Forex Club 08.08 НВК №10-1 16.00 1:6
Кубок Виклику Інтерпродсервіс – Фахівець 08.08 НВК №10-1 15.00 4:4
Кубок Виклику Ротор  – Максимум 08.08 НВК №10-2 14.00 3:3
1\4 3 матч Динамо-ГУНП – Алмаз 09.08 НВК №10-1 12.00 4:3
1\4 3 матч Beerloga – Лунтік 09.08 НВК №10-1 13.00 0:0 пен. 3:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 2 матч ЕкоАльт – WOODMALL 08.08 НВК №10-2 12.00 3:6
1\4 2 матч Філтекс-Аваль – Сокіл-2 08.08 НВК №10-2 15.00 1:8
1\4 2 матч Аванті – Vігор 08.08 НВК №10-2 16.00 4:3
1\4 2 матч Менс – Феміда 08.08 НВК №10-2 17.00 3:5
Кубок Виклику Атлетик-Ceresit PRO – ККФА-ММ 08.08 НВК №10-2 13.00 7:3
Кубок Виклику Brilliant – Дантист 08.08 НВК №10-2 19.00 3:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 2 матч Ауді – Облавтодор 08.08 ДЮСШ №1 14.00 1:4
1\4 2 матч Адвокат – МобіФренд 08.08 ДЮСШ №1 15.00 1:4
1\4 2 матч Zооветпром-Ivet – Золотий Грифон 08.08 ДЮСШ №1 17.00 2:5
1\4 2 матч FC Diamant – Ковчег 08.08 ДЮСШ №1 19.00 2:5
Кубок Виклику Фенікс-ДЮСШ №1 – Lifecell 08.08 ДЮСШ №1 13.00 8:2
Кубок Виклику Інкогніто – Foletti-Vavilon 08.08 ДЮСШ №1 16.00 2:10
1\4 3 матч Облавтодор – Ауді 09.08 НВК №10-1 14.00 7:2
1\4 3 матч Ковчег – FC Diamant 09.08 НВК №10-1 15.00 5:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 1 матч Карат-mebli remtion – ДЮСШ №1-Україна-Chado 08.08 Парк Франка 17.00 2:6
1\4 1 матч Ветеран – Наркевицька ОТГ 08.08 НВК №10-2 11.00 7:2
1\4 1 матч Тепловик – ZALIV 10 08.08 НВК №10-1 17.00 4:5
1\4 1 матч УПП Хмельницький – СК Проскурів 08.08 НВК №10-2 18.00 2:2 пен. 3:4
Кубок ТМ BRAVEGK 9-16 м Ехо-Ветеран – Легіон 08.08 Парк Франка 15.00 3:4
Кубок BRAVE GK 9-16 м Олімп – Тайфун 08.08 Парк Франка 16.00 1:3
Кубок BRAVE GK 9-16 м ДЮСШ №1-Спарта – Нева 08.08 Парк Франка 18.00 8:3
Кубок BRAVE GK 9-16 м Меблі-Лідер – Округ 08.08 НВК №10-1 18.00 8:2
Кубок ТМ Фруктовий рай Booster – Dark Horse 08.08 ДЮСШ №1 12.00 3:7
Кубок ТМ Фруктовий рай Аталанта – Astrum 08.08 НВК №10-1 14.00 6:5
Кубок ТМ МAXsport Прогрес-В – Ковчег-2 08.08 ДЮСШ №1 18.00 8:2
Кубок ТМ МAXsport Думка – FC Friends 08.08 Парк Франка 19.00 4:1
1\4 2 матч Наркевицька ОТГ – Ветеран 09.08 Парк Франка 14.00 3:9
1\4 2 матч СК Проскурів – УПП Хмельницький 09.08 Парк Франка 15.00 2:1
1\4 2 матч ДЮСШ №1-Україна-Chado – Карат mebli remtion 09.08 Парк Франка 16.00 2:1
1\4 2 матч ZALIV 10 – Тепловик 09.08 Парк Франка 17.00 3:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here