Преміум-ліга: результати матчів 8-ого туру

0
843

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

8 Cокіл-2 – Хмельницькі делікатеси 21.12 ГУНП 15.05 0:5
8 Агробізнес – Прикордонник-Frisor 21.12 ГУНП 17.45 1:2
8 Agora – Helpix 21.12 ГУНП 19.00 0:3
8 Евеліна – Феміда 22.12 ГУНП 10.45 2:5
8 Новатор – Лада 22.12 ГУНП 12.00 3:6
8 Конфермат – Сокіл-3-VETERAN’S 22.12 ГУНП 13.15 5:10
8 Динамо-ГУНП – Епіцентр К-Forex Club 22.12 ГУНП 14.30 2:2
8 Beerloga – Ротор 22.12 ГУНП 15.45 4:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

8 Дантист – Crispus 21.12 ГУНП 14.00 3:3
8 ДБК – Філтекс 21.12 ГУНП 16.35 3:1
8 Cпарта – Карат-Олешин 21.12 ГУНП 20.05 8:6
8 Ковчег – Атлетик-Ceresit PRO 21.12 ГУНП 21.10 2:1
8 Фахівець – Олімпік 22.12 ХНУ 13.40 5:2
8 Ракета – Олімп 22.12 ХНУ 14.45 3:3
8 ФК «Бігуча Лань» – Червона Зірка 22.12 ХНУ 15.50 6:1
8 ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Максимум 22.12 ХНУ 16.55 1:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

8 Алмаз-Diamant – Лунтік 21.12 Конфермат 14.00 2:2
8 Сокіл – Інтерпродсервіс 21.12 Конфермат 15.00 4:6
8 Brilliant –ЖЖУК- ZALIV 21.12 Конфермат 16.00 1:7
8 ЗА-ЗУЛ – ЕкоАльт 22.12 Конфермат 17.00 2:4
8 Ветеран (Нова Ушиця) – Менс 22.12 Конфермат 18.00 2:4
8 ККФА-Технолюкс – Моноліт-Облавтодор 22.12 Конфермат 19.00 4:7
8 Адвокат – М’ясний маркет 22.12 Конфермат 20.00 3:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

8 ФК «ЛП-Інкогніто» – МобіФренд 21.12 Конфермат 17.00 2:7
8 Прикордонник-2 – ФК «Громада-Міць» 21.12 Конфермат 18.00 1:4
8 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Думка 21.12 Конфермат 19.00 5:6
8 Товтри – Rexsoft 21.12 Конфермат 20.00 4:4
8 ФК «ЮАН» – Тепловик 22.12 Конфермат 13.00 1:4
8 КАЗ – Легіон 22.12 Конфермат 14.00 4:2
8 Золотий Грифон – Zооветпром-Ivet 22.12 Конфермат 15.00 3:3
8 Lifecell – Фортуна 22.12 Конфермат 16.00 6:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

5 Astrum – Dark Horse 21.12 Конфермат 09.00 0:4
5 Меблі-Лідер – WOODMALL 21.12 Конфермат 10.00 4:4
5 Наркевицька ОТГ – Гладіатор 21.12 Конфермат 11.00 2:6
5 FC Friends – ФК «Бронівка» 21.12 Конфермат 12.00 1:12
5 Електротранс – АВТО STREET 21.12 ХНУ 12.00 3:5
5 ФК «Гвардійськ» – Округ 21.12 ХНУ 13.00 0:5
5 Фенікс-ДЮСШ №1 – Будівельник 21.12 ХНУ 14.00 4:2
5 ФК «Жищинці» – СК «Проскурів-Дзюдо» 21.12 ХНУ 15.00 7:3
5 ФК «Студениця» – Ковчег-2 21.12 ХНУ 16.00 2:3
5 Локомотив – Booster 21.12 ХНУ 17.00 10:3
5 Нева – Victory 21.12 ХНУ 18.00 3:1
5 Майстер М’яча – СТВ 21.12 ХНУ 19.00 2:3
5 ПЛАТІК – Vavilon 22.12 Конфермат 09.00 3:5
5 Modesto – Карат-Олешин-2 22.12 Конфермат 10.00 0:3
5 Тайфун – Престиж-Авто 22.12 Конфермат 11.00 2:4
5 Ветеран(Хмельницький) – Поділля-АТО 22.12 Конфермат 12.00 6:3
5 Прогрес-В – ФК «Антонівці» 22.12 ХНУ 09.40 7:3
5 Зоря – Авіатор 22.12 ХНУ 10.40 2:7
5 ФК  «Ружичанка» – ХФК Давид 22.12 ХНУ 11.40 2:3
5 АТ «Хмельницькобленерго» – ФОСК «Спортлідер» 22.12 ХНУ 12.40 11:2

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here