Преміум-ліга: результати матчів 9-ого туру та перших ігор 1/4 фіналу Кубку

0
857

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

9 Прикордонник-Frisor – Евеліна 28.12 ГУНП 11.00 2:4
9 Лада – Агробізнес 28.12 ГУНП 12.15 1:9
9 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 28.12 ГУНП 13.30 4:0
9 Сокіл-2 – Ротор 28.12 ГУНП 14.45 4:2
9 Helpix – Конфермат 28.12 ГУНП 16.15 5:7
9 Сокіл-3-VETERAN’S – Новатор 28.12 ГУНП 17.30 12:2
9 Феміда – Beerloga 28.12 ГУНП 18.45 2:2
9 Епіцентр К-Forex Club – Agora 28.12 ГУНП 20.00 3:4
10 Cокіл-2 – Сокіл-3-VETERAN’S (гра 10-го туру) 29.12 ГУНП 10.45 2:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

9 Олімпік – Ракета 28.12 ХНУ 11.20 4:2
9 Олімп – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 28.12 ХНУ 12.25 0:5
9 Crispus – Спарта 28.12 ХНУ 13.30 8:2
9 Максимум – ФК «Бігуча Лань» 28.12 ХНУ 14.35 2:3
9 Філтекс – Фахівець 28.12 ХНУ 15.40 0:0
9 Червона Зірка – Дантист 28.12 ХНУ 16.45 3:5
9 Атлетик-Ceresit PRO – ДБК 28.12 ХНУ 17.50 3:5
9 Карат-Олешин – Ковчег 28.12 ХНУ 18.55 3:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

9 Лунтік – Сокіл 28.12 Конфермат 14.00 3:9
9 M’ясний маркет – ЗА-ЗУЛ 28.12 Конфермат 15.00 5:3
9 ЕкоАльт – Алмаз- Diamant 28.12 Конфермат 16.00 4:2
9 Моноліт-Облавтодор – Ветеран(Нова Ушиця) 29.12 Конфермат 17.00 3:5
9 Аванті- Brilliant 29.12 Конфермат 18.00 10:1
9 ЖЖУК-ZALIV – ККФА-Технолюкс 29.12 Конфермат 19.00 7:6
9 Менс – Адвокат 29.12 Конфермат 20.00 10:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ  ДИВІЗІОН 4

9 Zoоветпром-Ivet – Товтри 28.12 Конфермат 17.00 5:6
9 Тепловик – ФК «ЛП-Інкогніто» 28.12 Конфермат 18.00 4:0
9 Думка – Прикордонник-2 28.12 Конфермат 19.00 6:5
9 Rexsoft – Lifecell 28.12 Конфермат 20.00 7:5
9 ФК «Громада-Міць» – ФК «ЮАН» 29.12 Конфермат 13.00 3:2
9 Легіон – ДЮСШ №1-Україна-Chado 29.12 Конфермат 14.00 0:5
9 Фортуна – КАЗ 29.12 Конфермат 15.00 3:8
9 Золотий Грифон – МобіФренд 29.12 Конфермат 16.00 3:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

6 АВТО STREET – ФК «Студениця» 28.12 Конфермат 13.00 16:1
6 Прогрес-В – Booster 29.12 ХНУ 09.00 1:3
6 Нева – Майстер м’яча 29.12 ХНУ 10.00 1:2
6 Престиж-Авто – Vavilon 29.12 ХНУ 11.00 0:4
6 Dark Horse – Карат-Олешин-2 29.12 ХНУ 12.00 1:4
6 Тайфун – Наркевицька ОТГ 29.12 ХНУ 13.00 1:3
6 ХФК Давид – Округ 29.12 ХНУ 14.00 5:0
6 Ковчег-2 – ФК «Гвардійськ» 29.12 ХНУ 15.00 8:3
6 ФК «Бронівка» – Локомотив 29.12 ХНУ 16.00 2:1
6 ФОСК «Спортлідер» – Зоря 29.12 ХНУ 17.00 2:4
6 Victory – ФК «Антонівці» 29.12 ХНУ 18.00 2:8
6 СТВ – FC Friend’s 29.12 ХНУ 19.00 1:1
6 Поділля-АТО – Електротранс 29.12 Конфермат 09.00 4:4
6 Гладіатор – Astrum 29.12 Конфермат 10.00 6:4
6 Modesto – ПЛАТІК 29.12 Конфермат 11.00 4:8
6 ФК «Ружичанка» – Ветеран(Хмельницький) 29.12 Конфермат 12.00 7:8
6 Авіатор – ФК «Жищенці» 29.12 ДЮСШ №1 17.00 3:1
6 Меблі-Лідер – АТ «Хмельницькобленерго» 29.12 ДЮСШ №1 18.00 4:1
6 Фенікс-ДЮСШ №1 – WOODMALL 29.12 ДЮСШ №1 19.00 2:4
6 Будівельник – СК «Проскурів» 29.12 ДЮСШ №1 20.00 1:8

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 1\4 ФІНАЛУ (Перші матчі)

1\4 Beerloga – Прикордонник-Frisor 29.12 ГУНП 12.00 5:5
1\4 АВТО STREET – Ракета 29.12 ГУНП 13.15 4:1
1\4 Аgora – Агробізнес 29.12 ГУНП 14.30 4:2
1\4 Феміда – Хмельницькі делікатеси 29.12 ГУНП 15.45 3:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here