Преміум-ліга: результати перших ігор 1/4 фіналу плей-офф та матчу-відповіді фіналу Кубку

0
965

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

1\4 Феміда-Старлайф – Сокіл-3 17.02 ГУНП 14.00 7:0
1\4 Хмельницькі делікатеси-Епіцентр К-Forex Club 17.02 ГУНП 15.15 3:4
1\4 Динамо ГУНП – Лада 17.02 ГУНП 16.30 1:3
КВ Олімп – Beerloga 17.02 ГУНП 17.45 5:10
КВ Евеліна –Ротор-2 17.02 ГУНП 19.00 0:1
КВ Тетра -Ротор 17.02 ГУНП 20.15 6:0
1\4 Helpix –Кардіфф-Прикордонник 17.02 ГУНП 21.30 2:2 пен. 1:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 Олімпік – Фахівець 18.02 ГУНП 11.00 3:1
1\4 Патріот- Vігор-Прикордонник 18.02 ГУНП 12.00 5:1
1\4 Атлетик-Ферозіт – Філтекс 18.02 ГУНП 13.00 1:2
1\4 Новатор – Менс 18.02 ГУНП 15.45 6:3
КВ Карат-Velmet – Сокіл-2 18.02 ХНУ 16.00 7:2
КВ Максимум – Десятка 18.02 ХНУ 17.00 3:2
КВ Товтри – Червона Зірка 18.02 ХНУ 18.00 2:0

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 ФК «Нова Ушиця»-ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 18.02 Конфермат 13.00 3:5
1\4 Crispus – Дантист 18.02 Конфермат 14.00 4:3
1\4 Інтерпродсервіс – Ракета 18.02 Конфермат 15.00 3:4
КВ ФК «Литвина»-Brilliant 18.02 Конфермат 16.00 1:5
1\4 Конфермат-ККФА-Vivasan 18.02 Конфермат 17.00 3:1
КВ Лунтік – Starlife 18.02 Конфермат 18.00 8:4
КВ ЕкоАльт-ФК «ЛП» 18.02 Конфермат 19.00 8:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 Ауді – М’ясник 18.02 НАДПСУ 13.00 5:4
1\4 FC «FNB»- Аваль 18.02 НАДПСУ 14.00 2:1
1\4 ДБК-ФК «Громада-Міць» 18.02 НАДПСУ 15.00 3:3 пен. 3:1
1\4 Раково-сіті –ЖЖУК-ZALIV 18.02 НАДПСУ 16.00 7:3
КВ Носорог -Сокіл 18.02 НАДПСУ 17.00 2:6
КВ Тепловик – Престиж-Авто 18.02 НАДПСУ 18.00 4:7
КВ МобіФренд – Думка 18.02 НАДПСУ 19.00 7:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\4 ДЮСШ№-1 Україна- Інтер 17.02 Конфермат 13.00 5:4
1\4 Зооветпром-Поділля – Rexsoft 17.02 Конфермат 14.00 1:5
1\4 FURY – Моноліт 17.02 Конфермат 15.00 3:2
1\4 ДБК-2 – КАЗ 17.02 Конфермат 16.00 5:5 пен. 3:2
Кубок Престижу Алмаз- ЗА-ЗУЛ 17.02 Конфермат 17.00 6:4
Кубок Престижу Lifecell – Легіон 17.02 Конфермат 18.00 4:2
Кубок Виклику FC Diamant – СК «Новатор Арті-Спорт» 17.02 Конфермат 19.00 9:3
Кубок Виклику Ковчег – Вуд Молл 17.02 НАДПСУ 15.00 4:4
Кубок Надії ФК «ЮАН» – Меблі-Лідер 17.02 НАДПСУ 16.00 4:2
Кубок Надії Інкогніто – Регбі Evolution 17.02 НАДПСУ 17.00 1:3
Кубок Зимовий Аванті – Smile 17.02 НАДПСУ 18.00 2:2
Кубок Зимовий Booster – Електротранс 17.02 НАДПСУ 19.00 4:6
Кубок Пріоритету ФК «Крупа»-Новатор-2 17.02 Конфермат 12.00 3:14
Кубок Пріоритету ФК «Розсоша»-ДЮСШ№-1 Фенікс 18.02 Конфермат 12.00 3:5
Кубок Перспективи Стимул -Енергетик 18.02 ДЮСШ 15.00 4:4
Втішний Кубок Перша Приватна Броварня-Амадока 18.02 ДЮСШ 16.00 4:5
Кубок Перспективи Стріла ХГПА- Торнадо 18.02 ДЮСШ 17.00 0:6

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ (ФІНАЛ) 2 МАТЧ

Ф Тетра – Феміда-Старлайф 18.02 ГУНП 14.30 1:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here