Преміум-ліга: розклад 1-ого туру та стартових матчів “LEAGUE OF WINNERS”

0
1659

Надаємо Вашій увазі розклад стартових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

1 Динамо-ГУНП – Beerloga 20.10 ГУНП 19.15  
1 Лада – Хмельницькі делікатеси 20.10 ГУНП 15.15  
1 Тетра-Конфермат – Helpix 20.10 ГУНП 16.30  
С Феміда-Старлайф – Епіцентр К-ForexClub 20.10 ГУНП 17.45  
Офіційна церемонія відкриття та нагородження учасників матчу за Суперкубок та призерів і учасників Бренд ліги з футзалу 20.10 ГУНП 19.00  
1 Епіцентр К-ForexClub – Новатор 21.10 ГУНП 10.45  
1 Кардіфф – Олімп 21.10 ГУНП 12.00  
1 Прикордонник – Евеліна 21.10 ГУНП 13.15  
1 Ротор-2 – Сокіл-2 21.10 ГУНП 14.30  
1 Феміда-Старлайф – Ротор 21.10 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1 Максимум – Crispus 20.10 ГУНП 14.00
1 Червона Зірка – Філтекс 20.10 ГУНП 20.20
1 Конфермат-Ауді – Фахівець 20.10 ГУНП 21.25
1 Дантист – Олімпік 27.10 ГУНП 12.00
1 Менс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 27.10 ГУНП 13.05
1 Сокіл-3 – VETERAN”S – Vігор-Agora 27.10 ГУНП 14.10
1 Карат-Velmet – Десятка-Ковчег 27.10 ГУНП 15.15
1 Атлетик-Ферозіт – Ракета 27.10 ГУНП 16.20
Прибирання залу 27.10 ГУНП 17.25

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1 Раково-сіті – ФК «Громада-Міць» 21.10 Конфермат 12.00  
1 ФК «Нова Ушиця» – Ауді-Алмаз 21.10 Конфермат 13.00  
1 Лунтік – Аваль 21.10 Конфермат 14.00  
1 ЕкоАльт – ККФА-GERCHIK&CO 21.10 Конфермат 15.00  
1 Brilliant – ФК «Литвина» 21.10 Конфермат 16.00  
1 ФК «ЛП» – Starlife 21.10 Конфермат 17.00  
1 ЖЖУК-ZALIV – FC FNB 21.10 Конфермат 18.00  
1 Інтерпродсервіс – ДБК 21.10 Конфермат 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1 КАЗ – ЗА-ЗУЛ 21.10 НАДПСУ 12.00
1 Престиж-Авто – Моноліт 21.10 НАДПСУ 13.00
1 ДЮСШ №1-Україна – Мясник 21.10 НАДПСУ 14.00
1 FURY-Аванті – МобіФренд 21.10 НАДПСУ 15.00
1 Носорог-Фортуна – Сокіл 21.10 НАДПСУ 16.00
1 Lifecell – Думка 21.10 НАДПСУ 17.00
1 Легіон – Тепловик 21.10 НАДПСУ 18.00
1 Zooветпром-Ivet – Rexsoft 21.10 НАДПСУ 19.00

LIGA OF WINNERS

1 ФК «ЮАН» – Товтри 20.10 Конфермат 15.00
1 Вавілон – Foletti 20.10 Конфермат 16.00
1 Буревісник – FC Diamant 20.10 Конфермат 17.00
1 Золотий Грифон – Booster 20.10 Конфермат 18.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here