ПРЕМІУМ-ЛІГА СЕРЕД ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КОМАНД: ВІДБУЛОСЬ ЖЕРЕБКУВАННЯ РОЗІГРАШУ КУБКУ

0
713

У вівторок, 26 грудня, у офісі Асоціації футзалу Хмельницької області відбулося жеребкування сітки розіграшу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу серед дитячо-юнацьких команд, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Цю відповідальну процедуру проводили голова комітету розвитку дитячо-юнацького футзалу Асоціації футзалу Хмельницької області Микола Сохорук та pr-менеджер Асоціації Тетяна Зайцева.

Жеребкування в усіх вікових групах було “сліпим”, а на усіх стадіях згідно Регламенту переможець визначатиметься з одного матчу. У разі нічиєї в основний час відразу призначатиметься серія післяматчевих пенальті.

Далі надаємо Вашій увазі власне сітки розіграшу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023\2024.

Вікова група U-15 (юнаки 2009\2010р.н.)

1\4 фіналу

Чвертьфінал №1. Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька область) — CFC Amor (Хмельницький)

Чвертьфінал №2. ДЮСШ №3 (Хмельницький) — СК Сокіл (Хмельницький)

Чвертьфінал №3. Новатор (Хмельницький) — ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

Чвертьфінал №4. F.S.Profiball (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1\2 фіналу

Переможці чвертьфіналів 1 та 2

Переможці чвертьфіналів 3 та 4

Фінал

Переможці півфіналів

Вікова група U-13 (юнаки 2011\2012р.н.)

Попередній етап

Пара №1. Поділля-2 (Хмельницький) — Новатор-3 (Хмельницький)

Пара №2. Поділля-1 (Хмельницький) — СК Сокіл-2012 (Хмельницький)

Пара №3. Фортеця (Кам’янець-Подільський) — ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

Пара №4. Новатор-1 (Хмельницький) — Новатор-2 (Хмельницький)

Пара №5. ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) — ДЮСШ №3 (Хмельницький)

Пара №6. СК Сокіл-2011 (Хмельницький) — Фаворит Подільськ (Одеська область)

1\4 фіналу

Чвертьфінал №1. Переможець пари №2 попереднього етапу — Переможець пари №4 попереднього етапу

Чвертьфінал №2. Переможець пари №3 попереднього етапу — Переможець пари №5 попереднього етапу

Чвертьфінал №3. ФА Рівень (Хмельницький) — Переможець пари №1 попереднього етапу

Чвертьфінал №4. Мрія-Б (Хмельницький) — Переможець пари №6 попереднього етапу

1\2 фіналу

Переможці чвертьфіналів 1 та 2

Переможці чвертьфіналів 3 та 4

Фінал

Переможці півфіналів

Вікова група U-11 (юнаки 2013\2014р.н.)

Перший попередній етап

Пара №1. ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) — ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

Другий попередній етап

Пара №2. СК Сокіл-2014 (Хмельницький) — ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький)

Пара №3. Поділля-2-2014 (Хмельницький) — СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

Пара №4. ДЮСШ №1-3 (Хмельницький) — Мрія-2013 (Хмельницький)

Пара №5. ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) — Фортеця-2013 (Кам’янець-Подільський)

Пара №6. ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) — Новатор-2013 (Хмельницький)

Пара №7. ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) — Переможець пари №1 першого попереднього етапу

Пара №8. Viva Cup-2014 (Хмельницький) — Фортеця-2014 (Кам’янець-Подільський)

Пара №9. Starballs-2013 (Хмельницький) — Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1\4 фіналу

Чвертьфінал №1. Переможець пари №5 другого попереднього етапу — Переможець пари №8 другого попереднього етапу

Чвертьфінал №2. Переможець пари №2 другого попереднього етапу — Переможець пари №7 другого попереднього етапу

Чвертьфінал №3. Переможець пари №6 другого попереднього етапу — Переможець пари №9 другого попереднього етапу

Чвертьфінал №4. Переможець пари №4 другого попереднього етапу — Переможець пари №3 другого попереднього етапу

1\2 фіналу

Переможці чвертьфіналів 1 та 2

Переможці чвертьфіналів 3 та 4

Фінал

Переможці півфіналів

Вікова група U-9 (юнаки 2015\2016р.н.)

Попередній етап

Пара №1. ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) — Поділля-Озерна (Хмельницький)

Пара №2. Поділля-2 (Хмельницький) — ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

Пара №3. Поділля-1 (Хмельницький) — СК Сокіл-2 (Хмельницький)

Пара №4. Фаворит-2 Подільськ (Одеська область) — Starballs (Хмельницький)

Пара №5. Фаворит-1 Подільськ (Одеська область) — СК Сокіл-1 (Хмельницький)

1\4 фіналу

Чвертьфінал №1. Мрія-Б (Хмельницький) — Viva Cup (Хмельницький)

Чвертьфінал №2. Переможець пари №1 попереднього етапу — Новатор (Хмельницький)

Чвертьфінал №3. Переможець пари №2 попереднього етапу — Переможець пари №5 попереднього етапу

Чвертьфінал №4. Переможець пари №3 попереднього етапу — Переможець пари №4 попереднього етапу

1\2 фіналу

Переможці чвертьфіналів 1 та 2

Переможці чвертьфіналів 3 та 4

Фінал

Переможці півфіналів

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here