Преміум-ліга серед ветеранів: характер «Нової Ушиці» та несподіванка від «Інтерпродсервіса»

0
646

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 1-ого туру Преміум-ліги серед ветеранів у вікових категоріях «35+» та «45+»

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

У суботу, 24-ого березня, стартував третій за ліком розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького серед ветеранів у вікових категоріях «35+» та «45+», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Ветерани розпочали, що називається «без розкачки», а матчі першого туру у двох вікових групах окрім високої результативності подарували і декілька несподіваних результатів. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Вікова категорія «35+»

ФК «Нова Ушиця» – «Олімпік» – 3:3 (1:2)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Мойсюк (10), Вагалюк (30), Багрійчук (37) – Кліщенко (8, 15, 22)

ФК «Нова Ушиця»: Солодкий, Копитко, Вагалюк, Мороз, Мойсюк, Іваніцький, Багрійчук

«Олімпік»: Ковальчук, Залевський Олексій, Левчук, Залевський Олександр, Воробйов, Котик, Кліщенко, Лукомський

Попередження: Копитко (12), Мороз (33)

Поєдинок між ФК «Нова Ушиця» та «Олімпіком» розпочався у досить обережній боротьбі, а фактично перша осмислена атака у грі увінчалася голом. Сталося це на 8-ій хвилині, коли Кліщенко відгукнувся на передачу з флангу, і спочатку посадивши обманним рухом на п’яту точку захисника суперника, далі вишукано підсік шкіряний снаряд у ліву «дев’ятку» – 0:1. Команді з Нової Ушиці вдалося досить швидко зрівняти рахунок завдяки голу Мойсюка, який вдало «замкнув» дальню штангу після силового прострілу від Копитка. Але не пройшло і 5 хвилин, як «Олімпік» знову вийшов вперед: Кліщенку вдався розкішний удар у правий верхній кут метрів з 8-ми – 1:2.

Коли невтомний Кліщенко в дебюті другого тайму оформив хет-трик, вишуканим перекатом поклавши на паркет Солодкого і вразивши вже порожній кут, здавалося, що інтрига в грі вмерла. Але гравці у білій формі були зовсім іншої думки з цього приводу, і невдовзі епіцентр основних подій перемістився на половину «Олімпіка». Впевнено діяв на останньому рубежі Ковальчук, двічі рятувавши свою команду після непростих ударів від Мороза та Іваніцького, але і він виявився безсилим на 30-ій хвилині, коли Вагалюку ніхто не завадив завдати гарматного пострілу під поперечину з лінії воротарського – 2:3. Повіривши у власні сили, «Нова Ушиця» стала атакувати з ще більшим завзяттям, і незадовго до фінальної сирени Багрійчук, влучним ударом завершивши швидкий перехід своєї команди з оборону в атаку, встановив на табло паритет – 3:3. «Олімпік» кинувся великими силами виривати перемогу, але його фінальний штурм успіхом не увінчався – бойова нічия з рахунком 3:3, яка значно загострює інтригу у підгрупі «В».

«UBC» – «Ротор» – 1:8 (1:2)

Арбітри: Данилюк, Фарина

Голи: Сокирко (13) – Логвіненко (10, 24), Дудар (13, 28), Крутяков (23), Штолько (31), Гуліватий (35), Кащук (40)

«UBC»: Дубінін, Шупер, Микитюк, Сокирко, Козовик, Костюк, Дишльовський, Зозуля, Наколишак, Дрижа

«Ротор»: Петричук, Олексійчук, Логвіненко, Кащук, Крутяков, Дудар, Штолько, Біляк, Гуліватий, Чабан

А ось лідерство у підгрупі «В» за підсумками першого туру захопив чинний чемпіон, «Ротор», який турнір розпочав із надпереконливої перемоги над «UBC». «Роторці» з перших хвилин захопили ініціативу, але втілити її у забитий м’яч зуміли лише на 10-ій хвилині, коли Логвіненко чітким ударом у ліву «шістку» увінчав швидкий розіграш штрафного – 0:1. «UBC» на це відповіло диво-голом Сокирка, який розкішний сольний прохід, під час якого залишив у ролі статистів Дударя та Петричука, завершив влучним ударом у вже порожню «рамку» – 1:1. Але не пройшло і кількох секунд, як Дудар виявившись першим на добиванні після потужного пострілу під поперечину від Гуліватого, знову схилив шальки терезів на користь «салатових» – 1:2.

Вирішальним ж став гол Крутякова на 23-ій хвилині, якому вдався точний удар у «будиночок» голкіперу метрів з 13-ти. Після цього «UBC» «поплив», а його супернику за таких умов не склало особливих зусиль довести справу до розгрому. Колективними зусиллями «салатові» забили у ворота Дубініна ще п’ять «сухих» м’ячів, а найбільш активними у фазі завершення атак номінальних гостей стали Логвіненко та Дудар, які в підсумку оформили дублі. Отже – впевнена перемога «Ротора» з підсумковим рахунком 8:1.

«Ауді» – «Менс» – 3:6 (1:5)

Арбітри: Фарина, Данилюк

Голи: Р. Огороднічук (20), Савчук (31), Войтович (40) – Козубович (1), Дуда (4, 9, 20), Гілюк (19), Левчук (31)

«Ауді»: Савчук, Алексєєв, Головань, Войтович, Кучер, Студенець, Гуторов, Сироватко, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський

«Менс»: Є. Павлюк, Гілюк, Козубович, Левчук, Дуда, В. Павлюк, Юзвак, Головко, Попов

Попередження: Алексєєв (39)

Багато в чому долю гри між «Ауді» та «Менсом» вирішив швидкий забитий м’яч, автором якого став Козубович. Після чудової передачі врозріз від Левчука, Тарасу вдався розкішний постріл від поперечини – 0:1 вже на 1-ій хвилині матчу. Цей гол став справжнім «холодним душем» для «чорних», а ось «Менс» на куражі ще до середини першого тайму довів рахунок на табло до розгромного зусиллями Дуди, який після навісних передач з глибини вкупі з помилками захисту двічі фактично впритул розстрілював Гуторова – 0:3. Невдовзі лідер атак «Менса» записав на свій рахунок гольову передачу на Гілюка, якому залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 0:4. Руслан Огороднічук розкішним ударом у праву «дев’ять» фактично у наступній атаці, здавалося, оживив тінь інтриги, але не пройшло і кількох секунд, як Дуда знову результативно використав помилку захисту «Ауді», оформивши хет-трик ще у першому таймі – 1:5.

Після перерви «червоні» стали діяти по рахунку, а ось «Ауді» став більш наполеглевішим у атаці. Дива воротарської реакції продемонстрував Павлюк, зреагувавши на постріл впритул від Сироватко, а коли вже і він був безсилим врятувати «червоних», йому допомогла стійка, у яку прийшовся дальній удар у виконанні Савчук. Савчук в ті хвилини був одним з найбільш активних у складі «Ауді», і на 31-ій хвилині вписав своє прізвище на табло, вдало продовживши атаку своєї команди другим темпом, але не пройшло і хвилини, як Левчуку вдався блискучий сольний прохід по флангу, який той завершив більярдним ударом у протихід Гуторову. Останнє слово у цій грі залишилося за «автомобілістами», а саме за Войтовичем, який після чудової передачі з глибини забивав вже у порожні ворота – 6:3 на користь «Менса».

«Хлібник» – «Інтерпродсервіс» – 4:5 (1:4)

Голи: Сендель (12), Подлюк (23, 28), Власов (25) – Первєєв (6, 9), Воробей (13), Гавель (20, 38)

«Хлібник»: Алексейчук, Власов, Голенко, Мандзюк, Подлюк, Сендель, Сергеєв, Березовський, Розгон, Бельський, Симчишин, Мокроцький

«Інтерпродсервіс»: Малукалов, Самолига, Гавель, Іщук, Первєєв, Бальжик, Осацький, Потюк, Воробей

Попередження: Первєєв (31)

Найбільшою несподіванкою 1-ого туру у віковій категорії «35+» стала поразка «Хлібника» від «Інтерпродсервіса». Чинний срібний призер («Хлібник» – прим. автора) виглядав явним «овердогом» у битві з дебютантом, але це не особливо бентежило «синіх». Первєєв розкішним ударом у ліву «дев’ять» метрів з 13-ти на 6-ій хвилині вивів вперед у рахунку номінальних гостей, а невдовзі він оформив і дубль, змістившись на швидкості з флангу у центр і ефектно пробивши з розвороту у праву «шістку» – 0:2. Сендель, вишукано обігравшись із Сергеєвим і ударом з кількох метрів «розпечатавши» ворота Іщука, подарував надію «Хлібнику», але вже досить швидко Воробей, заставши зненацька Алексейчука дальнім ударом, відродив перевагу «Інтерпродсервіса» у два забиті м’ячі – 1:3. Далі на паркеті можна було спостерігати справжні «гойдалки», і по такій грі забити знову пощастило «синім», а саме Гавелю, якому незадовго до перерви вдався сильний та точний удар метрів з 15-ти – 1:4.

Після перерви на паркеті можна було спостерігати зовсім інший «Хлібник». Номінальні господарі увімкнули максимальні швидкості, і захист «Інтерпродсервіса» став тріщати по швах. Як наслідок, у ворота Іщука з 23-ої по 28-ту хвилину влетіло три голи, які забивалися у схожій манері: пас врозріз з глибини, вдала гра на випередження когось з «групи атаки» «Хлібника» з послідуючим разючим ударом з кількох метрів. Двічі так забивав Подлюк, а одного разу відзначився Власов. Зрівнявши рахунок, «Хлібник» мабуть став вважати, що «Інтерпродсервіс» ось-ось «посипеться», але не тут то було. Підопічні Сергія Малукалова зуміли «повернутися» у гру в потрібний момент, і біля воріт «хлібних» ставало все гарячіше: Самолига не зумів у ближньому бою переграти Алексейчука, а через декілька миттєвостей «Хлібник» після потужного пострілу Воробея з лінії воротарського виручила поперечина. «Інтерпродсервіс» не здавався, і втілив свій натиск у гол на 38-ій хвилині, коли після провалу захисту номінальних господарів Гавель точним ударом з кількох метрів завершив вихід «2 в 0». Останні хвилини ознаменувалися фінальним штурмом «Хлібника», але врятуватися від поразки підопічні Сергія Ремеза не зуміли. Найбільш ж близьким до успіху був Сендель, який спочатку не зумів у ближньому бою переграти Іщука, а через декілька секунд «синіх» від вірного голу після чергової «спроби» активного Олексія врятував Потюк, в останній момент вибивши шкіряний снаряд з «стрічечки» вже порожніх воріт. Отже – емоційна перемога «Інтерпродсервіса» з рахунком 5:4.

Вікова категорія «45+»

«Конфермат» – «Сіріус» – 8:1 (5:1)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Горенко (6, 8), Федоров (9), Власов (13), Крохан (17), Величко (25), Деусов (34), Лазарчук (40) – Герасимчук (14)

«Конфермат»: Лановий, Деусов, Власов, Крохан, Лазарчук, Борисюк, Федоров, Мережко, Горенко, Величко

«Сіріус»: Тибольчук, Шелестюк, Нікітюк, Попик, Луценко, Герасимчук, Виноградов, Матвійчук, Куницький

У віковій групі «45+» лідерство за підсумками першого туру захопив «Конфермат», який розпочав турнір з перемоги над «Сіріусом». «Конферматівці» з перших хвилин неквапливо шукали слабкі місця у обороні суперника, яка вперше дала тріщину на 6-ій хвилині, коли Горенку після чудового прострілу з флангу від Крохана залишалося не промахнутися з кількох метрів – 1:0. Не пройшло і двох хвилин, як активний Горенко оформив дубль, ефектно і влучно пробивши головою під поперечину після навісної передачі з кутового – 2:0. Цей «подвійний удар» відправив «Сіріус» у психологічний нокдаун, а ось відчувший кураж «Конфермат» лише збільшував власну перевагу. Федоров, якому вдався точний удар з гострого кута, довів рахунок на табло до розгромного, а невдовзі Власов, вишукано пробивши «за комірець» Тибольчуку, який невпевнено зіграв на виході, довів перевагу «блакитних» до «+4» – 4:0. «Сіріус» невдовзі відквитав один м’яч зусиллями Герасимчука, але останнє слово в першій половині гри залишилося за «Конферматом». Горенко з флангу чудовим пасом вивів на порожні ворота Крохана – 5:1.

Після відпочинку номінальні господарі довели рахунок до непристойного, вдало зігравши на помилках суперника і ще тричі колективними зусиллям змусив капітулювати Тибольчука, а ось «Сіріус» запам’ятався моментом Матвійчука, який не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із Лановим. Отже – розгромна перемога «Конфермату» з рахунком 8:1.

«Ротор» – «Амадока» – 4:2 (2:1)

Голи: Главацький (6), Умаров (16), Матанчук (28), Печеник (40) – Костенко (19), Кришталь (37)

«Ротор»: Сандулов, Януш, Олексійчук, Підгалий, Главацький, Добровольський, Умаров, Кондак, Матанчук, Печеник, Федоченко

«Амадока»: Марко, Кришталь, Теліщак, Дембіцький, Слободян, Чигринський, Костенко, І. Бондар, Товстоногов, В. Бондар, Буловенець

Куди цікавішим видався інший поєдинок 1-ого туру, у якому зустрічалися «Ротор» та «Амадока». До забитих м’ячів справа дійшла вперше у зустрічі на 6-ій хвилині, коли Главацький виявився найспритнішим після блискавичного розіграшу «вільного» за два дотики воротаря – 1:0. Надалі на паркеті розпочалися справжні «гойдалки», у яких суперники мали рівні шанси: Марко парирував «мертвий» м’яч після удару Замороки в нижній кут, а Буловенець безхитрісним ударом у голкіпера запоров вихід «Амадоки» «2 в 1». Відоме футбольне правило спрацювало на 16-ій хвилині, а забити «роторцям» знову допоміг «стандарт»:  Олексійчук з ауту прострілив на дальню стійку, де забутий захисниками Умаров з кількох метрів пробив без шансів для Марко – 2:0. Але «жовто-чорні» не здавалися. Костенко, змістившись на швидкості з флангу і в центр і прицільно пробивши з розвороту у дальній нижній кут, один м’яч для «Амадоки» відквитав, а невдовзі він же і міг зробити рахунок на табло рівним, проте не зумів переграти у ближньому бою Сандулова.

Костенко продовжував терзати захисні редути «Ротора», і в дебюті другого тайму він міг знову забивати, проте «Ротор» знову врятував Сандулов, в стрибку витягнувши «мертвий» м’яч після удару Андрія у нижній кут зі штрафного. Відповідь «рожевих» стала гольовою: Олексійчук чудовим пасом з глибини вивів на побачення із кіпером Матанчука, і той перегравши з другої спроби Марко, довів перевагу «Ротора» до двох голів – 3:1. Але «Амадока» і не думала здаватися: Теліщак не реалізував «булліт» віч-на-віч із Сандуловим, а невдовзі швидка триходівка Теліщак-Дембіцький-Кришталь завершилася влучним ударом останнього з кількох метрів – 3:2. Але інтрига у грі жила недовго: Заморока чудовою передачею врозріз знайшов на дальній стійці Печеника, і той точним ударом метрів з 3-ох поставив масну крапку у цій багатії на події та емоції грі – 4:2 на користь «Ротора».