Преміум-ліга серед ветеранів: характер «Сіріуса» та шість голів Панькевича

0
336

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 3-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького серед ветеранів

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Вікова група «35+»

«Ротор» – «Олімпік» – 3:1 (1:1)

Арбітри: Божко, Фарина

Голи: Логвіненко (6), Гуліватий (38), Крутяков (40) – Залевський Олександр (14)

«Ротор»: Рудий, Чабан, Олексійчук, Логвіненко, Крутяков, Туз, Кащук, Шпаков, Кострицький, Гуліватий, Біляк

«Олімпік»: Залевський Олексій, Залевський Олександр, Кліщенко, Блажко, Ковальчук, Левчук, Дем’янюк, Котик, Воробйов, Лукомський

Попередження: Шпаков (9) – Дем’янюк (38)

Поєдинок між «Ротором» та «Олімпіком» був центральним у 3-ому турі в підгрупі «В». Розпочали гру суперники без розвідки: Шпаков з вигідної позиції поцілив у сітку, але із зовнішньої сторони, а Рудий у красивому стрибку парирував потужний удар у верхній кут від Блажка. До забитих м’ячів справа вперше у грі дійшла на 6-ій хвилині. Кострицький чудовим пасом з глибини вивів на ударну позицію Логвіненка, і той зусиль партнера не змарнував, влучно пробивши у ліву «дев’ять» від штанги – 1:0. Далі цікавіше виглядав вже «Олімпік». Знову впевнено у «рамці» зіграв Рудий, парирувавши підступний удар зі штрафного у виконанні Блажка, але і він виявився безсилим врятувати свою команду на 14-ій хвилині, коли той ж таки Блажко і Олександр Залевський серією коротких передач розірвали увесь захист «роторців», а останньому залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 1:1. На куражі команда з Старокостянтинова відразу могла вийти вперед у рахунку, однак знову блиснув майстерністю Рудий, парирувавши «мертвий» м’яч після удару під поперечку від Олексія Залевського, а невдовзі Левчук відверто вибачив суперника, пробивши з кількох метрів вище воріт.

Другий тайм нагадував «гойдалки». У «Ротора» вирізнявся Гуліватий, який спочатку змарнував два супермоменти. В першому випадку Руслан безхитрісним ударом у Ковальчука запоров перспективний вихід «3 в 1», а через декілька хвилин, вийшовши віч-на-віч із голкіпером, у завершальній стадії пробив поруч із стійкою. «Олімпік» в цьому відрізку запам’ятався моментом Блажка, який після чудової скидки від  Олександра Залевського примудрився з кількох метрів при повній відсутності опіки з боку захисників суперника не влучити у фактично порожній кут. По такій грі усе цілком міг вирішити один забитий м’яч, і забити його пощастило «роторцям»: Кащук з флангу виконав націлений простріл на дальню стійку, де найспритнішим виявився Гуліватий – 2:1. «Олімпік» відразу в надії відігратися змінив голкіпера на 5-ого польового, але цей тактичний хід дивідендів номінальним гостям не приніс. Навпаки, Крутяков вразивши на останніх секундах незахищену ціль після помилки «олімпійців» при розіграші «зайвого», зняв усі питання щодо переможця – 3:1 на користь «Ротора», який завдяки цій перемозі виходить у лідери групи «В», а «Олімпік» ця поразка відкидає з першої відразу на третю позицію.

«Менс» – «Інтерпродсервіс» – 2:10 (0:3)

Арбітри: Фарина, Божко

Голи: Левчук (26), Є. Павлюк (40) – Панькевич (4, 9, 23, 25, 38, 40), Самолига (8, 34, 36), Воробей (36)

«Менс»: Є. Павлюк, Лісоводський, В. Павлюк, Гілюк, Юзвак, Козубович, Левчук, Дуда, Попов, Головко

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Малукалов, Воробей, Панькевич, Самолига, Гавель, Бальжик, Первєєв, Потюк

Попередження: В. Павлюк (18), Є. Павлюк (25)

Ключовим ж в 3-ому турі у підгрупі «А» виглядав поєдинок між «Менсом» та «Інтерпродсервісом». Розпочали гру впевненіше «червоні», але забити швидкий гол пощастило їх суперникам. «Інтерпродсервісу» вдалася швидка контратака, яку точним ударом завершив Панькевич – 0:1. Цей гол на деякий час відправив «Менс» у стан гроггі, чим з успіхом і скористалися підопічні Сергія Малукалова. Самолига, виявившись першим на добиванні після удару Панькевича, довів перевагу «Інтерпродсервіса» до двох м’ячів, а через декілька секунд той ж таки Панькевич, покаравши суперника за неймовірний провал захисту, довів рахунок на табло до розгромного – 0:3. Лише при «-3» «Менс» зумів «прокинутися», і мав ряд перспективних нагод, аби відродити інтригу, але не склалося: розкішний удар Дуди у верхній кут в красивому стрибку ліквідував Паштепа, а коли вже і він був безсилим, «синім» двічі допомогав каркас воріт, який по черзі перевірили на міцність Левчук та той ж Дуда.

Все стало на свої місця після перерви. «Менс» банально не встигав за більш швидкими опонентами, які робили з «червоними» на паркеті все, що хотіли. Неперевершений Панькевич в підсумку довів свій гольовий доробок до шести забитих м’ячів, захопивши таким чином лідерство у гонці бомбардирів, хет-трик оформив Самолига, а найкрасивішим у грі ж став гол Воробея, який після скидки від партнера вдотик пробив точнісінько у праву «дев’ятку». «Менс» на все це зумів відповісти лише влучними ударами Левчука та Євгена Павлюка – 10:2 на корить «Інтерпродсервіса», який здобуваючи третю перемогу у трьох проведених матчах фактично стає переможцем у підгрупі «А». Аби забронювати першу сходинку, підопічним Сергія Малукалова вистачить і нічиєї у останній грі з «Ладою».

«Ауді» – «Лада» – 0:5 (тех. результат)

«Лада»: Панасенков, Умаров, Скотинянський, Сас, Чеботарьов, Вислободський, Музика, Трофанюк, Яворський, Лис

А ось «Лада» в цьому 3-ому турі здобула першу в турнірі перемогу, здолавши без бою «Ауді». «Автомобілісти», не зумівши зібратися на звітний матч через кадрові проблеми, тепер з великою вірогідністю фінішують останніми у групі «А» і завершать турнір матчем за підсумкове 9-е місце. Боротьба за другу сходинку загострюється: «Лада», «Менс» та «Хлібник» мають у власному активі по 3 очки після 2-ох проведених ігор, і тому останні тури у цій підгрупі обіцяють бути досить і досить цікавими.

«UBC» – «Фахівець» – 3:6 (1:3)

Арбітри:  Подворний, Вєтров

Голи: Сокирко (16), Николишак (23, 26) – Воловик (13), Бобік (16), О. Атласюк (17, 28, 36), Шевчук (35)

«UBC»: Костюк, Сокирко, Микитюк, Николишак, Дрижа, Шупер

«Фахівець»: Матусов, Сандулов, Глушок, Воловик, Сяньков, Хлопонін, О. Атласюк, Шевчук, Бобік, Присяжнюк, Пампурак

Другу перемогу поспіль здобув «Фахівець», який в 3-ому турі переграв «UBC». Номінальні гості впевненіше розпочали гру, але втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч зуміли лише на 13-ій хвилині. Глушок, обігравши спочатку на замасі Сокирка, далі виконав націлений простріл на дальню стійку, де Воловику залишалося лише на промахнутися з кількох метрів – 0:1. «Сірі», які звітну гру проводили лише з однією заміною, діяли переважно у обороні, до воріт суперника добираючись, як то кажуть «рідко, зате мітко». Підтвердженням цьому став епізод на 16-ій хвилині, коли Сокирко, виявившись найспритнішим після швидкого розіграшу ауту, увінчав голом чи не першу осмислену атаку своєї команди у матчі – 1:1. Цей гол неабияк додав спортивної злості «фахівцям». Спочатку Хлопонін розкішним ударом поцілив у штангу, а далі з інтервалом у одну хвилину у воротах Костюка розписалися забитими м’ячами Бобік та Олександр Атласюк. Особливо ефектним виявився гол Сашка, який після скидки Шевчука потужно пробив вдотик, і м’яч, зустрівшись на своєму шляху із поперечиною, далі затріпотів у сітці воріт «UBC» – 1:3.

Перевага у два м’ячі дещо розслабила гравців «Фахівця», який цілком міг за це поплатитись. Николишак, оформивши дубль за три хвилини, відродив інтригу в матчі, а між своїми голами створив і супермомент для Микитюка, який після скидки від дев’ятого номера «UBC» не зумів  влучити у порожні ворота з кількох метрів. Як виявилося, це був максимум можливостей «сірих» у цій грі. Далі матч проходив під диктовку «Фахівця», який у яскравому стилі довів справу до розгрому. Атласюк, розкішним пострілом у ліву «дев’ятку» з лінії воротарського після вдалої гри у відборі, знову схилив шальки терезів на користь «білих», а невдовзі Шевчук, якому вдався класний обвідний удар у верхній кут після передачі Бобіка з кутового, фактично зняв усі питання щодо переможця. Крапку у грі поставив Олександр Атласюк, який вишуканої передачі від Глушка, ефектно пробив під Костюком, в підсумку оформивши хет-трик – 6:3 на користь «Фахівця», який наздоганяє на вершині турнірної таблиці групи «В» «Ротор», якому поступається лише за різницею забитих та пропущених м’ячі. Вже у наступному, 4-ому турі, ці суперники зіграють між собою, і схоже, що саме їх очний матч стане вирішальним у долі першої сходинки в цій підгрупі.

Вікова група «45+»

«Амадока» – «Конфермат» – 3:7 (0:3)

Голи: Буловенець (26), Кришталь (29, 34) – Лазарчук (6, 16), Величко (9, 28), Власов (38, 39), Горенко (38)

«Амадока»: Марко, Кришталь, Теліщак, Дембіцький, Слободян, Буловенець, Чигринський, Костенко, І. Бондар, В. Бондар

«Конфермат»: Лановий, Власов, Деусов, Горенко, Федоров, Лазарчук, Крохан, Мережко, Величко

Програму 3-ого туру у віковій групі «45+» відкривав поєдинок за участі «Амадоки» та «Конфермату», і розпочався він з атак «блакитних». Власов після скидки Горенка поцілив у поперечину, а невдовзі стартовий натиск «Конфермата» увінчав забитим голом Лазарчук, вдало «замкнувши» дальню стійку після флангового прострілу від Федорова – 0:1. Невдовзі Величко, скориставшись невпевненою грою Марко на виході, довів перевагу «Конфермату» до двох забитих м’ячів, а далі на паркеті розпочалися справжні «гойдалки». Горенко та Костенко впродовж кількох секунд обмінялися ударами в каркас, а крапку в першому таймі поставив Лазарчук, який після вишуканої скидки Горенка холоднокровно пробив у «будиночок» голкіперу – 0:3.

Буловенець, вразивши вже пусті ворота «Конфермата», один м’яч відквитав, але через декілька хвилин Величко, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу від настирного Федорова, повернув перевагу «блакитних» у «+3» – 1:4. «Амадока» відродила інтригу завдяки дублю Кришталя, однак завершення матчу пройшло у атаках номінальних гостей. Голи Горенка та Власова впродовж однієї хвилини зняли усі питання щодо переможця, а крапку в грі поставив той ж таки Власов, який вишукано головою перекинув голкіпера після довгого вводу від Ланового – 7:3 на користь «Конфермата», який таким завершує перше коло із стовідсотковим показником у графі «набрані очки».

«Сіріус» – «Ротор» – 4:4 (1:2)

Арбітри: Подворний, Вєтров

Голи: Кострицький (9, 27), Попик (39), Никитюк (40) – Главацький (5), Федоченко (7), Федорко (30), Заморока (36)

«Сіріус»: Попик, Никитюк, Луценко, Максименко, Матвійчук, Тибольчук, Кострицький, Шелестюк, Виноградов

«Ротор»: Сандулов, Олексійчук, Підгалий, Федоченко, Главацький, Умаров, Федорко, Добровольський, Матанчук, Заморока

Куди цікавішим та динамічнішим виявився інший поєдинок 3-ого туру у віковій групі «45+», в якому зустрілися «Сіріус» та «Ротор». Хоча перші хвилини точно такого розвитку подій не обіцяли: «салатові» неймовірно впевнено розпочали гру, вже до 7-ої хвилини двічі змусивши капітулювати Тибольчука. Відкрив рахунок у грі Главацький, замкнувши на дальній стійці простріл Матанчука після швидкого розіграшу ауту, а невдовзі перевагу номінальних гостей подвоїв Федоченко, вишукано підсікши сферу у праву «дев’ятку» після чудового пасу врозріз від Федорка – 0:2. Такий «подвійний удар» цілком міг би вибити з колії будь-кого, але не «Сіріус». Вже досить швидко Кострицький, відгукнувшись на простріл з флангу від Никитюка та влучно пробивши у нижній кут метрів з 10-ти відродив у матчі інтригу – 1:2, і саме за такого рахунку суперники вирушили на перерву.

Найцікавіше ж розпочалося у другому таймі. На 27-ій хвилині Кострицький, обігравшись на швидкості із Попиком та влучно пробивши у протихід Сандулову, оформив дубль та зробив рахунок на табло рівним – 2:2. Далі епіцентр основних подій перемістився ближче до воріт «Сіріуса». Федорко поцілив у поперечину, а далі Никитюк виніс сферу з «стрічечки» після добивання від Матанчука. Перевага «Ротора» зрозстала все більшез кожною секундою, а третій гол у ворота «сірих», як то кажуть, назрівав. І стався він на 30-ій хвилині, коли Федорко дальнім ударом застав зненацька Тибольчука – 2:3. Вже досить швидко відзначився і Заморока, і здавалося, що інтрига в грі вмерла, але номінальні господарі на рахунок цього були зовсім іншої думки. Швидкий перехід «Сіріуса» з оборони в атаку завершився точним ударом Попика з кількох метрів, а вже невдовзі міг знімати усі питання щодо переможця Федорко, проте не зумів у ближньому бою переграти Тибольчука. Відоме футбольне правило спрацювало за 0.1 секунди (!) до фінального свистка. Никитюк, відгукнувшись на передачу з ауту сильним та точним ударом в кут з сиреною вчетверте у грі змусив капітулювати Сандулова, дозволивши «Сіріусу» врятуватися від поразки у цьому емоційному та багатому на цікаві події поєдинку – бойова нічия з рахунком 4:4, яка залишає «Сіріус» на другому місці за підсумками першого кола турніру. А ось «Ротор» першу частину турніру завершує на третій позиції.