Преміум-ліга серед ветеранів: «Конфермат» достроково здобуває чемпіонство

0
279

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові поєдинки Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Вікова група «35+»

ФК «Нова Ушиця» – «Ротор» – 1:7 (1:3)

Арбітри: А. Сас, Муляр

Голи: Мороз (1) – Стасюк (4, 39), Дудар (17), Кащук (18, 21), Логвіненко (24), Кострицький (40)

ФК «Нова Ушиця»: Солодкий, Мороз, Копитко, Вагалюк, Кошовський, Козак, Багрійчук, Іваніцький, Мойсюк

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Олексійчук, Логвіненко, Крутяков, Штолько, Стасюк, Кострицький, Кащук, Дудар, Чабан

Попередження: Мороз (39)

Доволі цікавим видався поєдинок між ФК «Новою Ушицею» та «Ротором». Номінальні господарі особливо не зважали на зірковий статус свого опонента, і повели у рахунку вже на 1-ій хвилині, коли Мороз влучним ударом у ліву «шістку» увінчав швидку контратаку «білих» – 1:0. Вже досить швидко той ж таки Мороз міг доводити перевагу «Нової Ушиці» до двох м’ячів, але не зумів у ближньому бою переграти Рудого. Відоме футбольне правило спрацювало на 4-ій хвилині, коли Стасюк точним пострілом в правий нижній кут від штанги завершив швидкий розіграш штрафного – 1:1. Номінальні господарі продовжували активно шукати свого щастя у атаці, але ось реалізація підводила підопічних Володимира Кошовського: Рудий парирував «мертвий» м’яч після удару Копитка в праву «шістку», а через декілька секунд Стасюк виніс шкіряний снаряд з «стрічечки» вже порожніх воріт після пострілу Мойсюка. «Ротор» ж подібною марнотратністю не страждав: Дудар, результативно завершивши швидкий контрвипад номінальних гостей, схилив шальки терезів на користь «салатових», а ще через декілька секунд Кащук, втіливши у гол відмінну передачу від Кострицького, довів перевагу «Ротора» до відчутних «+2» – 1:3.

Все вирішила стартова трихвилинка другого тайму, впродовж якої «Ротор» ще двічі змусив капітулювати Солодкого. Спочатку дубль оформив Кащук, а через декілька хвилин Логвіненко, влучно пробивши у нижній кут від штанги після чудового пасу від Шпакова, фактично зняв усі питання щодо переможця – 1:5. Але і на цьому «салатові» не зупинялися. Дудар та Крутяков по черзі перевірили на міцність каркас воріт «Нової Ушиці», а Стасюк та Кострицький влучними ударами під завісу матчу довели справу до розгрому – впевнена перемога «Ротора» з рахунком 7:1.

«Хлібник» – «Ауді» – 13:3 (4:0)

Арбітри: Божко, Подворний

Голи: Власов (15), Сергєєв (15, 36, 39), Подлюк (18), Сендель (20, 24, 37, 38, 40), Березовський (22, 26), Голенко (32) – Савчук (22), Рубцов (28), Сироватко (29)

«Хлібник»: Алексейчук, Сергєєв, Подлюк, Березовський, Сендель, Власов, Голенко, Розгон, Симчишин

«Ауді»: Савчук, Войтович, Студенець, Сироватко, Рубцов, Веселовський, Д. Огороднічук

Порадував перемогою власних вболівальників і «Хлібник», але вікторія над «Ауді» далася підопічним Сергія Ремеза не так легко, як це демонструє підсумковий рахунок на табло. Стартові 15 хвилин першого тайму головний аутсайдер групи «А» діяв як мінімум на рівних з одним із його лідерів. Вирішальною стала якраз 15 хвилина, впродовж якої «Хлібник» забив двічі. Відкрив рахунок у матчі Власов, влучним ударом у праву «шістку» завершивши фланговий простріл від Сергеєва, а через декілька секунд той ж Сергєєв до «асисту» додав і забитий м’яч, вишуканим пострілом під голкіпером завершивши вихід «3 в 2» – 2:0. Цей «подвійний удар» вибив з колії «Ауді», далі голи у ворота якого посипалися, наче з рогу достатку. Всього «хлібники» колективними зусиллями змусили капітулювати Студенця ще 11 разів. Активний Сергєєв довів свій гольовий доробок до трьох забитих м’ячів, дублем відзначився Березовський, а справжнім «злим генієм» гравців у чорній формі став Сендель. Лідер атак «Хлібника» у цій грі забив п’ять голів, а найбільш ефектним став його другий з них, коли Олексій, обігравши спочатку на замасі голкіпера та захисника, далі, невідпорно пробив у лівий верхній кут. «Ауді» спромігся відповісти на все це лише трьома влучними ударами – 13:3 на користь «Хлібника», який завдяки цьому успіху закріплюється на другій позицій у групі «А», а ось «Ауді» фінішує тут останнім, і тепер завершить турнір матчем за підсумкове 9-е місце.

«Фахівець» – «Ротор» – 0:2 (0:1)

Арбітри: Подворний, Божко

Голи: Гуліватий (14), Логвіненко (29)

«Фахівець»: Матусов, Рефель, О. Атласюк, Глушок, Воловик, Сяньков, Присяжнюк, С. Атласюк, Бобік

«Ротор»: Петричук, Шпаков, Логвіненко, Крутяков, Стасюк, Кострицький, Кащук, Дудар, Біляк, Гуліватий, Чабан

Попередження: Присяжнюк (30)

Поєдинок між «Фахівцем» та «Ротором» був ключовим за першу сходинку у підгрупі «В», отож говорити про його важливість для обох суперників в зайвий раз не доводиться. У в’язкій позиційній боротьбі в дебюті гри краще виглядали «салатові»,  старання яких впевненою грою зводив нанівець Матусов, який спочатку у стрибку перевів на кутовий підступний постріл Логвіненка у правий нижній кут, а потім, самовіддано зігравши на виході, завадив відзначитись і Кащуку. «Фахівці» в цей відрізок запам’яталися небезпечним моментом Рефеля, який «розхитавши» захисника пробив у лічених сантиметрах поруч із «дев’яткою». Багатою на події стала 14 хвилина. Потужний постріл того ж Рефеля метрів з 9-ти самовіддано перевів у стійку Петричук, а вже у наступній атаці Гуліватий, влучно пробивши з розвороту у праву «шістку», вивів вперед у рахунку «Ротор» – 0:1.

Другий тайм розпочався у досить відкритій грі, у якій кращими були голкіпери обох команд. Петричук парирував непростий м’яч після підступного удару в нижній кут від Воловика, а невдовзі дива реакції продемонстрував і Матусов, зреагувавши на постріл впритул від Гуліватого. Все вирішив гол Логвіненка на 29-ій хвилині, коли Іван, виявившись першим на м’ячі після довгого вводу від Петричука, по неймовірній траєкторії поцілив у праву «дев’ятку» від штанги метрів з 12-ти – 0:2. Далі «Фахівець», в надії відігратися, перейшов на гру з 5-им польовим, але ця тактика успіхом для номінальних гостей не увінчалася, хоча і моменти вони мали досить перспективні: Петричук в шпагаті перевів на кутовий сферу після потужного удару від Сянькова, а Олександр Атласюк, виявившись на ударній позиції після затяжного розіграшу «зайвого», у завершальній стадії пробив у лічених сантиметрах над поперечиною. Отже – 2:0 на користь «Ротора», який із стовідсотковим показником у графі «набрані очки» фінішує першим у групі «В», і таким чином стає першим фіналістом турніру у віковій групі «35+».

ФК «Нова Ушиця» – «UBC» – 6:3 (4:1)

Арбітри: Жмурко, Данилюк

Голи: Вагалюк (1), Козак (8), Мороз (15, 37), Копитко (20), Кошовський (40) – Зозуля (11), Сокирко (25), Микитюк (38)

ФК «Нова Ушиця»: Солодкий, Мороз, Копитко, Вагалюк, Кошовський, Мойсюк, Козак

«UBC»: Дубінін, Зозуля, Дишльовський, Микитюк, Николишак, Дрижа, Шупер, Сокирко

Наступними на паркет спорткомплексу ГУНП вийшли ФК «Нова Ушиця» та «UBC». Вже перша атака у матчі увінчалася голом: Вагалюк наважився на удар з дальньої дистанції, і сфера після рикошету від захисника «сірих» залетіла під поперечину воріт Дубініна – 1:0. Окрилені успіхом «білі» і надалі продовжували шукати свого щастя у атаці, і на 8-ій хвилині Козак довів перевагу «Нової Ушиці» до двох забитих м’ячів – 2:0. Лише після цього гравці «UBC», що називається «прокинулися», і біля воріт Солодкого ставало з кожною секундою все гарячіше. Кіпер «Нової Ушиці» парирував два «мертві» м’ячі після ударів Николишака та Зозулі, але і він виявився безсилим на 11-ій хвилині, коли тому ж Зозулі після розкішного пасу врозріз від Микитюка залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 2:1. Героєм останніх хвилин першого тайму став Мороз. Спочатку лідер атак номінальних господарів розкішним ударом у ліву «дев’ятку» з лінії воротарського відзначився сам, а через декілька секунд записав на свій рахунок і «асист», вивівши чудовим пасом на порожні ворота Копитка – 4:1.

Другий тайм нагадував справжні «гойдалки». Сокирко, влучно пробивши під поперечину, після вишуканої «стіночки» із Микитюком відродив тінь інтриги у матчі, після чого забитими м’ячами обмінялися Мороз та Микитюк, а крапку у грі голом на останніх секундах поставив Кошовський – 6:3 на користь «Нової Ушиці», яка завдяки цій перемозі завершує груповий етап четвертою. «UBC» ж фінішує останнім, і завершить тепер турнір матчем за підсумкове 9-е місце, у якому його суперником стане остання команда групи «А» – «Ауді».

«Лада» – «Менс» – 3:2 (2:2)

Голи: Лис (19, 20), Панасенков (34) – Дуда (7), Козубович (11)

«Лада»: Панасенков, Скотинянський, Чеботарьов, Умаров, Сас, Лис, Вислободський, Музика

«Менс»: Юзвак, Гілюк, В. Павлюк, Є. Павлюк, Козубович, Левчук, Дуда, Головко, Попов

Попередження: Лис (17)

Вилучення: Лис (40, друге попередження)

Напруженим та емоційним видався і поєдинок між «Ладою» та «Менсом». Розпочали гру суперники «без розкачки», вже в дебюті обмінявшись досить гострими випадами. Сас виніс сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт після пострілу Козубовича, а Вислободський ударом метрів з 12-ти перевірив на міцність стійку воріт «Менса». До забитих м’ячів справа вперше дійшла на 7-ій хвилині, коли Дуда, вишукано головою переправивши шкіряний снаряд у кут після довгого вводу вію Юзвака, вивів вперед у рахунку «червоних» – 0:1. На куражі «Менс» зусиллями Козубовича, якому вдався точний і сильний удар з-за меж карного майданчика, довів власну перевагу до досить відчутних «+2», але «Лада», продемонструвавши характер, зуміла відігратися ще до перерви. «Джокером» номінальних господарів став Лис, якому вдалося оформити дубль протягом однієї хвилини, а особливо ефектним став його другий гол, забитий розкішним ударом вдотик акурат у ліву «дев’ятку» після скидки Умарова – 2:2.

Після перерви гра носила досить сумбурний характер, і у таких випадках все цілком може вирішити бодай єдиний забитий м’яч. Саме так і сталося, а вирішальним став влучний удар кіпера «Лади», Андрія Панасенкова, який зі своєї половини вирішив передати «привіт» своєму колезі по амплуа, Сергію Юзваку, до того той виявився явно не готовим. Останні секунди номінальні господарі провели в чисельній меншості після вилучення Лиса, однак «Менс» цим скористатися не зумів. В підсумку – вольова перемога «Лади» з рахунком 3:2.

Вікова група «45+»

«Сіріус» – «Амадока» – 5:3 (1:2)

Арбітри: Муляр, А. Сас

Голи: Матвійчук (20, 32), Віноградов (25, 29), Попик (25) – Буловенець (14), Товстоногов (16), Теліщак (38)

«Сіріус»: Нікітюк, Кострицький, Попик, Луценко, Тибольчук, Шелестюк, Віноградов, Максименко, Матвійчук

«Амадока»: Марко, Кришталь, Теліщак, Дембіцький, Слободян, Чигринський, Костенко, І. Бондар, Товстоногов, В. Бондар, Буловенець

Попередження: Теліщак (20)

Цікавим видалося і протистояння між «Сіріусом»та «Амадокою». Розпочали впевненіше гру «сірі», які більше контролювали м’яч, однак Кострицькому і компанії вперто не вистачало останнього удару. Саме Андрій змарнував найбільш реальний шанс відкрити рахунок у грі, але тут варто відзначити і самовіддану гру Теліщака, який героїчно виніс сферу з «дев’ятки» власних воріт після разючого пострілу п’ятого номера «Сіріуса». Більшу частину першого тайму «Амадока» терпляче оборонялася, очікуючи свого шансу, який отримала на 14-ій хвилині. Після чудової передачі з глибини Буловенець на швидкості викотився віч-на-віч із Тибольчуком, і холоднокровним ударом в праву «шістку» відкрив рахунок у матчі – 0:1. Пропущений гол додав спортивної злості «Сіріусу», який став діяти настирніше у атаці, але дива у рамці власних воріт творив Марко, парирувавши два непростих удари від Кострицького. На це «помаранчево-чорні» відповіли швидким і ефективним контрвипадом, і Товстоногов, вдало зігравши на добиванні після удару Кришталя, довів перевагу «Амадоки» до двох голів – 0:2. Щоправда, за 4 секунди до перерви Матвійчук розкішним ударом у верхній кут після скидки Луценка повернув інтригу в матчі – 1:2.

Другий тайм суперники розпочали досить стрімко. Віктор Бондар ударом з середньої дистанції поцілив у поперечину, а далі «Сіріус» впродовж 25-ої хвилини, на якій зумів двічі капітулювати Марка, перевернув у матчі все з ніг на голову. Спочатку Віноградов відновив паритет у рахунку, а через декілька секунд Попик, замкнувши дальню стійку після прострілу Матвійчука, схилив шальки терезів на користь номінальних господарів – 3:2. Цей «подвійний удар» відправив у стан гроггі гравців «Амадоки», чим з успіхом скористалися Матвійчук та Віноградов, оформивши невдовзі дублі і знявши усі питання щодо переможця. «Помаранчево-чорні» зуміли ж лише підсолодити гіркоту власної поразки завдяки класному удару у «дев’ятку» від Теліщака під завісу зустрічі – 5:3 на користь «Сіріуса», який здобуваючи другу перемогу, закріплюється на другій сходинці у табелі про ранги.

«Сіріус» – «Конфермат» – 0:3 (0:1)

Голи: Горенко (13), Власов (21, 40)

«Сіріус»: Тибольчук, Шелестюк, Кострицький, Луценко, Герасимчук, Попик, Нікітюк, Матвійчук, Максименко

«Конфермат»: Лановий, Борисюк, Власов, Крохан, Величко, Федоров, Горенко, Деусов, Мережко

Попередження: Нікітюк (39)

А вже у суботу на «Сіріус» очікувало випробування лідером турніру – «Конферматом». Саме під диктовку останніх і розпочався звітний матч. Близьким до того, аби відкрити рахунок у матчі був Величко, але відверто вибачив суперника, пробивши вище воріт із забійної позиції. Його промах виправив Горенко, якому після вивіреного пасу від Деусова залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 0:1. Цей гол став для Олексія вже шостим у турнірі, і дозволив йому зберегти власне лідерство у гонці бомбардирів. «Сіріус» був близьким до того аби майже відразу відігратися, але Матвійчук змарнував стовідсотковий момент, не зумівши у ближньому бою переграти Ланового.

Все вирішив гол Власова, який в дебюті другого тайму зумів поцілити у ліву «дев’ятку» з досить гострого кута після розкішного пасу врозріз від Федорова – 0:2. Далі «Конфермат» діяв, що називається « по рахунку», а ось «Сіріус» вирішив спробувати відігратися за допомогою гри з 5-им польовим. Цей тактичний хід номінальним господарям жодних дивідендів не приніс, а Власов, вразивши на останніх секундах незахищену ціль суперника після помилки при розіграші «зайвого» оформив дубль та поставив масну крапку у матчі – впевнена перемога «Конфермату» з рахунком 3:0.

«Амадока» – «Ротор» – 4:4 (1:3)

Голи: І. Бондар (20), Кришталь (24), В. Бондар (28), Буловенець (40) – Печеник (2), Федоченко (5), Главацький (10, 33)

«Ротор»: Януш, Главацький, Олексійчук, Умаров, Матанчук, Підгалий, Федоченко, Печеник

Попередження: І. Бондар (19), Дембіцький (23)

Перемога «Конфермату» та осічка «Ротора» у грі з «Амадокою» дозволила підопічним Володимира Лазарчука за два тури до фінішу стати недосяжними для конкурентів у боротьбі за першу сходинку. Хоча початок гри натякав на те, що з оформленням чемпіонства «конферматівцям» доведеться зачекати. Номінальні господарі розпочали матч неймовірно переконливо, вже до 10-ої хвилини провівши три «сухі» голи у ворота Марко. Найбільш активним був Олексійчук, після передач якого забивали Печеник та Главацький, а ще один точний удар на рахунку капітана «роторців», Федоченка. Такий розвиток подій дещо заспокоїв «рожевих», чим сповна скористався Ігор Бондар, який на останніх секундах першого тайму один м’яч відквитав, з другої спроби таки перегравши Януша – 1:3.

Забитий «гол у роздягальню» неабияк додав впевненості «Амадоці», яка другий тайм розпочала значно переконливіше за свого суперника. Вже досить швидко Кришталь зробив вагомий натяк на камбек, а на 28-ій хвилині Віктор Бондар, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Теліщака, відродив інтригу – 3:3. «Ротор» зі своєю відповіддю не забарився, і Главацький завершивши більярдним ударом від штанги блискучий сольний прохід по флангу знову вивів вперед номінальних гостей, але останнє слово у цій грі виявилося за «Амадокою», а точніше за Буловенцем, який за 9 секунд до сирени влучно пробив у ліву «шістку» після швидкого розіграшу ауту – бойова нічия з рахунком 4:4. «Амадока» здобуває перші очки, а «Ротор» вже вдруге поспіль втрачає перемогу на останніх секундах.