Преміум ліга серед ветеранських команд 35+: підсумкова турнірна таблиця та пари плей-офф

0
528
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Мз

Мп

О

1. Фахівець

-X-

4:0

2:1

4:0

2:1

4:3

5:1

8:2

3:1

2:1

34

10

27

2. ВКВ

0:4

-X-

2:2

2:1

4:0

5:3

2:1

5:1

3:1

3:0

26

13

22

3. Перлина Поділля

1:2

2:2

-X-

4:2

1:1

4:2

3:2

+:-

8:2

3:2

31

15

20

4. Forex Inwest

0:4

1:2

2:4

-X-

6:1

2:1

3:0

6:0

6:2

4:3

30

17

18

5. М’ясний Маркет

1:2

0:4

1:1

1:6

-X-

4:3

10:1

2:1

1:0

1:0

21

18

16

6. SEBN.UA

3:4

3:5

2:4

1:2

3:4

-X-

3:1

3:2

1:3

3:2

22

27

9

7. Ракета

1:5

1:2

2:3

0:3

1:10

1:3

-X-

3:3

2:0

3:1

14

30

7

8. Dark Horse

2:8

1:5

-:+

0:6

1:2

2:3

3:3

-X-

5:1

2:2

16

35

5

9. Ротор

1:3

1:3

2:8

2:6

0:1

3:1

0:2

1:5

-X-

2:2

12

31

4

10. Менс

1:2

0:3

2:3

3:4

0:1

2:3

1:3

2:2

2:2

-X-

13

23

2

ПЛЕЙ – ОФФ

1/4 фіналу

Чвертьфінал 1. Фахівець (1) – Dark Horse (8)

Чвертьфінал 2. Forex Inwest (4) – М’ясний маркет (5)

Чвертьфінал 3. ВКВ (2) – Ракета (7)

Чвертьфінал 4. Перлина Поділля (3) – SEBN.UA (6)

1/2 фіналу

Півфінал 1. Переможець чвертьфіналу 1 – Переможець чвертьфіналу 2

Півфінал 2. Переможець чвертьфіналу 3 – переможець чвертьфіналу 4

Матч за 3-тє місце

Переможений у півфіналі 1 – переможений у півфіналі 2

Фінал

Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2

Кубок Ліги (за 5-8 місця)

1/2 фіналу

Півфінал 1. Переможений у чвертьфіналі 1 – переможений у чвертьфіналі 2
Півфінал 2. Переможений у чвертьфіналі 3 – переможений у чвертьфіналі 4

Матч за 3-тє місце

Переможений у півфіналі 1 – переможений у півфіналі 2

Фінал

Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2

Кубок Героїв (9-10 місце)

Ротор – Менс

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here