Преміум-ліга серед юнаків: зміни у календарі 3-ого туру

0
822

Надаємо Вашій увазі чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед юнаків сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Календар ігор U-15 (2004-2005 р.н.)

Тури Ігри Години Дата Місце проведення Результат
 

 

3

ДЮЦ Іскра-1 – ДЮСШ №1-4 13.10 16.12.2018 ХНУ
Поділля-2 – ДЮЦ Іскра-2 09.35 16.12.2018 ХНУ
Поділля-1 – ДЮСШ №1-3 10.20 16.12.2018 ХНУ
ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №1-1 11.05 16.12.2018 ХНУ
ДЮСШ Спортлідер+ – Поділля-ДЮСШ №2 11.50 16.12.2018 ХНУ

Календар ігор U-13 (2006-2007 р.н.) Група А

Тури Ігри Години Дата Місце проведення Результат
 

3

ДЮСШ Деражня – Новатор-1 17.00 15.12.2018 ХНУ
Поділля-1 – Новатор-2 13.00 16.12.2018 ДЮСШ №1
ДЮСШ №2-1 – ДЮСШ №1-1 13.40 16.12.2018 ДЮСШ №1
Новатор-4 – ДЮСШ Спортлідер+ 14.00 16.12.2018 ДЮСШ №1

Календар ігор U-13 (2006-2007 р.н.) Група Б

Тури Ігри Години Дата Місце проведення Результат
 

3

ДЮСШ №2-2 – Поділля-3 12.35 16.12.2018 ХНУ
ДЮЦ Іскра – Новатор-3 09.00 16.12.2018 ХНУ
ДЮСШ №2-3 – ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 13.50 16.12.2018 ХНУ
ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – ДЮСШ №1-2 14.25 16.12.2018 ХНУ

Календар ігор U-11 (2008-2009 р.н.)

Тури Ігри Години Дата Місце проведення Результат
 

 

3

Поділля-2 – ДЮСШ Деражня 16.20 15.12.2018 ХНУ
Поділля-1 – Новатор-3 15.40 15.12.2018 ХНУ
ДЮСШ №1-2 – Новатор-Катіон 13.00 15.12.2018 ХНУ
ДЮСШ №2-1 – FS. PB Профібол 13.40 15.12.2018 ХНУ
Новатор-2 – Новатор-1 14.20 15.12.2018 ХНУ
Тури Ігри Години Дата Місце проведення Результат
 

 

4

Новатор-Катіон – Поділля-2 09.00 16.12.2018 ДЮСШ №1
ДЮСШ №2-2 – Поділля-1 09.40 16.12.2018 ДЮСШ №1
FS. PB Профібол – ДЮСШ Спортлідер+ 10.20 16.12.2018 ДЮСШ №1
Новатор-1 – ДЮСШ №2-1 11.00 16.12.2018 ДЮСШ №1
Новатор-3 – Новатор-2 11.40 16.12.2018 ДЮСШ №1
ДЮСШ №1-1 – ДЮСШ №1-2 12.20 16.12.2018 ДЮСШ №1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here