Преміум-ліга серед юнаків: календар та результати матчів 6-ого туру

0
360

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд у всіх вікових групах

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

 

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

6 ДЮЦ-Іскра – ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) (U-14) 04.01 ХНУ 09.00 6:2
6 Сокіл – ДЮСШ №1-2 (U-14) 04.01 ХНУ 09.45 5:3
6 ДЮСШ №1-1 – Сокіл-2 (U-10) 04.01 ХНУ 10.30 11:0
6 ДЮСШ №2-1 – ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) (U-14) 04.01 ХНУ 11.15 20:2
6 Новатор-3 – Сокіл (U-12) 04.01 ХНУ 12.00 0:9
6 Новатор-5 – Сокіл-1 (U-10) 04.01 ХНУ 12.45 3:0
6 Новатор-5 – Новатор-4 (U-12) 04.01 ХНУ 13.30 9:2
6 Новатор-2 – ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) (U-12) 04.01 ХНУ 14.15 9:0
6 Поділля-3 – Новатор-1 (U-12) 04.01 ВПУ №25 13.00 0:5 (тех. результат)
6 ДЮСШ №2-3 – Новатор-2 (U-10) 04.01 ВПУ №25 13.45 8:1
6 ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №2-2 (U-10) 04.01 ВПУ №25 14.30 5:2
6 ДЮСШ №2-1 – Новатор-1 (U-10) 04.01 ВПУ №25 15.15 24:0
6 ДЮСШ №1-2 – Сокіл-2 (U-10) 05.01 ХНУ 10.00  
6 Поділля-4 – Поділля-3 (U-14) 05.01 ДЮСШ №1 12.30  
6 ДЮСШ №2-2 – Поділля-1(U-14) 05.01 ДЮСШ №1 13.15  
6 Новатор-3 – Новатор-4 (U-10) 05.01 ДЮСШ №1 14.00  
6 ДЮСШ «Олімп» (Деражня) – Поділля-2 (U-12) 05.01 ДЮСШ №1 14.45  
6 Поділля-1 – Новатор-6 (U-12) 05.01 ДЮСШ №1 15.30  
6 Новатор – ДЮСШ №1-3 (U-14) 05.01 ДЮСШ №1 16.15  
6 Поділля-2 – ДЮСШ №2-3 (U-10) 05.01 ВПУ №25 13.00  
6 Поділля-2 – Поділля-1 (U-10) 05.01 ВПУ №25 13.45  
6 ДЮСШ №1-1 – Поділля-2(U-14) 05.01 ВПУ №25 14.30  
6 ДЮСШ №2-3 – ДЮСШ №1-1 (U-10) 05.01 ВПУ №25 15.15  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here