Преміум-ліга серед юнаків: підсумкова турнірна таблиця регулярного чемпіонату + сітка плей-офф

0
553

Надаємо Вашій увазі підсумкову турнірну таблицю розіграшу регулярного чемпіонату Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років серед дитячо-юнацьких команд

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова група U-14 (юнаки 2009/2010 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)
5:3 7:2 0:1 8:0 11:2 7:0 16:0 6:1 19:1 9 8 0 1 79-10 24
2
Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2
3:5 2:1 10:1 11:2 13:7 5:4 17:2 6:1 17:3 9 8 0 1 84-26 24
3
ДЮСШ Дунаївці
2:7 1:2 2:2 6:2 8:2 10:1 6:1 1:0 4:1 9 6 1 2 40-18 19
4
Юніор (Кам’янець-Подільський)
1:0 1:10 2:2 6:1 5:7 5:2 6:0 2:0 11:1 9 6 1 2 39-23 19
5
СК Сокіл (Хмельницький)
0:8 2:11 2:6 1:6 5:2 5:3 1:4 3:2 6:2 9 4 0 5 25-44 12
6
ДЮСШ Деражня
2:11 7:13 2:8 7:5 2:5 6:4 6:2 5:4 5:6 9 4 0 5 42-58 12
7
ДЮСШ №3 (Хмельницький)
0:7 4:5 1:10 2:5 3:5 4:6 6:4 4:3 10:0 9 3 0 6 34-45 9
8
ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)
0:16 2:17 1:6 0:6 4:1 2:6 4:6 3:2 3:1 9 3 0 6 19-61 9
9
Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1
1:6 1:6 0:1 0:2 2:3 4:5 3:4 2:3 1:0 9 1 0 8 14-30 3
10
ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)
1:19 3:17 1:4 1:11 2:6 6:5 0:10 1:3 0:1 9 1 0 8 15-76 3

Плей-офф

1/4 фіналу (переможець визначається за сумою двох ігор)

Пара №1. ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (1) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (8)

Пара №2. Юніор (Кам’янець-Подільський) (4) – СК Сокіл (Хмельницький) (5)

Пара №3. Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 (2) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (7)

Пара №4. ДЮСШ Дунаївці (3) – ДЮСШ Деражня (6)

1/2 фіналу (переможець визначається за сумою двох ігор)

Переможець пари №1 – Переможець пари №2 –

Переможець пари №3 – Переможець пари №4 –

Вікова група U-12 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Юніор (Кам’янець-Подільський)
6:0 2:1 25:0 6:1 9:2 5:1 16:1 7 7 0 0 69-6 21
2
СК Сокіл (Хмельницький)-2011
0:6 2:1 7:2 12:2 5:1 6:0 6:0 7 6 0 1 38-12 18
3
Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ)
1:2 1:2 25:0 6:3 8:1 9:2 12:2 7 5 0 2 62-12 15
4
Мрія-Б (Хмельницький)
0:25 2:7 0:25 7:1 5:1 2:7 9:1 7 3 0 4 25-67 9
5
ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька обл.)
1:6 2:12 3:6 1:7 3:1 2:0 5:1 7 3 0 4 17-33 9
6
Форвард (Кам’янець-Подільський)
2:9 1:5 1:8 1:5 1:3 4:2 5:3 7 2 0 5 15-35 6
7
ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл.)
1:5 0:6 2:9 7:2 0:2 2:4 8:3 7 2 0 5 20-31 6
8
СК Сокіл (Хмельницький)-2012
1:16 0:6 2:12 1:9 1:5 3:5 3:8 7 0 0 7 11-61 0

Плей-офф

1/4 фіналу (переможець визначається за сумою двох ігор)

Пара №1. Юніор (Кам’янець-Подільський) (1) – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 (8)

Пара №2. Мрія-Б (Хмельницький) (4) – ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька обл.) (5)

Пара №3. СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2) – ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл.) (7)

Пара №4. Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) (3) – Форвард (Кам’янець-Подільський) (6)

1/2 фіналу (переможець визначається за сумою двох ігор)

Переможець пари №1 – Переможець пари №2 –

Переможець пари №3 – Переможець пари №4 –

Вікова група U-10 (юнаки 2013/2014 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
Viva Cup (Хмельницький)
4:1 7:0 7:3 3:0 13:0 11:0 21:0 7:0 8 8 0 0 73-4 24
2
Новатор (Хмельницький)
1:4 5:0 3:0 5:2 3:0 15:0 7:0 10:0 8 7 0 1 49-6 21
3
Форвард (Кам’янець-Подільський)
0:7 0:5 1:1 5:5 3:1 10:3 4:0 6:1 8 4 2 2 29-23 14
4
Фортеця (Кам’янець-Подільський)
3:7 0:3 1:1 5:1 2:3 10:3 10:3 9:0 8 4 1 3 40-21 13
5
СК Сокіл (Хмельницький)-2013
0:3 2:5 5:5 1:5 6:0 10:0 11:0 11:0 8 4 1 3 46-18 13
6
Старбол-1 (Хмельницький)
0:13 0:3 1:3 3:2 0:6 9:1 2:5 13:0 8 3 0 5 28-33 9
7
СК Сокіл (Хмельницький)-2014
0:11 0:15 3:10 3:10 0:10 1:9 2:1 5:2 8 2 0 6 14-68 6
8
Мрія-В (Хмельницький)
0:21 0:7 0:4 3:10 0:11 5:2 1:2 9:0 8 2 0 6 18-57 6
9
Старбол-2 (Хмельницький)
0:7 0:10 1:6 0:9 0:11 0:13 2:5 0:9 8 0 0 8 3-70 0

1/4 фіналу (переможець визначається за сумою двох ігор)

Пара №1. Viva Cup (Хмельницький) (1) – Мрія-В (Хмельницький) (8)

Пара №2. Фортеця (Кам’янець-Подільський) (4) – СК Сокіл (Хмельницький)-2013 (5)

Пара №3. Новатор (Хмельницький) (2) – СК Сокіл (Хмельницький)-2014 (7)

Пара №4. Форвард (Кам’янець-Подільський) (3) – Старбол-1 (Хмельницький) (6)

1/2 фіналу (переможець визначається за сумою двох ігор)

Переможець пари №1 – Переможець пари №2 –

Переможець пари №3 – Переможець пари №4 –

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here