Преміум-ліга серед юнаків: положення про проведення змагань

0
426

Надаємо Вашій увазі положення про проведення ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату м. Хмельницького з футзалу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2019-2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПОЛОЖЕННЯ

проведення ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату м. Хмельницького з футзалу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2019-2020 років

 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

а) популяризація та подальший розвиток футзалу в Хмельницькій області та Україні;

б) удосконалення спортивної майстерності юніорів та юнаків;

в) виявлення кандидатів у юніорську та юнацькі збірні Хмельницької області та команди України;

г) визначення переможців та призерів змагань.

 1. КЕРІВНИЦТВО ТУРНІРОМ.

Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань з футзалу здійснює Асоціацію міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, Асоціація футзалу (футболу) міста Хмельницького за погодженням із Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської Ради. Асоціація слідує положенням, інструкціям та циркулярним листам ФІФА, УЄФА, ФФУ, АФУ.

 1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

Відкритий Чемпіонат м. Хмельницького з футзалу серед юнацьких команд проводяться з грудня 2019 року по квітень 2020 року у вікових категоріях U-14: 2006-2007 рр.н., U-12: 2008-2009 рр.н. та U-10: 2010-2011 рр.н.

У складі команди мають право виступати спортсмени, які народилися після 1 січня відповідного року та молодші наступної вікової групи.

Учасниками змагань є команди футзальних та футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів, які своєчасно підтвердили свою участь та оформили заявочну документацію.

 1. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Система проведення чемпіонату Хмельницького з футзалу серед юнаків складається з двох етапів:

– перший етап – одноколовий турнір (кожна команда грає з кожною);

– другий етап – плей-офф (команди в 1\4 фіналу грають за принципом 1-8,2-7,3-6,4-5 у серіях з одного матчу, далі команди, які стали переможцями змагаються у півфіналах в серіях із двох матчів за принципом – переможці 1-8 та 4-5 та переможці 2-7 та 3-6. Переможці півфіналів грають між собою у фінальній серії у серіях з двох матчів. Переможені команди грають серію за третє місце також з двох матчів. У двоматчевому протистоянні краща команда визначається за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів. У випадку нічийного результату пенальті (по три) пробиваються лише на стадії 1\8 та 1\4 фіналу та на інших стадіях у випадку, якщо у двох матчах була зафіксована нічия, або однакова різниця забитих та пропущених м’ячів).

Ігри проводяться за Правилами гри у футзал, затвердженими ФІФА, за винятком часу гри у юнаків: U-14 – 40 хвилини «брудного» часу (2 половини по 20 хвилин з перервою 5 хвилин), U-12– 34 хвилини «брудного» часу (2 половини по 17 хвилин з перервою 5 хвилин), U-10 – 30 хвилини «брудного» часу (2 половини по 15 хвилин з перервою 5 хвилин).

У протокол матчу дозволяється заносити не більше 14 гравців.

Ігри проводяться кожної суботи та неділі, згідно з календарем в залах ХНУ, ВПУ №25, ДЮСШ №1 та ДЮСШ №3.

Гравець може грати лише за одну команду. Гравцям забороняється грати за дві команди.

В разі перенесення гри (участь команди в чемпіонаті України, або в інших турнірах, вищих за рангом), команда, яка ініціює перенесення повідомляє керівництво Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, домовляється з командою суперником та грає пропущену гру, але не пізніше ніж протягом 21 дня від дня перенесення.

Запізнення на гру не дозволяється взагалі.

Дозаявочний період буде відкритий з 01 по 15 січня 2020 року включно. 

 1. ЗАЯВКИ.

Клуби (команди), які допущені до відкритого чемпіонату м. Хмельницького з футзалу серед юнацьких команд, подають до Асоціації наступні документи:

 • два заявочних листи за підписом та печаткою президента клубу (ДЮСШ), головного тренера та місцевого лікувально-фізкультурного диспансеру. У заявочному листі вказується не більше 6 офіційних осіб та 20 гравців. (копії заявки надіслати на електронну адресу: [email protected] )
 • паспорт громадянина України та його копію або свідоцтва про народження, на кожного члена команди згідно заявочного листа;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • довідку з міста навчання з фотокарткою, завірену печаткою та підписом керівника навчального закладу або учнівський квиток.
 1. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

Місця команд визначаються за найбільшою кількістю набраних очок:

– за перемогу                 – 3 очка;

– за нічию                      – 1 очко;

– за поразку                   – 0 очок.

У випадку рівності очок у двох та більше команд перевагу отримує та команда, яка має:

а) кращий результат в іграх між собою (кількість очок, далі кількість перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів, найбільша кількість забитих м’ячів);

б) найбільшу кількість перемог в усіх іграх;

в) кращу різницю забитих та пропущених м’ячів в усіх іграх;

г) найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх іграх;

д) найменшу кількість штрафних очок: за вилучення – 3 очка, за попередження – 1 очко.

 1. НАГОРОДЖЕННЯ ТА АРБІТРАЖ.

Оплата харчування арбітрів (суддів), секретарів, лікарів за рахунок Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Чемпіон, призери нагороджуються кубками Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради;

Команді-переможцю присвоюється звання «Переможець відкритого чемпіонату м. Хмельницького з футзалу серед юніорських (юнацьких) команд». Вона нагороджується кубком, дипломом, гравці та тренери нагороджуються малими золотими медалями, дипломами та пам’ятними винагородами.

Команда, яка зайняла друге місце, нагороджується дипломом, гравці та тренери нагороджуються малими срібними медалями дипломами та пам’ятними винагородами.

Команда, яка зайняла третє місце, нагороджується дипломом, гравці та тренери нагороджуються малими бронзовими медалями, дипломами та пам’ятними винагородами.

Володарі Кубку Поділля нагороджуються пам’ятними призами та кубком

Кращі гравці чемпіонату нагороджуються пам’ятними призами.

 1. ПОКАРАННЯ.

У випадку, коли у будь-якій команді буде виявлено гравця за віком старшого, ніж це дозволено, або з недійсними документами, то такий гравець за рішенням КДК Асоціації футзалу (міні-футболу) Хмельницької області може бути дискваліфікований строком до 1 року із забороною виступати в усіх змаганнях. У цьому випадку до керівників команди за рішенням КДК можуть застосовуватися дисциплінарні санкції, а також ставитися питання про їх подальшу роботу з дитячо-юнацькими командами.

Усі інші нормативи, які не вказані у даному положенні, керуються регламентом проведення Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019-2020 років та документами всеукраїнських змагань з футзалу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here