Преміум-ліга серед юнаків: результати матчів 2-ого та 3-ого турів

0
428

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

2 ДЮСШ №1-1 – Поділля-3 (U-14) 14.12 Конфермат 10.00 4:3
2 ДЮСШ №1-1 – Новатор-4 (U-10) 14.12 Конфермат 10.50 9:0
2 ДЮСШ №1-3 – ДЮСШ №1-2(U-14) 14.12 Конфермат 11.40 17:0
2 ДЮСШ №2-2 – ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) (U-14) 14.12 Конфермат 12.30 4:9
2 ДЮСШ №2-1 – ДЮЦ-Іскра(U-14) 14.12 Конфермат 13.10 9:1
2 Поділля-2 – Новатор-6(U-12) 14.12 Конфермат 14.00 0:4
2 Поділля-2 – ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) (U-14) 14.12 Конфермат 14.45 18:1
2 Новатор – Поділля-1(U-14) 14.12 Конфермат 17.00 3:7
2 Поділля-3 – Новатор-2(U-12) 14.12 Конфермат 17.45 2:7
2 Новатор-5 – Поділля-1(U-12) 14.12 Конфермат 18.30 7:1
2 Новатор-5 – Поділля-2(U-10) 14.12 Конфермат 19.15 6:0
2 Новатор-2 – Новатор-3(U-10) 14.12 ХНУ 13.10 1:9
2 ДЮСШ №2-2 – Новатор-1(U-10) 14.12 ХНУ 14.20 3:2
2 Новатор-3 – ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка)(U-12) 14.12 ХНУ 15.10 5:0
2 ДЮСШ №2-1 – Сокіл-1(U-10) 14.12 ВПУ №25 13.00 перенесено
2 Сокіл – Новатор-4 (U-12) 14.12 ВПУ №25 13.45 11:1
2 ДЮСШ «Олімп» (Деражня) – Новатор-1(U-12) 14.12 ВПУ №25 14.30 1:7
2 Сокіл – Поділля-4 (U-14) 14.12 ВПУ №25 15.15 17:5
3 ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №1-1(U-14) 15.12 ДЮСШ №1 13.00 6:4
3 ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) – ДЮСШ №1-3(U-14) 15.12 ДЮСШ №1 13.45 0:30
3 Поділля-1 – ДЮСШ «Олімп» (Деражня) (U-12) 15.12 ДЮСШ №1 14.30 3:3
3 Новатор-1 – Новатор-2(U-10) 15.12 ДЮСШ №1 15.15 4:0
3 Новатор-4 – Новатор-5(U-10) 15.12 ДЮСШ №1 16.00 1:4
3 Новатор-3 – Поділля-2(U-10 15.12 ДЮСШ №1 16.45 3:4
3 Сокіл – Поділля-1(U-14) 15.12 ДЮСШ №1 17.30 5:2
3 ДЮЦ-Іскра – Сокіл(U-14) 15.12 ДЮСШ №1 18.15 2:7
3 Поділля-1 – Поділля-2(U-14) 15.12 ХНУ 12.00 8:2
3 Поділля-4 – Новатор(U-14) 15.12 ХНУ 12.45 1:4
3 ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – ДЮСШ №2-1(U-14) 15.12 ХНУ 13.30 2:16
3 Поділля-3 – ДЮСШ №2-2(U-14) 15.12 ХНУ 14.15 6:1
3 ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) – Поділля-3(U-12) 15.12 ХНУ 17.00 0:5
3 Новатор-4 – Поділля-2(U-12) 15.12 ХНУ 17.45 3:1
3 Новатор-6 – Новатор-3(U-12) 15.12 ХНУ 18.30 3:3
3 Новатор-2 – Новатор-5(U-12) 15.12 ХНУ 19.15 0:5
3 ДЮСШ №2-1 – Сокіл-2(U-10) 15.12 ВПУ №25 13.00 8:0
3 Сокіл-1 – ДЮСШ №2-2(U-10) 15.12 ВПУ №25 13.45 6:3
3 Новатор-1 – Сокіл(U-12) 15.12 ВПУ №25 14.30 1:4
3 ДЮСШ №2-1 – ДЮСШ №1-1(U-10) 15.12 ВПУ №25 15.15 12:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here