Преміум-ліга серед юнаків: результати стартових матчів плей-офф

0
278

Надаємо Вашій увазі результати чергових поєдинків Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед юнаків

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Вікова група U-15 (юнаки 2003-2004 р.н.)

1/4 фіналу плей-офф

ДЮСШ “Спортлідер+” – ДЮЦ “Іскра” – 7:5

Голи: Сторожук, Корнєєв, Гуменюк – по 2, Чорний – Олійник-3, Матюшко-2

ДЮСШ Деражня – “ДЮСШ №1” – 0:7

Голи: Симчишин, Біловол, Мазур – по 2, Кухарєв

Матч “Поділля-1” – “ДЮСШ №2” перенесено

У 1/2 фіналу плей-офф (з двох матчів) зустрінуться наступні пари команд:

“Поділля-2” – “ДЮСШ №1” –

“Поділля-1” / “ДЮСШ №2” – ДЮСШ “Спортлідер+” –

Вікова група U-13 (юнаки 2005-2006 р.н.)

Перенесені матчі

“ДЮСШ №1-1” – “ДЮСШ №1-2” – 10:2

“ДЮСШ №1-2” – F.S. PB. “Профібол” – 5:0

Підсумкова турнірна таблиця групового етапу:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1
8:6 10:2 14:1 5:0 21:0 17:4 17:0 9:2 5:0 9 9 0 0 106-15 27
2
ДЮЦ Іскра-1
6:8 4:4 5:4 3:2 8:0 5:0 5:0 8:0 5:0 9 7 1 1 49-18 22
3
ДЮСШ №1-2
2:10 4:4 4:4 5:0 10:2 5:4 9:2 5:0 15:2 9 6 2 1 59-28 20
4
ДЮСШ Спортлідер+
1:14 4:5 4:4 10:5 5:1 6:3 5:2 12:1 7:3 9 6 1 2 54-38 19
5
F.S. PB. Профібол
0:5 2:3 0:5 5:10 6:2 11:2 10:2 6:0 30:0 9 5 0 4 70-29 15
6
ДЮЦ Іскра-2
0:21 0:8 2:10 1:5 2:6 5:0 4:3 4:6 8:4 9 3 0 6 26-63 9
7
ДЮСШ Деражня
4:17 0:5 4:5 3:6 2:11 0:5 4:1 6:0 5:3 9 3 0 6 28-53 9
8
КМЛ-Імперія Хутра
0:17 0:5 2:9 2:5 2:10 3:4 1:4 5:0 10:2 9 2 0 7 25-56 6
9
Новатор-1
2:9 0:8 0:5 1:12 0:6 6:4 0:6 0:5 4:3 9 2 0 7 13-58 6
10
с. Пархомівці
0:5 0:5 2:15 3:7 0:30 4:8 3:5 2:10 3:4 9 0 0 9 17-89 0

1/4 фіналу плей-офф

“ДЮСШ №1-1” – “КМЛ-Імперія хутра” – 12:1

Голи: Савчук, Сендель – по 3, Лазарчук-2, Альохін, Ілюхін, Трухін, Стицюк (аг.) – Василишин

ДЮЦ “Іскра-1” – ДЮСШ Деражня – 11:2

Голи: Ковалевський-5, Токарєв-3, Єгоров-2, Фостик – Середюк-2

“ДЮСШ №1-2” – ДЮЦ “Іскра-2” – 7:1

Голи: Міхайлевський-4, Гомолов, Титянін, Копач – Сокальський (аг.)

ДЮСШ “Спортлідер+” – F.S. PB. “Профібол” – 1:3

Голи: Маринич – Лис-2, Шафер

У 1/2 фіналу плей-офф (з двох матчів) зустрінуться наступні пари команд:

“ДЮСШ №1-1” – F.S. PB. “Профібол” –

ДЮЦ “Іскра-1” – “ДЮСШ №1-2” –

Вікова група U-11 (юнаки 2007-2008 р.н.)

Перенесені матчі

ДЮЦ “Іскра”  – “ДЮСШ №2-1” – 2:8

Голи: Кресан, Гайдай – Гудзь-3, Прийма, Маслєновський – по 2, Сафі

ДЮЦ “Іскра” – F.S. PB. “Профібол” – 2:4

Голи: Безносюк, Кресан – Глушков-3, Бицик

“ДЮСШ №2-2” – “Новатор-5” – 6:2

Голи: Колісник-2, Клименко, Жолкевський, Зарицький, Кукуруза – Дубіцький, Романюк

Підсумкова турнірна таблиця групового етапу:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №2-1
4:3 4:2 7:1 5:0 10:0 8:2 14:0 14:0 8 8 0 0 66-8 24
2
ДЮСШ Деражня
3:4 4:3 2:3 4:0 5:0 5:4 8:2 8:3 8 6 0 2 39-19 18
3
ДЮСШ Спортлідер+
2:4 3:4 5:3 3:1 3:2 8:0 9:4 5:0 8 6 0 2 38-18 18
4
ДЮСШ №2-2
1:7 3:2 3:5 4:3 0:2 1:1 7:2 6:2 8 4 1 3 25-24 13
5
F.S. PB. Профібол
0:5 0:4 1:3 3:4 4:2 4:2 12:3 8:2 8 4 0 4 32-25 12
6
Новатор-3
0:10 0:5 2:3 2:0 2:4 1:0 10:3 2:3 8 3 0 5 19-28 9
7
ДЮЦ Іскра
2:8 4:5 0:8 1:1 2:4 0:1 5:3 4:2 8 2 1 5 18-32 7
8
Новатор-4
0:14 2:8 4:9 2:7 3:12 3:10 3:5 6:2 8 1 0 7 23-67 3
9
Новатор-5
0:14 3:8 0:5 2:6 2:8 3:2 2:4 2:6 8 1 0 7 14-53 3

У 1/4 фіналу плей-офф (з одного матчу) зустрінуться наступні пари команд:

“ДЮСШ №2-1” (1) – “Новатор-4” (8) –

ДЮСШ Деражня (2) – ДЮЦ “Іскра” (7) –

ДЮСШ “Спортлідер+” (3) – “Новатор-3” (6) –

“ДЮСШ №2-2” (4) – F.S. PB. “Профібол” (5) –

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here