Преміум-ліга серед юнаків: статистика після 1-ого туру

0
295

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками стартових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-14 (юнаки 2009/2010 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Баласанян Ілля ДЮСШ Дунаївці 7
Партика Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 7
Блощинський Ілля СК Сокіл (Хмельницький) 3
Бойко Андрій ДЮСШ Дунаївці 3
Варфоломеєв Ярослав ДЮСШ Дунаївці 3
Карасійчук Назарій СК Сокіл (Хмельницький) 3
Павлов Мілан ДЮСШ Дунаївці 3
Старіков Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 3
Гуцалюк Антон СК Сокіл (Хмельницький) 3 (1)
Воронюк Владислав Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Резніченко Роман ДЮСШ Деражня 2
Цимбалістий Максим Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Чухрай Дмитро Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 2
Дроздовський Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Журко Тимофій ДЮСШ Деражня 1
Задворний Владислав Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 1
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Лесів Олександр ДЮСШ Дунаївці 1
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Регула Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Савук Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Томчишен Даниїл СК Сокіл (Хмельницький) 1
Ярошевич Роман ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Горбач Владислав Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Горбач Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Космина Денис Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Регула Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Савук Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Ярошевич Роман ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1

Вікова категорія U-12 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Дроздовський Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 12
Стець Станіслав Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 11
Мелимука Вадим Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 8
Гарбуз Кіріл Юніор (Кам’янець-Подільський) 6
Паршин Тімур Юніор (Кам’янець-Подільський) 6
Приймак Костянтин Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 6
Швед Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Золотько Мирон Форвард (Кам’янець-Подільський 3 (1)
Возний Мирослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Горбач Назар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Дунь Арсеній ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Кирик Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Назаров Назар ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Семенюк Олександр СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Смик Макар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Сукманюк Артем Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Божук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Бондар Даніїл СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Бурлак Радіон ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Задорожний Давид Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1
Коричак Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Креніда Ярослав ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Петлюк Артем Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1
Поліщук Артем ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Семенюк Матвій Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Фісюн Ілля Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Воробйов Максим Мрія (Хмельницький) 0 1 1
Гуменюк Ренат Мрія (Хмельницький) 0 1 1
Комаринський Сергій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 1 1
Кремлівський Андрій ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 0 1 1
Курінний Микола Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Паршин Тімур Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Пивовар Артем СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 1 1
Швед Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Янчук Андрій Мрія (Хмельницький) 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2013/2014 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Комарніцький Назар Мрія (Хмельницький) 3
Григоровський Денис Новатор (Хмельницький) 3 (1)
Михайлюк Костянтин СК Сокіл (Хмельницький)-2014 2
Степанюк Ярослав Форвард (Кам’янець-Подільський 2
Ткач Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2014 2
Єременко Максим Старбол-1 (Хмельницький) 1
Грабанчук Назар Мрія (Хмельницький) 1
Жерліцин Степан Старбол-2 (Хмельницький) 1
Зубаль Олександр Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Левандовський Данило Новатор (Хмельницький) 1
Нечай Максим Старбол-2 (Хмельницький) 1
Пацерук Артем Viva Cup (Хмельницький) 1
Подра Даніл Новатор (Хмельницький) 1
Поліщук Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2014 1
Рівний Артур Мрія (Хмельницький) 1
Фільчук Михайло Viva Cup (Хмельницький) 1
Фомов Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 1
Фурманець Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Міщук Тимофій Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1
Муляр Єгор Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Рівний Артур Мрія (Хмельницький) 0 1 1
Рапацький Владислав Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Фомов Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1
Фурманець Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here