Преміум-ліга серед юнаків: статистика після 1-ого туру

0
158

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками cтартових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-14 (юнаки та дівчата 2006/2007 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Шахнюк Кіріл ДЮСШ Славута-Суфлє 8
Леоненко Владислав ДЮСШ Славута-Суфлє 5
Довгалюк Григорій ДЮСШ Славута-Суфлє 2
Кадиров Назар ДЮСШ Славута-Суфлє 2
Товпишко Олександр Сокіл 2
Хібовський Артур Сокіл 2
Бальжик Владислав Сокіл 1
Мельничук Назар ДЮСШ Славута-Суфлє 1
Ольховський Денис ДЮСШ Славута-Суфлє 1
Семенюк Вадим ДЮСШ Славута-Суфлє 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Мельник Артур ДЮСШ Славута-Суфлє 0 1 1

Вікова категорія U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Поліщук Тимур Новатор-1 6
Худик Ілля Новатор-1 5
Барабащук Михайло Спортлідер 3
Безкоровайний Ілля ДЮСШ Волочиськ-1 3
Бицик Ярослав F.S. ProffiBall 3
Лисий Владислав ДЮСШ Волочиськ-1 3
Цимбалістий Максим Спортлідер 3
Кукурудза Артем Спортлідер 3 (1)
Абельченко Владислав Новатор-1 2
Данилюк Максим Новатор-1 2
Кисіль Василь Сокіл 2
Онищук Тимофій Сокіл 2
Тимчук Стефан Спортлідер 2
Цимбалюк Артем F.S. ProffiBall 2
Шамрилюк Вадим Новатор-1 2
Ільчук Олексій Спортлідер 1
Бодак Ілля ДЮСШ №2 1
Бродюк Артем Спортлідер 1
Гнидко Володимир Спортлідер 1
Гордєєв Денис ДЮСШ №2 1
Козел Назар ДЮСШ Волочиськ-1 1
Ксендзов Павло Спортлідер 1
Кузченко Андрій F.S. ProffiBall 1
Леськов Кіріл Новатор-1 1
Михальчук Іван Новатор-4 1
Назаренко Максим ДЮСШ Волочиськ-2 1
Павлик Андрій Сокіл 1
Партика Роман ДЮСШ Волочиськ-1 1
Пасєка Владислав Новатор-4 1
Раджабов Ілля F.S. ProffiBall 1
Старіков Олександр ДЮСШ Волочиськ-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Іванов Дмитро Новатор-1 0 1 1
Бистрицький Микола Сокіл 0 1 1
Бодак Ілля ДЮСШ №2 0 1 1
Гонтар Тимур Сокіл 0 1 1
Кукурудза Тарас Новатор-4 0 1 1
Назаренко Максим ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2010 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Тимчук Стефан Cпортлідер 2
Білюк Ілля ДЮСШ №2 1
Соловей Захар ДЮСШ №1-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Карпа Олександр Сокіл 0 1 1
Тимчук Стефан Cпортлідер 0 1 1

Вікова категорія U-9 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Данилевський Орест ДЮСШ №1-1 5
Скалацький Тимофій Новатор-1 4
Лопатинський Даніл ДЮСШ №1-1 2
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-1 2
Постолатьєв Давид Новатор-3 2
Стець Станіслав ДЮСШ Волочиськ 2
Чудо Іван ДЮСШ №2 2
Рижак Іван ДЮСШ №2 2 (1)
Бабій Ілля Сокіл-2011 1
Божук Максим Сокіл-2011 1
Воксар Андрій Сокіл-2012 1
Гапонов Макар Сокіл-2012 1
Гуцалюк Михайло Новатор-3 1
Дзера Богдан F.S. ProffiBall-1 1
Доротюк Ілля Новатор-2 1
Думан Умут ДЮСШ №1-2 1
Кирик Захар Сокіл-2011 1
Корнійчук Ігор Новатор-1 1
Лужняк Владислав Новатор-1 1
Маєвський Володимир Сокіл-2011 1
Нікітішин Нікіта F.S. ProffiBall-1 1
Найдук Тимофій Сокіл-2012 1
Павлюк Іван ДЮСШ №2 1
Пилипчук Артем Новатор-2 1
Стаднік Владислав ДЮСШ №1-2 1
Стрельченко Денис ДЮСШ №1-1 1
Стукан Олександр F.S. ProffiBall-1 1
Тріфонов Матвій Новатор-3 1
Філіппов Самуїл Новатор-3 1
Шкурак Данііл ДЮСШ №2 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here