Преміум-ліга серед юнаків: статистика після 12-ого туру

0
127

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-13 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Старіков Олександр “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 16
Бицик Ярослав F.S. ProffiBall 15
Білик Руслан “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 14
Зотов Максим “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 14
Скарженюк Назар CFC “AMOR-1” 13
Кащен Тимур Сокіл 12
Лисий Владислав “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 11
Цуцуловський Денис Сокіл 11 (1)
Білоцерківський Ігор F.S. ProffiBall 10
Глушко Владислав Сокіл 10
Незгода Іван CFC “AMOR-1” 9
Онищук Тимофій Сокіл 9
Кисіль Василь Сокіл 7
Козел Назар “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 7
Репецький Андрій F.S. ProffiBall 7
Несмілий Єгор CFC “AMOR-1” 6
Партика Роман “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 6
Савіцький Артем ФА “Рівень” 6
Березюк В’ячеслав CFC “AMOR-2” 5
Семенюк Владислав Сокіл 5
Чухрай Дмитро “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 5
Білик Ілля “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 4
Басараба Ярослав Сокіл 4
Кабиш Тимофій Сокіл 4
Кирилів Роман “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 4
Кузченко Андрій F.S. ProffiBall 4
Лачов Максим Сокіл 4
Поноженко Кіріл F.S. ProffiBall 4
Бережний Роман CFC “AMOR-2” 3
Захарченко Матвій Сокіл 3
Малий Данило F.S. ProffiBall 3
Назаренко Максим “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 3
Трачук Роман “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 3
Бізін Єгор CFC “AMOR-1” 2
Бараболя Тимофій “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 2
Голондій Дмитро CFC “AMOR-2” 2
Захарків Артем “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 2
Літвинюк Олександр CFC “AMOR-2” 2
Мазур Максим Сокіл 2
Мединський Артем “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 2
Михайлов Тарас “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 2
Хмиз Артем F.S. ProffiBall 2
Хмиз Назар CFC “AMOR-1” 2
Цимбалюк Артем F.S. ProffiBall 2
Щукін Михайло “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 2
Юхимець Дмитро Сокіл 2
Івах В’ячеслав CFC “AMOR-1” 1
Балагур Ярослав F.S. ProffiBall 1
Банашко Іван “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 1
Глінський Вадим CFC “AMOR-2” 1
Гладовський Артем “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 1
Григоренко Вадим CFC “AMOR-1” 1
Дмитришак Владислав CFC “AMOR-1” 1
Зарва Денис F.S. ProffiBall 1
Коржан Дмитро CFC “AMOR-1” 1
Кріса Максим CFC “AMOR-1” 1
Маняк Ренат “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 1
Марущак Юрій CFC “AMOR-1” 1
Махобей Ростислав CFC “AMOR-1” 1
Свистун Ярослав “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 1
Стойко Артем CFC “AMOR-1” 1
Устянський Максим CFC “AMOR-1” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Назаренко Максим “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 1 3 8
Лисий Владислав “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 0 2 2
Незгода Іван CFC “AMOR-1” 0 2 2
Репецький Андрій F.S. ProffiBall 0 2 2
Бізін Єгор CFC “AMOR-1” 0 1 1
Білик Руслан “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 0 1 1
Басараба Ярослав Сокіл 0 1 1
Бриндель Вадим CFC “AMOR-2” 0 1 1
Глушко Владислав Сокіл 0 1 1
Данилюк Павло CFC “AMOR-2” 0 1 1
Довгий Богдан “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 0 1 1
Зотов Максим “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 0 1 1
Козел Назар “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 0 1 1
Літвинюк Олександр CFC “AMOR-2” 0 1 1
Лачов Максим Сокіл 0 1 1
Маняк Ренат “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 0 1 1
Марущак Юрій CFC “AMOR-1” 0 1 1
Мацанюк Максим CFC “AMOR-2” 0 1 1
Несмілий Єгор CFC “AMOR-1” 0 1 1
Нестеров Владислав CFC “AMOR-2” 0 1 1
Онищук Тимофій Сокіл 0 1 1
Поноженко Кіріл F.S. ProffiBall 0 1 1
Савіцький Артем ФА “Рівень” 0 1 1
Старіков Олександр “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 0 1 1
Устянський Максим CFC “AMOR-1” 0 1 1
Химич Максим ФА “Рівень” 0 1 1
Чернишин Віталій F.S. ProffiBall 0 1 1
Чухрай Дмитро “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 0 1 1
Шмигун Вадим “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 0 1 1

Вікова категорія U-11 (юнаки 2010/2011 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гордеєв Денис ДЮСШ №3-1 31 (1)
Бодак Ілля ДЮСШ №3-1 17
Чудо Іван ФШ “Мрія” 16
Годик Артем ФШ “Мрія” 15
Ільчук Олексій Юніор (Кам’янець-Подільський) 12
Капелюховський Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 11
Карпа Олександр ДЮСШ №3-2 11
Цимбалістий Максим Юніор (Кам’янець-Подільський) 11
Гуцалюк Антон Сокіл-1 10
Файко Марк ДЮСШ №3-1 10
Барабащук Михайло Юніор (Кам’янець-Подільський) 9
Баськов Володимир ДЮСШ №3-1 9
Малигін Денис Сокіл-1 8
Слободян Данило ФШ “Мрія” 8
Бабій Ілля Cокіл-2 7
Божук Максим Cокіл-2 7
Герасімов Даніїл CFC “AMOR-1” 7
Колісник Дмитро ФШ “Мрія” 7
Петельчук Дмитро ДЮСШ №3-1 7
Рижак Іван. ФШ “Мрія” 7
Воронюк Владислав Юніор (Кам’янець-Подільський) 6
Лагодзінська Христина Юніор (Кам’янець-Подільський) 6
Подворний Назар ДЮСШ №3-1 6
Грицюк Іван ДЮСШ №3-1 5
Семенюк Олександр Cокіл-2 5
Цапенко Владислав ФШ “Мрія” 5
Федонюк Артем ДЮСШ №3-2 5 (1)
Возний Мирослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 4
Данилевський Орест ДЮСШ №3-1 4
Кирик Захар Cокіл-2 4
Бабій Ярослав ДЮСШ №3-2 4 (1)
Салій Ілля F.S. ProffiBall 4 (1)
Івасішин Ярослав CFC “AMOR-1” 3
Адамчук Ярослав CFC “AMOR-2” 3
Блощинський Ілля Сокіл-1 3
Браславець Ілля CFC “AMOR-1” 3
Драч Святослав ФШ “Мрія” 3
Карасійчук Назар Сокіл-1 3
Красюк Олександр ДЮСШ №3-2 3
Регула Матвій ДЮСШ №3-2 3
Рудий Владислав ДЮСШ №3-2 3
Власов Владислав F.S. ProffiBall 2
Греков Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Крулик Дмитро ДЮСШ №3-2 2
Кшемінський Святослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Марцінишин Володимир Cокіл-2 2
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Нижник Михайло F.S. ProffiBall 2
Сиворог Михайло F.S. ProffiBall 2
Соловей Захар Сокіл-1 2
Федак Андрій Cокіл-2 2
Чорноморець Домінік ДЮСШ №3-2 2
Яковчук Олексій ДЮСШ №3-1 2
Яременюк Владислав CFC “AMOR-1” 2
Лінник Андрій Cокіл-2 2 (1)
Баранюк Любомир CFC “AMOR-1” 1
Безкоровайний Євген ДЮСШ №3-2 1
Блонський Владислав Сокіл-1 1
Бобік Михайло F.S. ProffiBall 1
Бондар Даниїл Cокіл-2 1
Гарас Роман F.S. ProffiBall 1
Грищук Микита ДЮСШ №3-1 1
Дмитрієв Назар Cокіл-2 1
Добровольський Тимофій F.S. ProffiBall 1
Кардаш Артем ФШ “Мрія” 1
Козак Захар CFC “AMOR-1” 1
Коломієць Андрій ФШ “Мрія” 1
Мізера Ян ФШ “Мрія” 1
Муляр Михайло F.S. ProffiBall 1
Павлюк Іван ФШ “Мрія” 1
Томусяк Домінік ФШ “Мрія” 1
Яворський Владислав CFC “AMOR-2” 1
Ящук Денис Cокіл-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Блонський Владислав Сокіл-1 0 3 3
Бардецький Артем CFC “AMOR-2” 0 2 2
Грищук Микита ДЮСШ №3-1 0 2 2
Гуцалюк Антон Сокіл-1 0 2 2
Малигін Денис Сокіл-1 0 2 2
Сиворог Михайло F.S. ProffiBall 0 2 2
Цимбалістий В’ячеслав Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 2 2
Ільчук Олексій Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Адамчук Ярослав CFC “AMOR-2” 0 1 1
Бабій Ярослав ДЮСШ №3-2 0 1 1
Барабащук Михайло Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Безкоровайний Євген ДЮСШ №3-2 0 1 1
Блащук Нікіта F.S. ProffiBall 0 1 1
Бодак Ілля ДЮСШ №3-1 0 1 1
Воронюк Владислав Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Гордеєв Денис ДЮСШ №3-1 0 1 1
Греков Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Дзюба Ростислав CFC “AMOR-2” 0 1 1
Капелюховський Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Колісник Дмитро ФШ “Мрія” 0 1 1
Кшемінський Святослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Лінник Андрій Cокіл-2 0 1 1
Марцінишин Володимир Cокіл-2 0 1 1
Мацюк Дмитро Сокіл-1 0 1 1
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Музика Марк ФШ “Мрія” 0 1 1
Паращин Іван CFC “AMOR-1” 0 1 1
Петровський Денис CFC “AMOR-2” 0 1 1
Потапчук Данило F.S. ProffiBall 0 1 1
Рудий Владислав ДЮСШ №3-2 0 1 1
Семенюк Олександр Cокіл-2 0 1 1
Соловей Захар Сокіл-1 0 1 1
Стукан Олександр F.S. ProffiBall 0 1 1
Файко Марк ДЮСШ №3-1 0 1 1
Федак Андрій Cокіл-2 0 1 1
Цимбалістий Максим Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Чернишин Віталій F.S. ProffiBall 0 1 1
Яворський Владислав CFC “AMOR-2” 0 1 1
Яковчук Олексій ДЮСШ №3-1 0 1 1
Ящук Денис Cокіл-2 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here