Преміум-ліга серед юнаків: статистика після 3-ого туру

0
168

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-14 (юнаки та дівчата 2006/2007 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Шахнюк Кіріл ДЮСШ Славута-Суффлє 8
Леоненко Владислав ДЮСШ Славута-Суффлє 5
Товпишко Олександр Сокіл 4
Бернада Максим Сокіл 3
Гонтар Роман CFC AMOR 2
Довгалюк Григорій ДЮСШ Славута-Суффлє 2
Кадиров Назар ДЮСШ Славута-Суффлє 2
Лисенко Артем Сокіл 2
Мельник Максим Сокіл 2
Хібовський Артур Сокіл 2
Бальжик Владислав Сокіл 1
Бамбуца Артем CFC AMOR 1
Бевз Даніїл Сокіл 1
Мельничук Назар ДЮСШ Славута-Суффлє 1
Ольховський Денис ДЮСШ Славута-Суффлє 1
Ростківський Ростислав Сокіл 1
Руда Катерина ДЮСШ №1 (дівчата) 1
Семенюк Вадим ДЮСШ Славута-Суффлє 1
Скарженюк Назар CFC AMOR 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гонтар Роман CFC AMOR 0 1 1
Мельник Артур ДЮСШ Славута-Суффлє 0 1 1

Вікова категорія U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Глушко Владислав Сокіл 12
Гордєєв Денис ДЮСШ №2 10
Поліщук Тимур Новатор-1 10
Худік Ілля Новатор-1 10
Павлик Андрій Сокіл 9
Абельченко Владислав Новатор-1 8
Данилюк Максим Новатор-1 8
Лисий Владислав ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 8
Мержук Роман Сокіл 7
Кукурудза Артем Спортлідер 7 (1)
Безкоровайний Ілля ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 6
Валігурський Артем Новатор-1 6
Козел Назар ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 5
Онищук Тимофій Сокіл 5
Цимбалістий Максим Спортлідер 5
Барабащук Михайло Спортлідер 4
Бицик Ярослав F.S. ProffiBall 4
Старіков Олександр ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 4
Бодак Ілля ДЮСШ №2 3
Гнидко Володимир Спортлідер 3
Цимбалюк Артем F.S. ProffiBall 3
Шамрелюк Вадим Новатор-1 3
Басараба Ярослав Сокіл 2
Долинний Ігор Новатор-1 2
Капелюховський Олександр Спортлідер 2
Кащен Тимур Сокіл 2
Кисіль Василь Сокіл 2
Котельніков Дмитро ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 2
Ксендзов Павло Спортлідер 2
Ляшенюк Дмитро Новатор-3 2
Мединський Артем ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 2
Михальчук Іван Новатор-4 2
Партика Роман ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 2
Раджабов Ілля F.S. ProffiBall 2
Репецький Андрій F.S. ProffiBall 2
Тимчук Стефан Спортлідер 2
Іванов Дмитро Новатор-1 1
Ільчук Олексій Спортлідер 1
Білик Ілля ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 1
Баландюк Назар ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 1
Бродюк Артем Спортлідер 1
Возний Мирослав Спортлідер 1
Галамай Андрій Новатор-2 1
Гонтар Тимур Сокіл 1
Кабиш Тимофій Сокіл 1
Кузченко Андрій F.S. ProffiBall 1
Кучерук Максим Новатор-3 1
Леськов Кіріл Новатор-1 1
Мазур Максим Сокіл 1
Марущак Юрій Сокіл 1
Назаренко Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Пасєка Владислав Новатор-4 1
Подейко Андрій ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Поноженко Кирило F.S. ProffiBall 1
Харкавлюк Андрій CFC AMOR 1
Цуцуловський Денис Сокіл 1
Чухрай Дмитро ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Юхимець Дмитро Сокіл 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Іванов Дмитро Новатор-1 0 1 1
Бистрицький Микола Сокіл 0 1 1
Бодак Ілля ДЮСШ №2 0 1 1
Гонтар Тимур Сокіл 0 1 1
Горбач Владислав ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 0 1 1
Коржан Дмитро CFC AMOR 0 1 1
Кукурудза Тарас Новатор-4 0 1 1
Назаренко Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 0 1 1
Шевчук Ярослав Новатор-3 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2010 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Тимчук Стефан Cпортлідер 7
Соловей Захар ДЮСШ №1-2 3
Дичаківський Тимур Сокіл 2
Карпа Олександр Сокіл 2
Ксендзов Павло Cпортлідер 2
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 2
Білюк Ілля ДЮСШ №2 1
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 1
Гуцалюк Антон Сокіл 1
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-2 1
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 1
Крулик Дмитро Сокіл 1
Олексин Олександр ДЮСШ №1-2 1
Фільчук Дмитро Сокіл 1
Фанда Віталій ДЮСШ №1-2 1
Фомін Михайло ДЮСШ №1-1 1
Хромов Олександр ДЮСШ №1-1 1
Цимбалістий Максим Cпортлідер 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лапідус Михайло ДЮСШ №1-1 1 0 5
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 0 1 1
Карпа Олександр Сокіл 0 1 1
Тимчук Стефан Cпортлідер 0 1 1
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 0 1 1

Наступний матч пропускають:

Михайло Лапідус – головний тренер ДЮСШ №1-1

Вікова категорія U-9 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Данилевський Орест ДЮСШ №1-1 18
Скалацький Тимофій Новатор-1 12
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-1 11
Стець Станіслав ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 5
Дзера Богдан F.S. ProffiBall-1 4
Дмитрієв Назар Сокіл-2011 4
Доротюк Ілля Новатор-2 4
Лопатинський Даніл ДЮСШ №1-1 4
Лужняк Владислав Новатор-1 4
Божук Максим Сокіл-2011 3
Кирик Захар Сокіл-2011 3
Нижник Михайло F.S. ProffiBall-1 3
Постолатьєв Давид Новатор-3 3
Приймак Костянтин ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 3
Шеремета Іван Новатор-1 3
Баштанюк Кирило F.S. ProffiBall-2 2
Гуцалюк Михайло Новатор-3 2
Дубіцький Кіріл Новатор-1 2
Думан Умут ДЮСШ №1-2 2
Дунец Артем F.S. ProffiBall-2 2
Корнійчук Ігор Новатор-1 2
Коцюр Тимур ДЮСШ №2 2
Павлюк Іван ДЮСШ №2 2
Пилипчук Артем Новатор-2 2
Сиворог Михайло F.S. ProffiBall-2 2
Стрельченко Денис ДЮСШ №1-1 2
Стукан Олександр F.S. ProffiBall-1 2
Чудо Іван ДЮСШ №2 2
Шкурак Данііл ДЮСШ №2 2
Потапчук Данило F.S. ProffiBall-2 2 (1)
Рижак Іван ДЮСШ №2 2 (1)
Бабій Ілля Сокіл-2011 1
Бобік Михайло F.S. ProffiBall-2 1
Вешко Ілля Новатор-2 1
Власов Владислав F.S. ProffiBall-2 1
Воксар Андрій Сокіл-2012 1
Гапонов Макар Сокіл-2012 1
Гарас Роман F.S. ProffiBall-1 1
Гнідан Денис ДЮСШ №1-2 1
Грицюк Іван ДЮСШ №2 1
Жуковський Юрій Новатор-1 1
Колісник Дмитро ДЮСШ №2 1
Маєвський Володимир Сокіл-2011 1
Масловський Кіріл ДЮСШ №2 1
Нікітішин Нікіта F.S. ProffiBall-1 1
Найдук Тимофій Сокіл-2012 1
Площинський Вадим F.S. ProffiBall-2 1
Смик Макар ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 1
Стаднік Владислав ДЮСШ №1-2 1
Тріфонов Матвій Новатор-3 1
Філіппов Самуїл Новатор-3 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Вешко Ілля Новатор-2 0 1 1
Гаєвський Архип Новатор-2 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here