Преміум-ліга серед юнаків: статистика після 5-ого туру

0
154

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 5-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років серед дитячо-юнацьких команд

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-14 (юнаки 2009/2010 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Партика Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 17
Мізера Артур ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 16
Валігурський Артем ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 15
Бодак Ілля ДЮСШ №3 (Хмельницький) 14
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 12
Старіков Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 9
Ільчук Олексій Юніор (Кам’янець-Подільський) 8
Воронюк Владислав Юніор (Кам’янець-Подільський) 8
Баласанян Ілля ДЮСШ Дунаївці 7
Соловей Захар ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 7
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 7 (1)
Журко Артем ДЮСШ Деражня 6
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 6
Резніченко Роман ДЮСШ Деражня 6
Чухрай Дмитро Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 6 (1)
Баськов Володимир ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 5
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 5
Гуцалюк Антон СК Сокіл (Хмельницький) 5 (1)
Блощинський Ілля СК Сокіл (Хмельницький) 4
Бойко Андрій ДЮСШ Дунаївці 4
Данилевський Орест ДЮСШ №3 (Хмельницький) 4
Задворний Владислав Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 4
Малигін Денис СК Сокіл (Хмельницький) 4
Михайлов Тарас Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 4
Бурденюк Дарія ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 3
Варфоломеєв Ярослав ДЮСШ Дунаївці 3
Добровольський Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 3
Карасійчук Назарій СК Сокіл (Хмельницький) 3
Павлов Мілан ДЮСШ Дунаївці 3
Цимбалістий Максим Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Біляк Олександр ДЮСШ Деражня 2
Гладовський Артем Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 2
Горбач Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 2
Гордєєв Денис ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Данилевський Устим ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Дичаківський Тимур СК Сокіл (Хмельницький) 2
Дроздовський Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Олексін Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 2
Пешкун Давид ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 2
Савун Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Томчишен Даниїл СК Сокіл (Хмельницький) 2
Трищов Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 2
Чорноморець Домінік ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Гоцуляк Арсен ДЮСШ Дунаївці 1
Дрижа Ростислав СК Сокіл (Хмельницький) 1
Журко Тимофій ДЮСШ Деражня 1
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Красюк Олександр ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Круть Андрій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Лагодзінська Христина Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Лесів Олександр ДЮСШ Дунаївці 1
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Новіков Матвій ДЮСШ Деражня 1
Парнюк Артем Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 1
Регула Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Романюк Матвій ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1
Сухоряба Олександр ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1
Тернецький Руслан ДЮСШ Деражня 1
Хромов Олександр ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Чижо Діана ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1
Ярошевич Роман ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Горбач Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 3 3
Валігурський Артем ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 2 2
Данилевський Устим ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 2 2
Космина Денис Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 2 2
Регула Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 2 2
Білик Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 1 1
Бодак Ілля ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Гладовський Артем Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Горбач Владислав Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Данилевський Орест ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Журко Артем ДЮСШ Деражня 0 1 1
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Карасійчук Назарій СК Сокіл (Хмельницький) 0 1 1
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 1 1
Кондратюк Назар ДЮСШ Деражня 0 1 1
Маковський Андрій ДЮСШ Дунаївці 0 1 1
Маняк Ренат Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Матусів Костянтин Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Михайлов Тарас Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Партика Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Рибак Маргарита ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 0 1 1
Савун Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Салях Євген Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Старіков Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 1 1
Цимбалістий Максим Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Чорноморець Домінік ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Ярошевич Роман ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1

Вікова категорія U-12 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Дроздовський Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 20
Стець Станіслав Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 19
Мелимука Вадим Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 14
Гарбуз Кіріл Юніор (Кам’янець-Подільський) 13
Приймак Костянтин Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 12
Балацький Ростислав Мрія-Б (Хмельницький) 10
Паршин Тімур Юніор (Кам’янець-Подільський) 10
Божук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 7
Возний Мирослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 7
Томусяк Домінік Мрія-Б (Хмельницький) 6
Назаров Назар ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 5
Татаренко Максим Форвард (Кам’янець-Подільський 5
Годик Артем Мрія-Б (Хмельницький) 4
Колісник Дмитро Мрія-Б (Хмельницький) 4
Пасічний Владислав ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 4
Семенюк Олександр СК Сокіл (Хмельницький)-2011 4
Золотько Мирон Форвард (Кам’янець-Подільський 4 (1)
Горбач Назар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 3
Маркітан Артем ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 3
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Пізнюр Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2011 3
Смик Макар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 3
Сукманюк Артем Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Швед Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Баранюк Максим ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 2
Бондар Даніїл СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Дунь Арсеній ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Задорожний Давид Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Кирик Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Коричак Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Кравець Нікіта Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Креніда Ярослав ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Левчук Костянтин ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Мельник Олександр СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Фісюн Ілля Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Бурлак Радіон ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Вастіташін Ренат Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Даньків Феодосій Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Дахно Ілля СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Кремлівський Андрій ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 1
Кшемінський Святослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Лінник Андрій СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Марцінишин Володимир СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Мельников Артем ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Паштепа Мирон СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Петлюк Артем Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1
Поліщук Артем ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Поліщук Дмитро Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1
Самарічев Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Семенюк Матвій Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Сиротюк Андрій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Стецюк Олександр ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 1
Швець Володимир ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Загоруйко Данило ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1 0 5
Смик Макар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 0 2 2
Божук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 0 1 1
Вастіташін Ренат Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Воробйов Максим Мрія-Б (Хмельницький) 0 1 1
Гав’юк Ярослав Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Гуменюк Ренат Мрія-Б (Хмельницький) 0 1 1
Дрозд Богдан Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Комаринський Сергій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 1 1
Кремлівський Андрій ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 0 1 1
Курінний Микола Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Левчук Костянтин ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 0 1 1
Німцович Віталій СК Сокіл (Хмельницький)-2011 0 1 1
Паршин Тімур Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Пасічний Владислав ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 0 1 1
Пивовар Артем СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 1 1
Татаренко Дмитро Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Швед Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Янчук Андрій Мрія-Б (Хмельницький) 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2013/2014 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Трифонов Матвій Новатор (Хмельницький) 20
Фільчук Михайло Viva Cup (Хмельницький) 11
Ковбасюк Вадим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 10
Григоровський Денис Новатор (Хмельницький) 10 (1)
Федорчук Арсен Форвард (Кам’янець-Подільський 9
Галецький Ігор Мрія-В (Хмельницький) 7
Міщук Тимофій Старбол-2 (Хмельницький) 5
Глас Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2013 4
Діденко Роман СК Сокіл (Хмельницький)-2013 4
Михайлюк Костянтин СК Сокіл (Хмельницький)-2014 4
Пацерук Артем Viva Cup (Хмельницький) 4
Садлій Данило Фортеця (Кам’янець-Подільський 4
Степанюк Ярослав Форвард (Кам’янець-Подільський 4
Ткач Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 4
Зайцев Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2013 3
Ткач Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2014 3
Фомов Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 3
Ханецький Данило Новатор (Хмельницький) 3
Ціцьвіра Орест Viva Cup (Хмельницький) 3
Атаманчук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 2
Гнап Пйотр Мрія-В (Хмельницький) 2
Курінний Олег Форвард (Кам’янець-Подільський 2
Лачов Владислав Viva Cup (Хмельницький) 2
Левандовський Данило Новатор (Хмельницький) 2
Мусієнко Тимур Мрія-В (Хмельницький) 2
Погорілий Олексій Старбол-1 (Хмельницький) 2
Подра Даніл Новатор (Хмельницький) 2
Рівний Артур Мрія-В (Хмельницький) 2
Фурманець Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 2
Єременко Максим Старбол-1 (Хмельницький) 1
Богданович Захар Viva Cup (Хмельницький) 1
Грабарчук Назар Мрія-В (Хмельницький) 1
Жерліцин Степан Старбол-2 (Хмельницький) 1
Завальний Максим Новатор (Хмельницький) 1
Зубаль Олександр Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Мулишин Артем СК Сокіл (Хмельницький)-2013 1
Муляр Єгор Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Найдук Тимофій Viva Cup (Хмельницький) 1
Нечай Максим Старбол-2 (Хмельницький) 1
Осадчук Іван Старбол-1 (Хмельницький) 1
П’ятак Іван Viva Cup (Хмельницький) 1
Поліщук Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2014 1
Роздайгора Артем СК Сокіл (Хмельницький)-2013 1
Стоцький Марк Фортеця (Кам’янець-Подільський 1
Урсатій Артем Фортеця (Кам’янець-Подільський 1
Філімонов Тимофій СК Сокіл (Хмельницький)-2014 1
Яременко Максим Старбол-1 (Хмельницький) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Муляр Єгор Форвард (Кам’янець-Подільський 0 3 3
Фурманець Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 0 3 3
Лужняк Захар Viva Cup (Хмельницький) 0 2 2
Плакун Ростислав Форвард (Кам’янець-Подільський 0 2 2
Атаманчук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 0 1 1
Глас Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2013 0 1 1
Міщук Тимофій Старбол-2 (Хмельницький) 0 1 1
Михайлюк Костянтин СК Сокіл (Хмельницький)-2014 0 1 1
Муркотун Костянтин Старбол-2 (Хмельницький) 0 1 1
Найдук Тимофій Viva Cup (Хмельницький) 0 1 1
П’ятак Іван Viva Cup (Хмельницький) 0 1 1
Подра Даніл Новатор (Хмельницький) 0 1 1
Рівний Артур Мрія-В (Хмельницький) 0 1 1
Рапацький Владислав Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Саніцький Мар’ян Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1
Семенчук Владислав Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Стоцький Марк Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Трифонов Матвій Новатор (Хмельницький) 0 1 1
Урсатій Віталій Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Фомов Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1
Ходаківський Владислав Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Швець Віталій Старбол-2 (Хмельницький) 0 1 1
Яременко Максим Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here