Преміум-ліга серед юнаків: статистика після 6-ого туру

0
433

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 6-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Вікова категорія U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Ковальчук Олександр ДЮСШ №2-1 27
Лис Назар Поділля-1 14
Малюта Євген ДЮСШ №1-1 14
Сичов Захар Поділля-1 14
Цимбал Максим ДЮСШ №1-3 13
Єгоров Андрій ДЮСШ №1-3 12
Гамолов Назар ДЮСШ №1-3 12
Зайченко Назар Поділля-1 11
Замрій Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 10
Анрі Джаіані Поділля-1 9
Чекирда Юрій ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 9
Горбатюк Тимур Новатор 8
Лісоводський Андрій ДЮСШ №1-3 8
Полунченко Олександр Поділля-3 8
Хібовський Артур Сокіл 8
Титянін Олександр ДЮСШ №1-3 8 (1)
Баланюк Олександр ДЮСШ №1-1 6
Грищук Володимир Новатор 6
Майдан Олексій Сокіл 6
Омельчишин Андрій ДЮСШ №2-1 6
Прийма Дмитро ДЮСШ №2-1 6
Ростківський Ростислав Сокіл 6
Скоморохов Володимир Сокіл 6
Суховецький Назар ДЮСШ №1-3 6
Бевз Даниїл Сокіл 5
Кора Даниіл Поділля-1 5
Лисенко Артем Сокіл 5
Михайлевський Максим ДЮСШ №1-3 5
Надточій Данило Поділля-3 5
Николишак Роман ДЮСШ №1-2 5
Петрик Артур ДЮСШ №1-1 5
Ястремський Максим Поділля-4 5
Байцар Іван Сокіл 4
Гарматюк Вадим Поділля-4 4
Лужняк Валентин Поділля-4 4
Мариняк Ілля ДЮСШ №1-1 4
Мельник Максим Сокіл 4
Олійник Ілля ДЮЦ-Іскра 4
Синюк Роман Поділля-1 4
Скриницький Микола Поділля-3 4
Тритяк Владислав ДЮСШ №1-3 4
Хомишен Артем ДЮЦ-Іскра 4
Чорний Артем ДЮСШ №1-2 4
Іванов Артем Поділля-4 3
Безносюк Тарас ДЮЦ-Іскра 3
Бойчунь Тимофій ДЮСШ №1-2 3
Дмитрук Назар Поділля-3 3
Добжанський Денис ДЮСШ №2-1 3
Жук Данило Сокіл 3
Кіх Максим ДЮЦ-Іскра 3
Лановчук Вадим ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 3
Луцак Артем ДЮСШ №1-2 3
Майструк Назар Поділля-1 3
Маслековський Максим ДЮСШ №2-1 3
Пастушенко Максим ДЮЦ-Іскра 3
Подлюк Денис Сокіл 3
Чернега Денис Поділля-1 3
Бобрик Вадим ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 2
Гурняк Олександр Поділля-3 2
Гуцалюк Роман ДЮСШ №2-2 2
Зайцев Костянтин ДЮСШ №2-1 2
Калаус Владислав Новатор 2
Катрук Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 2
Куражнов Тимур Поділля-2 2
Маринич Гліб Сокіл 2
Нікітін Денис ДЮСШ №1-2 2
Пилипчук Мирослав ДЮСШ №1-1 2
Семенчук Богдан Поділля-3 2
Семенюк Ілля ДЮСШ №2-2 2
Чорний Богдан Поділля-1 2
Швецов Кирило ДЮЦ-Іскра 2
Шулик Владислав ДЮСШ №1-1 2
Круліковський Іван ДЮСШ №1-1 2 (1)
Середюк Ілля Поділля-4 2 (1)
Антонюк Антон Поділля-2 1
Антюк Максим ДЮСШ №2-2 1
Барабаш Артем ДЮСШ №1-2 1
Бондаренко Дмитро Поділля-4 1
Гідзула Владислав Поділля-1 1
Гавенко Назар Поділля-1 1
Горбатюк Максим Поділля-4 1
Гудзь Максим ДЮСШ №2-1 1
Данілков Ярослав ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 1
Донець Олександр ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 1
Жмурко Назар Поділля-4 1
Клименко Єгор ДЮСШ №2-1 1
Корицький Владислав ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 1
Матанчук Денис ДЮСШ №1-1 1
Муляр Богдан Поділля-3 1
Омельченко Роман Поділля-2 1
Панчук Максим ДЮСШ №2-2 1
Погорілий Олександр ДЮСШ №2-2 1
Равчук Максим ДЮЦ-Іскра 1
Ракович Данило Поділля-4 1
Рогів Владислав ДЮСШ №1-2 1
Стаднік Максим Новатор 1
Стасюк Кирило Сокіл 1
Ткачук Владислав ДЮСШ №1-2 1
Фандуль Тарас ДЮСШ №2-2 1
Хільченко Артем Поділля-4 1
Шмарунь Владислав Поділля-2 1
Юрчук Віталій Поділля-3 1
Юрчук Станіслав Поділля-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Іщук Андрій Поділля-3 0 3 3
Грищук Володимир Новатор 0 2 2
Михайлевський Максим ДЮСШ №1-3 0 2 2
Сичов Захар Поділля-1 0 2 2
Гідзула Владислав Поділля-1 0 1 1
Гайдей Артур ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Гамолов Назар ДЮСШ №1-3 0 1 1
Гарматюк Вадим Поділля-4 0 1 1
Гуцалюк Роман ДЮСШ №2-2 0 1 1
Дмитрук Назар Поділля-3 0 1 1
Зайченко Назар Поділля-1 0 1 1
Замрій Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 0 1 1
Кіх Максим ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Калаус Владислав Новатор 0 1 1
Катрук Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 0 1 1
Ковальчук Олександр ДЮСШ №2-1 0 1 1
Куражнов Тимур Поділля-2 0 1 1
Лужняк Валентин Поділля-4 0 1 1
Маслековський Максим ДЮСШ №2-1 0 1 1
Мищишин Ілля Новатор 0 1 1
Поліщук Валерій Новатор 0 1 1
Прийма Дмитро ДЮСШ №2-1 0 1 1
Ростківський Ростислав Сокіл 0 1 1
Стасюк Кирило Сокіл 0 1 1
Титянін Олександр ДЮСШ №1-3 0 1 1
Токовенко Дмитро Поділля-4 0 1 1
Цимбал Максим ДЮСШ №1-3 0 1 1
Чекирда Юрій ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 0 1 1
Чернега Денис Поділля-1 0 1 1
Шеремета Ілля ДЮСШ №1-1 0 1 1
Шулик Владислав ДЮСШ №1-1 0 1 1

Вікова категорія U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Ляшенюк Дмитро Новатор-6 11
Малюта Іван Новатор-5 11
Онищук Тимофій Сокіл 10
Глушко Владислав Сокіл 9
Павлик Андрій Сокіл 9
Іванов Дмитро Новатор-2 8
Алі Аюб Поділля-1 8
Алі Мухамед Поділля-1 8
Валігурський Артем Новатор-1 8
Загрубський Антон Новатор-5 8
Поліщук Тимур Новатор-1 8
Кадуцький Роман Поділля-1 8 (2)
Мельник Артем Новатор-5 7
Мержук Роман Сокіл 7
Баранник Віктор Поділля-3 6
Крот Денис Новатор-6 6
Литвиненко Кирило Поділля-1 6
Нікончук Арсен Поділля-1 6
Плахтій Олександр Новатор-4 6
Шамрелюк Вадим Новатор-1 6
Бойко Захар Новатор-5 5
Гончар Владислав Поділля-2 5
Дзяворук Владислав Новатор-3 5
Кабачинський Денис Новатор-1 5
Мазур Максим Сокіл 5
Ткачов Максим Поділля-3 5
Бойко Назар Новатор-5 4
Грушко Максим Новатор-4 4
Лисяк Максим Поділля-2 4
Лобовецький Гліб Новатор-2 4
Прокоф’єв Назар Новатор-5 4
Степанов Андрій Новатор-4 4
Худік Ілля Новатор-1 4
Цебень Микита Новатор-5 4
Цуцуловський Денис Сокіл 4
Басараба Ярослав Сокіл 3
Борець Назар Новатор-6 3
Копичинський Роман Поділля-2 3
Леськов Кирило Новатор-1 3
Лисий Артем Новатор-3 3
Міщук Давид Новатор-3 3
Миколюк Назар Новатор-3 3
Цісак Богдан Новатор-5 3
Абельченко Владислав Новатор-1 2
Годик Тимур Поділля-2 2
Данилюк Максим Новатор-2 2
Дзядзін Іван Поділля-2 2
Долинний Ігор Новатор-1 2
Кащен Тимур Сокіл 2
Кондратюк Назар ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Кучерук Максим Новатор-6 2
Малевський Владислав Новатор-2 2
Марущак Іван Новатор-2 2
Пеліховський Максим Новатор-2 2
Сікора Андрій ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Семенюк Владислав Сокіл 2
Шулдик Назар Новатор-5 2
Кірєєв Максим ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2 (1)
Біганський Михайло Поділля-1 1
Біляк Олександр ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 1
Гава Максим Новатор-5 1
Гурніцький Артем Новатор-4 1
Довгань Святослав Поділля-3 1
Долінський Андрій Новатор-6 1
Камнєв Ярослав Новатор-3 1
Кривцов Матвій Поділля-3 1
Ламець Владислав Новатор-5 1
Лисяков Данило Новатор-5 1
Литвинюк Олександр Поділля-3 1
Моісєєв Сергій Новатор-2 1
Прищак Андрій Новатор-2 1
Публічук Микита Новатор-2 1
Ткачук Антон ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 1
Фатюк Артем Новатор-2 1
Юхимець Дмитро Сокіл 1
Дем’янчук Арсеній ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гонтар Тимур Сокіл 1 2 7
Алі Аюб Поділля-1 0 1 1
Алі Мухамед Поділля-1 0 1 1
Бондар Артем Новатор-6 0 1 1
Борець Назар Новатор-6 0 1 1
Гончар Владислав Поділля-2 0 1 1
Литвинюк Олександр Поділля-3 0 1 1
Лоза Іван Новатор-4 0 1 1
Малюта Іван Новатор-5 0 1 1
Марущак Іван Новатор-2 0 1 1
Нікончук Арсен Поділля-1 0 1 1
Публічук Микита Новатор-2 0 1 1
Сікора Андрій ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Стельмах Ілля Новатор-4 0 1 1
Цебень Микита Новатор-5 0 1 1
Шамрелюк Вадим Новатор-1 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гордєєв Денис ДЮСШ №2-1 36
Дідишин Артем Новатор-5 17
Бодак Ілля ДЮСШ №2-1 16
Канарський Кирило ДЮСШ №1-1 16
Соловей Захар ДЮСШ №1-1 12
Грищук Микита ДЮСШ №2-2 10
Файко Марк Сокіл-1 10
Чудо Іван ДЮСШ №2-3 10
Бабій Ярослав ДЮСШ №2-1 8
Симчишин Святослав ДЮСШ №1-1 8
Скаладський Тимофій Новатор-3 8
Іскра Тимофій Новатор-1 7
Петельчук Дмитро ДЮСШ №2-1 7
Рижак Іван ДЮСШ №2-3 7
Карпа Олександр Сокіл-1 6
Хромов Олександр Поділля-2 6
Крулик Дмитро Сокіл-1 5
Лужняк Владислав Новатор-3 5
Мещеряков Ярослав ДЮСШ №1-2 5
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 5
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 5
Фомін Михайло ДЮСШ №1-1 5
Грицюк Іван Сокіл-1 4
Данилевський Орест ДЮСШ №1-2 4
Дичаківський Тимур Сокіл-1 4
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-2 4
Сачнєв Кирило Новатор-1 4
Фанда Віталій ДЮСШ №1-1 4
Цапенко Владислав Поділля-1 4
Яременюк Владислав Новатор-5 4
Бізін Єгор Новатор-4 3
Годик Артем Поділля-1 3
Дяченко Владислав Новатор-5 3
Крулік Костянтин Поділля-2 3
Куконін Ярослав Новатор-2 3
Панченко Андрій ДЮСШ №2-2 3
Ремушевський Артем Новатор-5 3
Сандулов Микита ДЮСШ №1-2 3
Смоляк Андрій Поділля-2 3
Щербатюк Ілля ДЮСШ №1-1 3
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 2
Балагур Ярослав ДЮСШ №2-2 2
Баськов Володимир ДЮСШ №2-2 2
Безкоровайний Євген ДЮСШ №2-1 2
Божко Захар Поділля-2 2
Гарас Роман Новатор-4 2
Корнійчук Ігор Новатор-3 2
Лопатинський Даниїл ДЮСШ №1-2 2
Маєвський Володимир Сокіл-2 2
Момот Назар Новатор-1 2
Рахуба Єгор Новатор-4 2
Шеремета Іван Новатор-3 2
Іванчук Кирило ДЮСШ №2-2 1
Арсентьєв Дмитро ДЮСШ №1-2 1
Бабій Ілля Сокіл-2 1
Балацький Ростислав Поділля-1 1
Баранюк Артем Новатор-1 1
Божук Максим Сокіл-2 1
Вартапетян Ельдар Сокіл-1 1
Гладишен Дамір ДЮСШ №1-2 1
Гуцалюк Антон Сокіл-1 1
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-1 1
Дзюбак Михайло Новатор-5 1
Драч Святослав Поділля-1 1
Жуковський Юрій Новатор-3 1
Задорожній Максим Новатор-5 1
Козюк Даніїл Поділля-1 1
Кондратюк Марк Новатор-5 1
Крамар Денис Новатор-1 1
Кухар Андрій Сокіл-1 1
Мага Олександр Новатор-1 1
Павлюк Іван ДЮСШ №2-3 1
Подворний Назар ДЮСШ №2-1 1
Посполіта Олександр Поділля-2 1
Ремушевський Ілля Новатор-3 1
Романюк Тимур ДЮСШ №2-2 1
Савчук В’ячеслав ДЮСШ №1-1 1
Слободян Данило Поділля-1 1
Стрельченко Денис ДЮСШ №1-2 1
Суховецький Віталій ДЮСШ №1-2 1
Тімков Віталій Поділля-2 1
Топянчук Тимур Новатор-3 1
Трошин Матвій Новатор-5 1
Цапенко Іван Поділля-2 1
Широкий Артур ДЮСШ №2-2 1
Ящук Денис Сокіл-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бодак Ілля ДЮСШ №2-1 0 1 1
Делікатний Артем ДЮСШ №2-2 0 1 1
Дубіцький Кирило Новатор-1 0 1 1
Лошак Давид Новатор-4 0 1 1
Мантачка Віктор ДЮСШ №2-3 0 1 1
Царенко Дмитро Сокіл-2 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here