Преміум-ліга серед юнаків: статистика після 9-ого туру

0
218

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-15 (юнаки та дівчата 2006/2007 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Шахнюк Кіріл ДЮСШ Славута-Суффлє 15
Бернада Максим Сокіл 12
Леоненко Владислав ДЮСШ Славута-Суффлє 9
Лисенко Артем Сокіл 8
Товпишко Олександр Сокіл 8
Ольховський Денис ДЮСШ Славута-Суффлє 7
Довгалюк Григорій ДЮСШ Славута-Суффлє 6
Бевз Даніїл Сокіл 5
Гонтар Роман CFC AMOR 4
Ростківський Ростислав Сокіл 4
Стасюк Кирило Сокіл 4
Жук Данило Сокіл 3
Мельник Максим Сокіл 3
Старовойтов Владислав ДЮСШ Славута-Суффлє 3
Cікорський Ілля Сокіл 2
Житніковський Владислав Сокіл 2
Кадиров Назар ДЮСШ Славута-Суффлє 2
Незгода Ярослав CFC AMOR 2
Сас Артем Сокіл 2
Семенюк Вадим ДЮСШ Славута-Суффлє 2
Скарженюк Назар CFC AMOR 2
Хібовський Артур Сокіл 2
Шелест Вікторія ДЮСШ №1 (дівчата) 2
Бальжик Владислав Сокіл 1
Бамбуца Артем CFC AMOR 1
Кільчиєвський Ілля CFC AMOR 1
Мізера Адам CFC AMOR 1
Майдан Олексій Сокіл 1
Мельничук Назар ДЮСШ Славута-Суффлє 1
Руда Катерина ДЮСШ №1 (дівчата) 1
Супоніна Анастасія ДЮСШ №1 (дівчата) 1
Сухоряба Олександра ДЮСШ №1 (дівчата) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гонтар Роман CFC AMOR 0 1 1
Леоненко Владислав ДЮСШ Славута-Суффлє 0 1 1
Мізера Адам CFC AMOR 0 1 1
Мельник Артур ДЮСШ Славута-Суффлє 0 1 1
Шахнюк Кіріл ДЮСШ Славута-Суффлє 0 1 1

Вікова категорія U-13 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гордєєв Денис ДЮСШ №2 38 (1)
Кукурудза Артем Спортлідер 19 (1)
Козел Назар ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 18 (1)
Глушко Владислав Сокіл 16
Поліщук Тимур Новатор-1 16
Худік Ілля Новатор-1 16
Лисий Владислав ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 15
Репецький Андрій F.S. ProffiBall 15
Ляшенюк Дмитро Новатор-3 14
Бодак Ілля ДЮСШ №2 13
Мержук Роман Сокіл 12
Онищук Тимофій Сокіл 12
Павлик Андрій Сокіл 12
Цимбалістий Максим Спортлідер 12 (1)
Валігурський Артем Новатор-1 11
Тимчук Стефан Спортлідер 11
Безкоровайний Ілля ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 10
Міщук Давід Новатор-2 10
Старіков Олександр ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 10
Абельченко Владислав Новатор-1 9
Гнидко Володимир Спортлідер 9
Данилюк Максим Новатор-1 9
Файко Марк ДЮСШ №2 9
Бабій Ярослав ДЮСШ №2 8
Баландюк Назар ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 8
Кисіль Василь Сокіл 8
Коржан Дмитро CFC AMOR 6 (1)
Барабащук Михайло Спортлідер 5
Бицик Ярослав F.S. ProffiBall 5
Кабиш Тимофій Сокіл 5
Галамай Андрій Новатор-2 4
Капелюховський Олександр Спортлідер 4
Партика Роман ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 4
Петельчук Дмитро ДЮСШ №2 4
Харкавлюк Андрій CFC AMOR 4
Цимбалюк Артем F.S. ProffiBall 4
Шамрелюк Вадим Новатор-1 4
Ільчук Олексій Спортлідер 3
Білик Ілля ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 3
Басараба Ярослав Сокіл 3
Бродюк Артем Спортлідер 3
Возний Мирослав Спортлідер 3
Долинний Ігор Новатор-1 3
Зотов Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 3
Каменєв Ярослав Новатор-2 3
Котельніков Дмитро ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 3
Крот Денис Новатор-3 3
Ксендзов Павло Спортлідер 3
Маргітич Владислав Новатор-4 3
Миколюк Назар Новатор-2 3
Михайлів Тарас ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 3
Назаренко Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 3
Подворний Назар ДЮСШ №2 3
Поноженко Кирило F.S. ProffiBall 3
Сичук Андрій ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 3
Болюх Артем Новатор-3 2
Голондій Дмитро CFC AMOR 2
Кащен Тимур Сокіл 2
Кучерук Максим Новатор-3 2
Махлай Ілля Новатор-2 2
Мединський Артем ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 2
Михальчук Іван Новатор-4 2
Раджабов Ілля F.S. ProffiBall 2
Цуцуловський Денис Сокіл 2
Іванов Дмитро Новатор-1 1
Байдюк Тарас CFC AMOR 1
Баськов Костянтин Новатор-4 1
Безкоровайний Євгеній ДЮСШ №2 1
Беляк Назар Новатор-4 1
Васільєв Давид CFC AMOR 1
Гонтар Тимур Сокіл 1
Долінський Андрій Новатор-3 1
Запорожець Артем Новатор-3 1
Захарків Артем ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Кирилів Роман ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Кузченко Андрій F.S. ProffiBall 1
Кушнір Артем Новатор-2 1
Леськов Кіріл Новатор-1 1
Мазур Максим Сокіл 1
Малий Данило F.S. ProffiBall 1
Маняк Ренат ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Марущак Юрій Сокіл 1
Олійник Максим Новатор-4 1
Пасєка Владислав Новатор-4 1
Подейко Андрій ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Похитун Роман Новатор-3 1
Стельмах Ілля Новатор-4 1
Ткачук Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Фісюн Ілля ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Чухрай Дмитро ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Шумейко Артем CFC AMOR 1
Юхимець Дмитро Сокіл 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гонтар Тимур Сокіл 1 1 6
Іванов Дмитро Новатор-1 0 1 1
Бабій Ярослав ДЮСШ №2 0 1 1
Баранюк Артем Новатор-2 0 1 1
Бистрицький Микола Сокіл 0 1 1
Бодак Ілля ДЮСШ №2 0 1 1
Валігурський Артем Новатор-1 0 1 1
Гнидко Володимир Спортлідер 0 1 1
Горбач Владислав ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 0 1 1
Коржан Дмитро CFC AMOR 0 1 1
Кукурудза Тарас Новатор-4 0 1 1
Курний Тарас Новатор-2 0 1 1
Михайлів Тарас ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 0 1 1
Назаренко Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 0 1 1
Подворний Назар ДЮСШ №2 0 1 1
Фрадинський Ярослав ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 0 1 1
Худік Ілля Новатор-1 0 1 1
Чернишин Віталій F.S. ProffiBall 0 1 1
Шевчук Ярослав Новатор-3 0 1 1
Яковчук Олексій ДЮСШ №2 0 1 1

Вікова категорія U-11 (юнаки 2010 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Тимчук Стефан Cпортлідер 16
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 10
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 10
Цимбалістий Максим Cпортлідер 8
Гуцалюк Антон Сокіл 6
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 6 (1)
Баськов Володимир ДЮСШ №2 5
Воронюк Владислав Cпортлідер 5
Дичаківський Тимур Сокіл 5
Ксендзов Павло Cпортлідер 5
Симчишин Святослав ДЮСШ №1-1 5
Соловей Захар ДЮСШ №1-2 5
Хромов Олександр ДЮСШ №1-1 5
Возний Мирослав Cпортлідер 4
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-2 4
Фільчук Дмитро Сокіл 4 (1)
Алексійчук Михайло ДЮСШ №1-2 3
Грищук Нікіта ДЮСШ №2 3
Карпа Олександр Сокіл 3
Царук Назар ДЮСШ №1-2 3
Швець Юрій Сокіл 3
Красійчук Назар Сокіл 2
Крулик Дмитро Сокіл 2
Кшемінський Святослав Cпортлідер 2
Олексин Олександр ДЮСШ №1-2 2
Рахуба Єгор ДЮСШ №1-2 2
Рудий Владислав ДЮСШ №2 2
Фомін Михайло ДЮСШ №1-1 2
Казмирчук Назар ДЮСШ №1-2 2 (1)
Білюк Ілля ДЮСШ №2 1
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 1
Капелюховський Олександр Cпортлідер 1
Мичко Денис Cпортлідер 1
Романюк Тимур ДЮСШ №2 1
Савчук В’ячеслав ДЮСШ №1-1 1
Томчишен Даніл Сокіл 1
Трищьов Олександр ДЮСШ №1-2 1
Фанда Віталій ДЮСШ №1-2 1
Шендін Артем ДЮСШ №1-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лапідус Михайло ДЮСШ №1-1 1 0 5
Баськов Володимир ДЮСШ №2 0 2 2
Гуцалюк Антон Сокіл 0 2 2
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 0 1 1
Дичаківський Тимур Сокіл 0 1 1
Карпа Олександр Сокіл 0 1 1
Симчишин Святослав ДЮСШ №1-1 0 1 1
Тимчук Стефан Cпортлідер 0 1 1
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 0 1 1
Фанда Віталій ДЮСШ №1-2 0 1 1
Широкий Артур ДЮСШ №2 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-1 24
Скалацький Тимофій Новатор-1 24
Данилевський Орест ДЮСШ №2 21
Грицюк Іван ДЮСШ №2 15
Дмитрієв Назар Сокіл-2011 15
Рижак Іван ДЮСШ №2 14 (1)
Данилевський Устим ДЮСШ №1-2 13
Королюк Остап ДЮСШ №1-1 12
Стець Станіслав ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 11
Чудо Іван ДЮСШ №2 11
Корнійчук Ігор Новатор-1 10
Божук Максим Сокіл-2011 9
Дубіцький Кіріл Новатор-1 9
Балинський Іван ДЮСШ №2 8
Лужняк Владислав Новатор-1 8
Павлюк Іван ДЮСШ №2 8
Площинський Вадим F.S. ProffiBall-2 8
Стрельченко Денис ДЮСШ №1-1 7
Бабій Ілля Сокіл-2011 6
Кирик Захар Сокіл-2011 6
Найдук Тимофій Сокіл-2012 6
Сандулов Нікіта ДЮСШ №1-2 6
Шеремета Іван Новатор-1 6
Гуцалюк Михайло Новатор-3 5
Дзера Богдан F.S. ProffiBall-1 5
Доротюк Ілля Новатор-2 5
Лопатинський Даніл ДЮСШ №1-1 5
Нижник Михайло F.S. ProffiBall-1 5
Приймак Костянтин ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 5
Сиворог Михайло F.S. ProffiBall-2 5
Стукан Олександр F.S. ProffiBall-1 5
Бондар Даніїл Сокіл-2011 5 (1)
Арсентьєв Дмитро ДЮСШ №1-1 4
Коцюр Тимур ДЮСШ №2 4
Потапчук Данило F.S. ProffiBall-2 4 (1)
Власов Владислав F.S. ProffiBall-2 3
Гнідан Денис ДЮСШ №1-2 3
Думан Умут ДЮСШ №1-2 3
Колісник Дмитро ДЮСШ №2 3
Пилипчук Артем Новатор-2 3
Постолатьєв Давид Новатор-3 3
Століта Артур ДЮСШ №1-2 3
Філіппов Самуїл Новатор-3 3
Шевчук Данило. F.S. ProffiBall-2 3
Шкурак Данііл ДЮСШ №2 3
Ящук Денис Сокіл-2011 3
Баштанюк Кирило F.S. ProffiBall-2 2
Бобік Михайло F.S. ProffiBall-2 2
Вербовий Дмитро F.S. ProffiBall-2 2
Галайко Роман Сокіл-2011 2
Гарас Роман F.S. ProffiBall-1 2
Дунец Артем F.S. ProffiBall-2 2
Жилін Олексій ДЮСШ №1-2 2
Лінник Андрій Сокіл-2011 2
Нікітішин Нікіта F.S. ProffiBall-1 2
Семенюк Олександр Сокіл-2011 2
Фільчук Михайло Сокіл-2012 2
Федак Андрій Сокіл-2011 2
Біда Даніїл Сокіл-2011 1
Вешко Ілля Новатор-2 1
Воксар Андрій Сокіл-2012 1
Гапонов Макар Сокіл-2012 1
Добротвор Максим ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 1
Жуковський Юрій Новатор-1 1
Заславський Марк F.S. ProffiBall-1 1
Кривцов Марк ДЮСШ №1-2 1
Кубик Владислав F.S. ProffiBall-2 1
Лагодинський Тимур ДЮСШ №1-2 1
Лисий Артем Новатор-1 1
Ляшок Ігор Новатор-1 1
Маєвський Володимир Сокіл-2011 1
Масловський Кіріл ДЮСШ №2 1
Мельник Олександр Сокіл-2011 1
Мельниченко Денис Новатор-1 1
Пізнюр Дмитро Сокіл-2011 1
Смик Макар ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 1
Стаднік Владислав ДЮСШ №1-2 1
Тріфонов Матвій Новатор-3 1
Гуменний Артем ДЮСШ №1-1 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Божук Максим Сокіл-2011 0 2 2
Гарас Роман F.S. ProffiBall-1 0 2 2
Бабій Ілля Сокіл-2011 0 1 1
Вешко Ілля Новатор-2 0 1 1
Воксар Андрій Сокіл-2012 0 1 1
Гаєвський Архип Новатор-2 0 1 1
Гуцалюк Михайло Новатор-3 0 1 1
Кирик Захар Сокіл-2011 0 1 1
Коричак Дмитро Сокіл-2012 0 1 1
Лопатинський Даніл ДЮСШ №1-1 0 1 1
Мельниченко Денис Новатор-1 0 1 1
Павенський Богдан ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 0 1 1
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-1 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here