Преміум-ліга серед юнаків: статистика після матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
242

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/2 фіналу плей-офф Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Вікова категорія U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Ковальчук Олександр ДЮСШ №2-1 47
Лис Назар Поділля-1 37
Сичов Захар Поділля-1 28
Титянін Олександр ДЮСШ №1-3 23 (1)
Малюта Євген ДЮСШ №1-1 20
Зайченко Назар Поділля-1 19
Омельчишин Андрій ДЮСШ №2-1 19
Лисенко Артем Сокіл 18
Єгоров Андрій ДЮСШ №1-3 17
Петрик Артур ДЮСШ №1-1 17
Хібовський Артур Сокіл 17
Чекирда Юрій ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 17
Горбатюк Тимур Новатор 16
Лісоводський Андрій ДЮСШ №1-3 14
Полунченко Олександр Поділля-3 14
Цимбал Максим ДЮСШ №1-3 14
Анрі Джаіані Поділля-1 13
Грищук Володимир Новатор 13
Замрій Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 13
Гамолов Назар ДЮСШ №1-3 12
Калаус Владислав Новатор 12
Михайлевський Максим ДЮСШ №1-3 12
Бевз Даниїл Сокіл 11
Кора Даниіл Поділля-1 11
Суховецький Назар ДЮСШ №1-3 11
Синюк Роман Поділля-1 10
Зайцев Костянтин ДЮСШ №2-1 9
Ростківський Ростислав Сокіл 9
Тритяк Владислав ДЮСШ №1-3 9
Чернега Денис Поділля-1 9
Бойчунь Тимофій ДЮСШ №1-2 8
Мельник Максим Сокіл 8
Николишак Роман ДЮСШ №1-2 8
Олійник Ілля ДЮЦ-Іскра 8
Скриницький Микола Поділля-3 8
Байцар Іван Сокіл 7
Баланюк Олександр ДЮСШ №1-1 7
Гурняк Олександр Поділля-3 7
Майструк Назар Поділля-1 7
Прийма Дмитро ДЮСШ №2-1 7
Майдан Олексій Сокіл 6
Надточій Данило Поділля-3 6
Пилипчук Мирослав ДЮСШ №1-1 6
Скоморохов Володимир Сокіл 6
Ястремський Максим Поділля-4 6
Безносюк Тарас ДЮЦ-Іскра 5
Бобрик Вадим ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 5
Гарматюк Вадим Поділля-4 5
Дмитрук Назар Поділля-3 5
Кіх Максим ДЮЦ-Іскра 5
Лановчук Вадим ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 5
Лужняк Валентин Поділля-4 5
Мариняк Ілля ДЮСШ №1-1 5
Подлюк Денис Сокіл 5
Рогів Владислав ДЮСШ №1-2 5
Хомишен Артем ДЮЦ-Іскра 5
Чорний Богдан Поділля-1 5
Юрчук Станіслав Поділля-2 5
Вайман Ілля ДЮСШ №1-3 4
Гуцалюк Роман ДЮСШ №2-2 4
Добжанський Денис ДЮСШ №2-1 4
Донець Олександр ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 4
Куражнов Тимур Поділля-2 4
Пастушенко Максим ДЮЦ-Іскра 4
Сокальський Даниїл ДЮСШ №1-3 4
Чорний Артем ДЮСШ №1-2 4
Іванов Артем Поділля-4 3
Антюк Максим ДЮСШ №2-2 3
Верещак Володимир ДЮСШ №1-3 3
Гавенко Назар Поділля-1 3
Дерій Євген Поділля-2 3
Житніковський Владислав Сокіл 3
Жмурко Назар Поділля-4 3
Жолкевський Богдан ДЮСШ №2-2 3
Жук Данило Сокіл 3
Луцак Артем ДЮСШ №1-2 3
Майстерчук Богдан ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 3
Маринич Гліб Сокіл 3
Маслековський Максим ДЮСШ №2-1 3
Муляр Богдан Поділля-3 3
Нікітін Денис ДЮСШ №1-2 3
Семенюк Ілля ДЮСШ №2-2 3
Ткачук Владислав ДЮСШ №1-2 3
Товпишко Олександр Сокіл 3
Шиманський Максим Поділля-2 3
Круліковський Іван ДЮСШ №1-1 3 (1)
Антонюк Антон Поділля-2 2
Бернада Максим Сокіл 2
Гідзула Владислав Поділля-1 2
Горбатюк Максим Поділля-4 2
Гуцалюк Денис Новатор 2
Катрук Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 2
Корицький Владислав ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 2
Лучко Назар ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 2
Матанчук Денис ДЮСШ №1-1 2
Музика Ілля Поділля-2 2
Омельченко Роман Поділля-2 2
Сікорський Ілля Сокіл 2
Семенчук Богдан Поділля-3 2
Стаднік Денис Поділля-2 2
Стасюк Кирило Сокіл 2
Швецов Кирило ДЮЦ-Іскра 2
Шулик Владислав ДЮСШ №1-1 2
Середюк Ілля Поділля-4 2 (1)
Барабаш Артем ДЮСШ №1-2 1
Бондаренко Дмитро Поділля-4 1
Бренько Артем ДЮЦ-Іскра 1
Гайдей Артур ДЮЦ-Іскра 1
Гудзь Максим ДЮСШ №2-1 1
Данілков Ярослав ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 1
Клименко Єгор ДЮСШ №2-1 1
Маліков Назарій ДЮСШ №2-1 1
Мищишин Ілля Новатор 1
Напорчук Микола ДЮСШ №1-2 1
Овчарук Максим ДЮСШ №1-2 1
Панчук Максим ДЮСШ №2-2 1
Поварчук Назар ДЮСШ №1-1 1
Погорілий Олександр ДЮСШ №2-2 1
Поліщук Валерій Новатор 1
Прусак Дмитро Новатор 1
Равчук Максим ДЮЦ-Іскра 1
Ракович Данило Поділля-4 1
Савчук Віктор Сокіл 1
Сас Артем Сокіл 1
Сафі Набіль ДЮСШ №2-1 1
Стаднік Максим Новатор 1
Стрельцов Павло ДЮСШ №1-2 1
Суховій Олександр ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 1
Фандуль Тарас ДЮСШ №2-2 1
Феринський Олександр ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) 1
Хільченко Артем Поділля-4 1
Шеремета Ілля ДЮСШ №1-2 1
Шмарунь Владислав Поділля-2 1
Штанчіков Максим ДЮСШ №2-2 1
Юрчук Віталій Поділля-3 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кіх Максим ДЮЦ-Іскра 1 1 6
Іщук Андрій Поділля-3 0 4 4
Грищук Володимир Новатор 0 3 3
Бернада Максим Сокіл 0 2 2
Гідзула Владислав Поділля-1 0 2 2
Дмитрук Назар Поділля-3 0 2 2
Зайченко Назар Поділля-1 0 2 2
Замрій Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 0 2 2
Михайлевський Максим ДЮСШ №1-3 0 2 2
Надточій Данило Поділля-3 0 2 2
Ростківський Ростислав Сокіл 0 2 2
Сичов Захар Поділля-1 0 2 2
Стрельцов Павло ДЮСШ №1-2 0 2 2
Штанчіков Максим ДЮСШ №2-2 0 2 2
Шулик Владислав ДЮСШ №1-1 0 2 2
Анрі Джаіані Поділля-1 0 1 1
Верещак Володимир ДЮСШ №1-3 0 1 1
Гайдей Артур ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Гамолов Назар ДЮСШ №1-3 0 1 1
Гарматюк Вадим Поділля-4 0 1 1
Гуцалюк Роман ДЮСШ №2-2 0 1 1
Добжанський Денис ДЮСШ №2-1 0 1 1
Зайцев Костянтин ДЮСШ №2-1 0 1 1
Калаус Владислав Новатор 0 1 1
Катрук Олександр ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 0 1 1
Ковальчук Олександр ДЮСШ №2-1 0 1 1
Корицький Владислав ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 0 1 1
Куражнов Тимур Поділля-2 0 1 1
Лисенко Артем Сокіл 0 1 1
Лужняк Валентин Поділля-4 0 1 1
Мариняк Ілля ДЮСШ №1-1 0 1 1
Маслековський Максим ДЮСШ №2-1 0 1 1
Мищишин Ілля Новатор 0 1 1
Погорілий Олександр ДЮСШ №2-2 0 1 1
Поліщук Валерій Новатор 0 1 1
Прийма Дмитро ДЮСШ №2-1 0 1 1
Сафі Набіль ДЮСШ №2-1 0 1 1
Семенюк Ілля ДЮСШ №2-2 0 1 1
Скриницький Микола Поділля-3 0 1 1
Стаднік Максим Новатор 0 1 1
Стасюк Кирило Сокіл 0 1 1
Титянін Олександр ДЮСШ №1-3 0 1 1
Токовенко Дмитро Поділля-4 0 1 1
Цимбал Максим ДЮСШ №1-3 0 1 1
Чекирда Юрій ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) 0 1 1
Чернега Денис Поділля-1 0 1 1
Чорний Артем ДЮСШ №1-2 0 1 1
Шеремета Ілля ДЮСШ №1-2 0 1 1

Вікова категорія U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Глушко Владислав Сокіл 24
Мержук Роман Сокіл 19
Ляшенюк Дмитро Новатор-6 18
Малюта Іван Новатор-5 18
Шамрелюк Вадим Новатор-1 17 (1)
Крот Денис Новатор-6 16
Павлик Андрій Сокіл 15
Загрубський Антон Новатор-5 15 (1)
Алі Аюб Поділля-1 14
Абельченко Владислав Новатор-1 13
Онищук Тимофій Сокіл 13
Алі Мухамед Поділля-1 12
Баранник Віктор Поділля-3 11
Бойко Захар Новатор-5 11
Кабачинський Денис Новатор-1 11
Лобовецький Гліб Новатор-2 11
Кадуцький Роман Поділля-1 11 (2)
Валігурський Артем Новатор-1 10
Плахтій Олександр Новатор-4 10
Іванов Дмитро Новатор-2 9
Басараба Ярослав Сокіл 9
Грушко Максим Новатор-2 9
Мельник Артем Новатор-5 9
Нікончук Арсен Поділля-1 9
Поліщук Тимур Новатор-1 9
Худік Ілля Новатор-1 9
Кірєєв Максим ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 9 (1)
Леськов Кирило Новатор-1 8
Литвиненко Кирило Поділля-1 8
Прокоф’єв Назар Новатор-5 8
Годик Тимур Поділля-2 7
Долинний Ігор Новатор-1 7
Лисяк Максим Поділля-2 7
Бойко Назар Новатор-5 6
Лисий Артем Новатор-2 6
Мазур Максим Сокіл 6
Ткачов Максим Поділля-3 6
Борець Назар Новатор-6 5
Гончар Владислав Поділля-2 5
Дзяворук Владислав Новатор-3 5
Копичинський Роман Поділля-2 5
Ланець Владислав Новатор-5 5
Цебень Микита Новатор-5 5
Біляк Олександр ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 4
Данилюк Максим Новатор-2 4
Камнєв Ярослав Новатор-3 4
Міщук Давид Новатор-3 4
Миколюк Назар Новатор-3 4
Степанов Андрій Новатор-4 4
Цуцуловський Денис Сокіл 4
Костінський Олександр ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) 3
Кучерук Максим Новатор-6 3
Мартинюк Назар Новатор-2 3
Пепель Назар Новатор-2 3
Цісак Богдан Новатор-5 3
Шулдик Назар Новатор-5 3
Гурніцький Артем Новатор-4 2
Дзядзін Іван Поділля-2 2
Долінський Андрій Новатор-6 2
Катеринчук Тимофій ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Кащен Тимур Сокіл 2
Кондратюк Назар ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Лисяков Данило Новатор-5 2
Литвинюк Олександр Поділля-3 2
Мазуренюк Максим ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Малевський Владислав Новатор-2 2
Маньківський Олексій ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Марущак Іван Новатор-2 2
Моісєєв Сергій Новатор-2 2
Пеліховський Максим Новатор-2 2
Сікора Андрій ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Семенюк Владислав Сокіл 2
Скарженюк Назар ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 2
Юхимець Дмитро Сокіл 2
Дем’янчук Арсеній ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) 2 (1)
Ілюшин Максим Новатор-3 1
Біганський Михайло Поділля-1 1
Бевза Ярослав Поділля-1 1
Боденков Богдан Поділля-2 1
Віннічук Святослав Новатор-2 1
Гава Максим Новатор-5 1
Гавчук Ілля Поділля-1 1
Гуцалюк Артем Новатор-2 1
Довгань Святослав Поділля-3 1
Клак Максим Новатор-6 1
Косар Богдан ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 1
Кривцов Матвій Поділля-3 1
Лоза Іван Новатор-4 1
Лотоцький Олег Поділля-2 1
Марущак Юрій Сокіл 1
Мельник Владислав Новатор-3 1
Мельник Данило Поділля-1 1
Олійник Дмитро ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 1
Олійник Максим Новатор-4 1
Паньковський Антон Новатор-2 1
Прищак Андрій Новатор-2 1
Публічук Микита Новатор-2 1
Сідлецький Назар ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) 1
Слободян Іван Поділля-2 1
Ткачук Антон ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 1
Фатюк Артем Новатор-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гонтар Тимур Сокіл 1 2 7
Манзюк Дмитро Новатор-4 1 1 6
Ланець Владислав Новатор-5 1 0 5
Алі Аюб Поділля-1 0 2 2
Годик Тимур Поділля-2 0 2 2
Камнєв Ярослав Новатор-3 0 2 2
Лисий Артем Новатор-2 0 2 2
Лобовецький Гліб Новатор-2 0 2 2
Малюта Іван Новатор-5 0 2 2
Алі Мухамед Поділля-1 0 1 1
Біляк Олександр ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Бойко Данило Поділля-1 0 1 1
Бойко Захар Новатор-5 0 1 1
Бондар Артем Новатор-6 0 1 1
Борець Назар Новатор-6 0 1 1
Войтовський Олександр Новатор-5 0 1 1
Гончар Владислав Поділля-2 0 1 1
Кіс Давид Новатор-5 0 1 1
Кабачинський Денис Новатор-1 0 1 1
Катеринчук Тимофій ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Кучерук Максим Новатор-6 0 1 1
Литвинюк Олександр Поділля-3 0 1 1
Лоза Іван Новатор-4 0 1 1
Ляшенюк Дмитро Новатор-6 0 1 1
Марущак Іван Новатор-2 0 1 1
Нікончук Арсен Поділля-1 0 1 1
Поліщук Тимур Новатор-1 0 1 1
Прищак Андрій Новатор-2 0 1 1
Публічук Микита Новатор-2 0 1 1
Сікора Андрій ДЮСШ “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Стельмах Ілля Новатор-4 0 1 1
Ткачов Максим Поділля-3 0 1 1
Худік Ілля Новатор-1 0 1 1
Цебень Микита Новатор-5 0 1 1
Шамрелюк Вадим Новатор-1 0 1 1
Шутюк Андрій Поділля-3 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гордєєв Денис ДЮСШ №2-1 91 (1)
Бабій Ярослав ДЮСШ №2-1 35
Бодак Ілля ДЮСШ №2-1 34
Канарський Кирило ДЮСШ №1-1 26
Дідишен Артем Новатор-5 24
Рижак Іван ДЮСШ №2-3 21 (1)
Грищук Микита ДЮСШ №2-2 17
Чудо Іван ДЮСШ №2-3 17
Петельчук Дмитро ДЮСШ №2-1 16
Симчишин Святослав ДЮСШ №1-1 16
Соловей Захар ДЮСШ №1-1 16
Файко Марк Сокіл-1 13
Іскра Тимофій Новатор-1 12
Карпа Олександр Сокіл-1 12
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 12
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-2 12
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 12
Фомін Михайло ДЮСШ №1-1 12
Годик Артем Поділля-1 11
Мещеряков Ярослав ДЮСШ №1-2 10
Скаладський Тимофій Новатор-3 10
Баськов Володимир ДЮСШ №2-2 9
Сачнєв Кирило Новатор-1 9
Грицюк Іван Сокіл-1 8
Крулік Костянтин Поділля-2 8
Дяченко Владислав Новатор-5 7
Хромов Олександр Поділля-2 7
Цапенко Владислав Поділля-1 7
Безкоровайний Євген ДЮСШ №2-1 6
Маєвський Володимир Сокіл-2 6
Рахуба Єгор Новатор-4 6
Фанда Віталій ДЮСШ №1-1 6
Крулик Дмитро Сокіл-1 6 (1)
Баранюк Артем Новатор-1 5
Гарас Роман Новатор-4 5
Дичаківський Тимур Сокіл-1 5
Лужняк Владислав Новатор-3 5
Яременюк Владислав Новатор-5 5
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 4
Божук Максим Сокіл-2 4
Данилевський Орест ДЮСШ №1-2 4
Корнійчук Ігор Новатор-3 4
Круть Андрій ДЮСШ №2-2 4
Панченко Андрій ДЮСШ №2-2 4
Ремушевський Артем Новатор-5 4
Савчук В’ячеслав ДЮСШ №1-1 4
Сандулов Микита ДЮСШ №1-2 4
Слободян Данило Поділля-1 4
Щербатюк Ілля ДЮСШ №1-1 4
Яковчук Олексій ДЮСШ №2-1 4
Бізін Єгор Новатор-4 3
Балацький Ростислав Поділля-1 3
Гуцалюк Антон Сокіл-1 3
Куконін Ярослав Новатор-2 3
Смоляк Андрій Поділля-2 3
Хандрусь Максим Новатор-5 3
Цапенко Іван Поділля-2 3
Шеремета Іван Новатор-3 3
Бабій Ілля Сокіл-2 2
Балагур Ярослав ДЮСШ №2-2 2
Божко Захар Поділля-2 2
Кондратюк Марк Новатор-5 2
Лозовий Ілля Новатор-4 2
Лопатинський Даниїл ДЮСШ №1-2 2
Мельник Денис Новатор-1 2
Момот Назар Новатор-1 2
Музика Андрій Новатор-5 2
Паращин Іван Новатор-4 2
Попик Олександр Новатор-5 2
Романюк Тимур ДЮСШ №2-2 2
Стрельченко Денис ДЮСШ №1-2 2
Тімков Віталій Поділля-2 2
Трошин Матвій Новатор-5 2
Фільчук Дмитро Сокіл-1 2
Швець Юрій Сокіл-1 2
Широкий Артур ДЮСШ №2-2 2
Шкурак Даниїл ДЮСШ №2-3 2
Іванчук Кирило ДЮСШ №2-2 1
Арсентьєв Дмитро ДЮСШ №1-2 1
Білецький Владислав Поділля-2 1
Вартапетян Ельдар Сокіл-1 1
Гладишен Дамір ДЮСШ №1-2 1
Данилюк Дмитро Новатор-2 1
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-1 1
Дзюбак Михайло Новатор-5 1
Драч Святослав Поділля-1 1
Жуковський Юрій Новатор-3 1
Задорожній Максим Новатор-5 1
Козюк Даніїл Поділля-1 1
Колісник Дмитро ДЮСШ №2-3 1
Крамар Денис Новатор-1 1
Кухар Андрій Сокіл-1 1
Кучерявий Руслан Новатор-2 1
Лінник Андрій Сокіл-2 1
Лошак Давид Новатор-4 1
Мага Олександр Новатор-1 1
Марцінишен Володимир Сокіл-2 1
Пізнюр Павло Поділля-1 1
Павлюк Іван ДЮСШ №2-3 1
Пилипчук Назар Новатор-2 1
Подворний Назар ДЮСШ №2-1 1
Посполіта Олександр Поділля-2 1
Протоковський Леонід Поділля-2 1
Ремушевський Ілля Новатор-3 1
Рудий Владислав ДЮСШ №2-2 1
Статкевич Олександр Новатор-5 1
Суховецький Віталій ДЮСШ №1-2 1
Топянчук Тимур Новатор-3 1
Федак Андрій Сокіл-2 1
Яцишин Назар Новатор-5 1
Ящук Денис Сокіл-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Соловей Захар ДЮСШ №1-1 1 0 5
Бодак Ілля ДЮСШ №2-1 0 2 2
Іскра Тимофій Новатор-1 0 1 1
Баськов Володимир ДЮСШ №2-2 0 1 1
Венгер Олександр Сокіл-2 0 1 1
Делікатний Артем ДЮСШ №2-2 0 1 1
Дубіцький Кирило Новатор-1 0 1 1
Задорожній Максим Новатор-5 0 1 1
Лошак Давид Новатор-4 0 1 1
Мантачка Віктор ДЮСШ №2-3 0 1 1
Подворний Назар ДЮСШ №2-1 0 1 1
Попик Олександр Новатор-5 0 1 1
Рудий Владислав ДЮСШ №2-2 0 1 1
Скаладський Тимофій Новатор-3 0 1 1
Фанда Віталій ДЮСШ №1-1 0 1 1
Цапенко Владислав Поділля-1 0 1 1
Царенко Дмитро Сокіл-2 0 1 1
Щербатюк Ілля ДЮСШ №1-1 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Соловей Захар (“ДЮСШ №1-1”) – 14.03.2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here