Преміум-ліга серед юнаків: статистика після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
189

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-15 (юнаки та дівчата 2006/2007 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Бернада Максим Сокіл 15
Шахнюк Кіріл ДЮСШ Славута-Суффлє 15
Лисенко Артем Сокіл 10
Товпишко Олександр Сокіл 10
Леоненко Владислав ДЮСШ Славута-Суффлє 9
Ольховський Денис ДЮСШ Славута-Суффлє 9
Гонтар Роман CFC AMOR 8
Довгалюк Григорій ДЮСШ Славута-Суффлє 8
Бевз Даніїл Сокіл 7
Ростківський Ростислав Сокіл 7
Мельник Максим Сокіл 6
Стасюк Кирило Сокіл 5
Cікорський Ілля Сокіл 4
Жук Данило Сокіл 4
Сас Артем Сокіл 4
Старовойтов Владислав ДЮСШ Славута-Суффлє 4
Кільчиєвський Ілля CFC AMOR 3
Незгода Ярослав CFC AMOR 3
Семенюк Вадим ДЮСШ Славута-Суффлє 3
Скарженюк Назар CFC AMOR 3
Шелест Вікторія ДЮСШ №1 (дівчата) 3
Житніковський Владислав Сокіл 2
Кадиров Назар ДЮСШ Славута-Суффлє 2
Ковальчук Денис ДЮСШ Славута-Суффлє 2
Руда Катерина ДЮСШ №1 (дівчата) 2
Сухоряба Олександра ДЮСШ №1 (дівчата) 2
Хібовський Артур Сокіл 2
Ільчук Олександр ДЮСШ Славута-Суффлє 1
Бальжик Владислав Сокіл 1
Бамбуца Артем CFC AMOR 1
Мізера Адам CFC AMOR 1
Майдан Олексій Сокіл 1
Мельничук Назар ДЮСШ Славута-Суффлє 1
Супоніна Анастасія ДЮСШ №1 (дівчата) 1
Токар Назарій Сокіл 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гонтар Роман CFC AMOR 0 1 1
Леоненко Владислав ДЮСШ Славута-Суффлє 0 1 1
Мізера Адам CFC AMOR 0 1 1
Мельник Артур ДЮСШ Славута-Суффлє 0 1 1
Шахнюк Кіріл ДЮСШ Славута-Суффлє 0 1 1

Вікова категорія U-13 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гордєєв Денис ДЮСШ №2 41 (1)
Кукурудза Артем Спортлідер 26 (1)
Глушко Владислав Сокіл 19
Репецький Андрій F.S. ProffiBall 19
Поліщук Тимур Новатор-1 18
Худік Ілля Новатор-1 18
Козел Назар ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 18 (1)
Бодак Ілля ДЮСШ №2 16
Павлик Андрій Сокіл 16 (1)
Цимбалістий Максим Спортлідер 16 (1)
Лисий Владислав ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 15
Ляшенюк Дмитро Новатор-3 15
Тимчук Стефан Спортлідер 15
Абельченко Владислав Новатор-1 14
Мержук Роман Сокіл 14
Валігурський Артем Новатор-1 13
Кисіль Василь Сокіл 13
Онищук Тимофій Сокіл 13
Безкоровайний Ілля ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 10
Гнидко Володимир Спортлідер 10
Данилюк Максим Новатор-1 10
Міщук Давід Новатор-2 10
Старіков Олександр ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 10
Файко Марк ДЮСШ №2 10
Бабій Ярослав ДЮСШ №2 8
Баландюк Назар ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 8
Шамрелюк Вадим Новатор-1 8
Бицик Ярослав F.S. ProffiBall 7
Кабиш Тимофій Сокіл 7
Цимбалюк Артем F.S. ProffiBall 6
Коржан Дмитро CFC AMOR 6 (1)
Барабащук Михайло Спортлідер 5
Басараба Ярослав Сокіл 5
Ільчук Олексій Спортлідер 4
Білик Ілля ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 4
Бродюк Артем Спортлідер 4
Галамай Андрій Новатор-2 4
Капелюховський Олександр Спортлідер 4
Кащен Тимур Сокіл 4
Ксендзов Павло Спортлідер 4
Кучерук Максим Новатор-3 4
Партика Роман ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 4
Петельчук Дмитро ДЮСШ №2 4
Сичук Андрій ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 4
Харкавлюк Андрій CFC AMOR 4
Возний Мирослав Спортлідер 3
Долинний Ігор Новатор-1 3
Зотов Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 3
Каменєв Ярослав Новатор-2 3
Котельніков Дмитро ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 3
Крот Денис Новатор-3 3
Леськов Кіріл Новатор-1 3
Маргітич Владислав Новатор-4 3
Миколюк Назар Новатор-2 3
Михайлів Тарас ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 3
Назаренко Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 3
Подворний Назар ДЮСШ №2 3
Поноженко Кирило F.S. ProffiBall 3
Раджабов Ілля F.S. ProffiBall 3
Іванов Дмитро Новатор-1 2
Болюх Артем Новатор-3 2
Голондій Дмитро CFC AMOR 2
Захарків Артем ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 2
Кузченко Андрій F.S. ProffiBall 2
Махлай Ілля Новатор-2 2
Мединський Артем ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 2
Михальчук Іван Новатор-4 2
Цуцуловський Денис Сокіл 2
Байдюк Тарас CFC AMOR 1
Баськов Костянтин Новатор-4 1
Безкоровайний Євгеній ДЮСШ №2 1
Беляк Назар Новатор-4 1
Васільєв Давид CFC AMOR 1
Гона Ярослав Новатор-3 1
Гонтар Тимур Сокіл 1
Долінський Андрій Новатор-3 1
Запорожець Артем Новатор-3 1
Кирилів Роман ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Кушнір Артем Новатор-2 1
Мазур Максим Сокіл 1
Малий Данило F.S. ProffiBall 1
Маняк Ренат ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Марущак Юрій Сокіл 1
Матердей Владислав F.S. ProffiBall 1
Олійник Максим Новатор-4 1
Пасєка Владислав Новатор-4 1
Подейко Андрій ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Похитун Роман Новатор-3 1
Стельмах Ілля Новатор-4 1
Ткачук Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Фісюн Ілля ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Чухрай Дмитро ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 1
Шумейко Артем CFC AMOR 1
Юхимець Дмитро Сокіл 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гонтар Тимур Сокіл 1 1 6
Ксендзов Олег Спортлідер 1 0 5
Худік Ілля Новатор-1 0 3 3
Павлик Андрій Сокіл 0 2 2
Іванов Дмитро Новатор-1 0 1 1
Ільчук Олексій Спортлідер 0 1 1
Бабій Ярослав ДЮСШ №2 0 1 1
Баранюк Артем Новатор-2 0 1 1
Безкоровайний Ілля ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 0 1 1
Бистрицький Микола Сокіл 0 1 1
Бодак Ілля ДЮСШ №2 0 1 1
Болюх Артем Новатор-3 0 1 1
Валігурський Артем Новатор-1 0 1 1
Гнидко Володимир Спортлідер 0 1 1
Горбач Владислав ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 0 1 1
Гордєєв Денис ДЮСШ №2 0 1 1
Коржан Дмитро CFC AMOR 0 1 1
Кузченко Андрій F.S. ProffiBall 0 1 1
Кукурудза Артем Спортлідер 0 1 1
Кукурудза Тарас Новатор-4 0 1 1
Курний Тарас Новатор-2 0 1 1
Леськов Кіріл Новатор-1 0 1 1
Михайлів Тарас ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 0 1 1
Назаренко Максим ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) 0 1 1
Подворний Назар ДЮСШ №2 0 1 1
Федоренко Ярослав Сокіл 0 1 1
Фрадинський Ярослав ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) 0 1 1
Чернишин Віталій F.S. ProffiBall 0 1 1
Шамрелюк Вадим Новатор-1 0 1 1
Шевчук Ярослав Новатор-3 0 1 1
Яковчук Олексій ДЮСШ №2 0 1 1

Вікова категорія U-11 (юнаки 2010 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Тимчук Стефан Cпортлідер 21
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 13
Цимбалістий Максим Cпортлідер 13
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 12
Хромов Олександр ДЮСШ №1-1 9
Ксендзов Павло Cпортлідер 9 (1)
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 9 (1)
Симчишин Святослав ДЮСШ №1-1 8
Баськов Володимир ДЮСШ №2 7
Дичаківський Тимур Сокіл 7
Воронюк Владислав Cпортлідер 6
Гуцалюк Антон Сокіл 6
Возний Мирослав Cпортлідер 5
Соловей Захар ДЮСШ №1-2 5
Фільчук Дмитро Сокіл 5 (1)
Грищук Нікіта ДЮСШ №2 4
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-2 4
Швець Юрій Сокіл 4
Алексійчук Михайло ДЮСШ №1-2 3
Карпа Олександр Сокіл 3
Кшемінський Святослав Cпортлідер 3
Мичко Денис Cпортлідер 3
Царук Назар ДЮСШ №1-2 3
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 2
Капелюховський Олександр Cпортлідер 2
Красійчук Назар Сокіл 2
Крулик Дмитро Сокіл 2
Олексин Олександр ДЮСШ №1-2 2
Рахуба Єгор ДЮСШ №1-2 2
Рудий Владислав ДЮСШ №2 2
Савчук В’ячеслав ДЮСШ №1-1 2
Фомін Михайло ДЮСШ №1-1 2
Казмирчук Назар ДЮСШ №1-2 2 (1)
Білюк Ілля ДЮСШ №2 1
Романюк Тимур ДЮСШ №2 1
Томчишен Даніл Сокіл 1
Трищьов Олександр ДЮСШ №1-2 1
Фанда Віталій ДЮСШ №1-2 1
Шендін Артем ДЮСШ №1-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лапідус Михайло ДЮСШ №1-1 1 0 5
Баськов Володимир ДЮСШ №2 0 2 2
Гуцалюк Антон Сокіл 0 2 2
Дичаківський Тимур Сокіл 0 2 2
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 0 2 2
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 0 1 1
Карпа Олександр Сокіл 0 1 1
Симчишин Святослав ДЮСШ №1-1 0 1 1
Тимчук Стефан Cпортлідер 0 1 1
Фільчук Дмитро Сокіл 0 1 1
Фанда Віталій ДЮСШ №1-2 0 1 1
Широкий Артур ДЮСШ №2 0 1 1
Щербатюк Ілля ДЮСШ №1-1 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Скалацький Тимофій Новатор-1 28
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-1 25
Данилевський Орест ДЮСШ №2 22
Чудо Іван ДЮСШ №2 21
Рижак Іван ДЮСШ №2 18 (2)
Дмитрієв Назар Сокіл-2011 17
Стець Станіслав ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 16
Божук Максим Сокіл-2011 15
Грицюк Іван ДЮСШ №2 15
Королюк Остап ДЮСШ №1-1 14
Данилевський Устим ДЮСШ №1-2 13
Лужняк Владислав Новатор-1 13
Дубіцький Кіріл Новатор-1 12
Корнійчук Ігор Новатор-1 11
Площинський Вадим F.S. ProffiBall-2 11
Балинський Іван ДЮСШ №2 9
Сандулов Нікіта ДЮСШ №1-2 9
Бабій Ілля Сокіл-2011 8
Павлюк Іван ДЮСШ №2 8
Приймак Костянтин ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 8
Сиворог Михайло F.S. ProffiBall-2 8
Дзера Богдан F.S. ProffiBall-1 7
Кирик Захар Сокіл-2011 7
Коцюр Тимур ДЮСШ №2 7
Найдук Тимофій Сокіл-2012 7
Пилипчук Артем Новатор-2 7
Стрельченко Денис ДЮСШ №1-1 7
Шеремета Іван Новатор-1 7
Власов Владислав F.S. ProffiBall-2 6
Думан Умут ДЮСШ №1-2 6
Лопатинський Даніл ДЮСШ №1-1 6
Нижник Михайло F.S. ProffiBall-1 6
Потапчук Данило F.S. ProffiBall-2 6 (1)
Гуцалюк Михайло Новатор-3 5
Доротюк Ілля Новатор-2 5
Століта Артур ДЮСШ №1-2 5
Стукан Олександр F.S. ProffiBall-1 5
Бондар Даніїл Сокіл-2011 5 (1)
Арсентьєв Дмитро ДЮСШ №1-1 4
Гнідан Денис ДЮСШ №1-2 4
Смик Макар ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 4
Федак Андрій Сокіл-2011 4
Бобік Михайло F.S. ProffiBall-2 3
Гарас Роман F.S. ProffiBall-1 3
Жилін Олексій ДЮСШ №1-2 3
Колісник Дмитро ДЮСШ №2 3
Мельниченко Денис Новатор-1 3
Постолатьєв Давид Новатор-3 3
Філіппов Самуїл Новатор-3 3
Фільчук Михайло Сокіл-2012 3
Шевчук Данило. F.S. ProffiBall-2 3
Шкурак Данііл ДЮСШ №2 3
Ящук Денис Сокіл-2011 3
Баштанюк Кирило F.S. ProffiBall-2 2
Вербовий Дмитро F.S. ProffiBall-2 2
Галайко Роман Сокіл-2011 2
Гапонов Макар Сокіл-2012 2
Дунец Артем F.S. ProffiBall-2 2
Лінник Андрій Сокіл-2011 2
Лисий Артем Новатор-1 2
Нікітішин Нікіта F.S. ProffiBall-1 2
Семенюк Олександр Сокіл-2011 2
Біда Даніїл Сокіл-2011 1
Вешко Ілля Новатор-2 1
Воксар Андрій Сокіл-2012 1
Добровольський Тимофій F.S. ProffiBall-2 1
Добротвор Максим ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 1
Жуковський Юрій Новатор-1 1
Заславський Марк F.S. ProffiBall-1 1
Кравець Нікіта ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 1
Кривцов Марк ДЮСШ №1-2 1
Кубик Владислав F.S. ProffiBall-2 1
Лагодинський Тимур ДЮСШ №1-2 1
Ляшок Ігор Новатор-1 1
Маєвський Володимир Сокіл-2011 1
Масловський Кіріл ДЮСШ №2 1
Мельник Олександр Сокіл-2011 1
Пізнюр Дмитро Сокіл-2011 1
Стаднік Владислав ДЮСШ №1-2 1
Тріфонов Матвій Новатор-3 1
Гуменний Артем ДЮСШ №1-1 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Божук Максим Сокіл-2011 0 2 2
Бондар Олександр Сокіл-2011 0 2 2
Гарас Роман F.S. ProffiBall-1 0 2 2
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-1 0 2 2
Бабій Ілля Сокіл-2011 0 1 1
Вешко Ілля Новатор-2 0 1 1
Воксар Андрій Сокіл-2012 0 1 1
Гаєвський Архип Новатор-2 0 1 1
Гнідан Денис ДЮСШ №1-2 0 1 1
Грицюк Іван ДЮСШ №2 0 1 1
Гуцалюк Михайло Новатор-3 0 1 1
Данилевський Орест ДЮСШ №2 0 1 1
Кирик Захар Сокіл-2011 0 1 1
Коричак Дмитро Сокіл-2012 0 1 1
Лопатинський Даніл ДЮСШ №1-1 0 1 1
Мельниченко Денис Новатор-1 0 1 1
Павенський Богдан ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) 0 1 1
Рижак Іван ДЮСШ №2 0 1 1
Скалацький Тимофій Новатор-1 0 1 1
Федак Андрій Сокіл-2011 0 1 1
Чудо Іван ДЮСШ №2 0 1 1
Шевчук Данило Новатор-1 0 1 1
Шкурак Данііл ДЮСШ №2 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here