Преміум-ліга серед юнаків: статистика після заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
124

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років серед дитячо-юнацьких команд

 

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова категорія U-14 (юнаки 2009/2010 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Партика Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 43
Валігурський Артем ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 22
Мізера Артур ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 22
Старіков Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 21
Журко Артем ДЮСШ Деражня 17
Бодак Ілля ДЮСШ №3 (Хмельницький) 16
Резніченко Роман ДЮСШ Деражня 15
Ільчук Олексій Юніор (Кам’янець-Подільський) 14
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 13
Бойко Андрій ДЮСШ Дунаївці 12
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 12 (1)
Бицик Ярослав Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 11
Воронюк Владислав Юніор (Кам’янець-Подільський) 11
Гладовський Артем Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 9
Дубіцький Максим ДЮСШ Деражня 9
Цимбалістий Максим Юніор (Кам’янець-Подільський) 9
Гуцалюк Антон СК Сокіл (Хмельницький) 9 (2)
Варфоломеєв Ярослав ДЮСШ Дунаївці 8
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 8
Чухрай Дмитро Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 8 (1)
Баласанян Ілля ДЮСШ Дунаївці 7
Горбач Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 7
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 7
Задворний Владислав Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 7
Малигін Денис СК Сокіл (Хмельницький) 7
Савун Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 7
Соловей Захар ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 7
Біляк Олександр ДЮСШ Деражня 6
Баськов Володимир ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 6
Данилевський Орест ДЮСШ №3 (Хмельницький) 6
Михайлов Тарас Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 6
Олексін Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 6
Сухоряба Олександр ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 6
Бурденюк Дарія ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 5
Гладій Гліб ДЮСШ Дунаївці 5
Дроздовський Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 5
Підлісний Володимир ДЮСШ Дунаївці 5
Регула Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 5
Трищов Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 5
Блощинський Ілля СК Сокіл (Хмельницький) 4
Добровольський Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 4
Дроздова Анастасія ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 4
Павлов Мілан ДЮСШ Дунаївці 4
Романюк Матвій ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 4
Бабій Ярослав ДЮСШ №3 (Хмельницький) 3
Гордєєв Денис ДЮСШ №3 (Хмельницький) 3
Дичаківський Тимур СК Сокіл (Хмельницький) 3
Карасійчук Назарій СК Сокіл (Хмельницький) 3
Парнюк Артем Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 3
Пешкун Давид ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 3
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 2
Гоцуляк Арсен ДЮСШ Дунаївці 2
Данилевський Устим ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Заморока Марія ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 2
Захарків Артем Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 2
Круть Андрій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Маняк Ренат Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 2
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 2
Томчишен Даниїл СК Сокіл (Хмельницький) 2
Чорноморець Домінік ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Білик Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 1
Багрій Ілля ДЮСШ Деражня 1
Гайдук Маргарита ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1
Ганзюк Денис ДЮСШ Дунаївці 1
Дрижа Ростислав СК Сокіл (Хмельницький) 1
Журко Тимофій ДЮСШ Деражня 1
Залевський Максим Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 1
Каніцька Анна ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1
Космина Денис Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 1
Красюк Олександр ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Лагодзінська Христина Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Лесів Олександр ДЮСШ Дунаївці 1
Маковський Андрій ДЮСШ Дунаївці 1
Мехальський Олексій ДЮСШ Дунаївці 1
Муляр Євген Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Новіков Матвій ДЮСШ Деражня 1
Тернецький Руслан ДЮСШ Деражня 1
Фанда Віталій ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1
Хромов Олександр ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Чижо Діана ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1
Шендін Артем ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1
Ярошевич Роман ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Баськов Володимир ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1 0 5
Босакевич Ілля ДЮСШ Дунаївці 1 0 5
Трищов Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1 0 5
Резніченко Роман ДЮСШ Деражня 0 4 4
Валігурський Артем ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 3 3
Горбач Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 3 3
Космина Денис Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 3 3
Маковський Андрій ДЮСШ Дунаївці 0 3 3
Регула Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 3 3
Бодак Ілля ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 2 2
Гладовський Артем Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 2 2
Данилевський Устим ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 2 2
Журко Артем ДЮСШ Деражня 0 2 2
Матусів Костянтин Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 2 2
Партика Роман Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 2 2
Савун Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 2 2
Старіков Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 2 2
Цимбалістий Максим Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 2 2
Ярошевич Роман ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 2 2
Ігнатьєв Роман ДЮСШ Дунаївці 0 1 1
Білик Олександр Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Базильчук Захарій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 1 1
Блощинський Ілля СК Сокіл (Хмельницький) 0 1 1
Варфоломеєв Ярослав ДЮСШ Дунаївці 0 1 1
Воронюк Владислав Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Горбач Владислав Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Гордєєв Денис ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Гоцуляк Арсен ДЮСШ Дунаївці 0 1 1
Гуліватий Руслан ДЮСШ Деражня 0 1 1
Гуцалюк Антон СК Сокіл (Хмельницький) 0 1 1
Данилевський Орест ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Карасійчук Назарій СК Сокіл (Хмельницький) 0 1 1
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 1 1
Кондратюк Назар ДЮСШ Деражня 0 1 1
Круть Андрій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Лапідус Михайло ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 0 1 1
Маняк Ренат Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Масловський Кіріл ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1
Михайлов Артур ДЮСШ Деражня 0 1 1
Михайлов Тарас Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2 0 1 1
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Олексін Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 0 1 1
Рибак Маргарита ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 0 1 1
Салях Євген Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Ткачук Максим Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1 0 1 1
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 0 1 1
Царук Назар ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 0 1 1
Цимбалістий В’ячеслав Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Чорноморець Домінік ДЮСШ №3 (Хмельницький) 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

немає

Вікова категорія U-12 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Дроздовський Дмитро Юніор (Кам’янець-Подільський) 38
Стець Станіслав Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 26
Гарбуз Кіріл Юніор (Кам’янець-Подільський) 15
Мелимука Вадим Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 15
Приймак Костянтин Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 15
Божук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 14
Паршин Тімур Юніор (Кам’янець-Подільський) 13
Балацький Ростислав Мрія-Б (Хмельницький) 12
Возний Мирослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 12
Маркітан Артем ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 10
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 10
Томусяк Домінік Мрія-Б (Хмельницький) 10
Колісник Дмитро Мрія-Б (Хмельницький) 9
Назаров Назар ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 9
Поліщук Артем ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 9
Годик Артем Мрія-Б (Хмельницький) 7
Кирик Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2011 7
Пасічний Владислав ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 7
Коричак Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2012 6
Марцінишин Володимир СК Сокіл (Хмельницький)-2011 5
Татаренко Максим Форвард (Кам’янець-Подільський 5
Семенюк Олександр СК Сокіл (Хмельницький)-2011 5 (1)
Пізнюр Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2011 4
Слободян Давид Форвард (Кам’янець-Подільський 4
Сукманюк Артем Юніор (Кам’янець-Подільський) 4
Золотько Мирон Форвард (Кам’янець-Подільський 4 (1)
Бондар Михайло Мрія-Б (Хмельницький) 3
Горбач Назар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 3
Кшемінський Святослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Семенюк Матвій Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Смик Макар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 3
Швед Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 3
Баранюк Максим ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 2
Бондар Даніїл СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Бурлак Радіон ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Гав’юк Ярослав Форвард (Кам’янець-Подільський 2
Гуменюк Ренат Мрія-Б (Хмельницький) 2
Дахно Ілля СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Дунь Арсеній ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Задорожний Давид Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Каражов Максим Мрія-Б (Хмельницький) 2
Коркішко Роман Мрія-Б (Хмельницький) 2
Кравець Нікіта Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Кремлівський Андрій ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 2
Креніда Ярослав ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Левчук Костянтин ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Мельник Олександр СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Мельников Артем ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 2
Німцович Віталій СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Панькевич Богдан СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Поліщук Дмитро Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Стецюк Олександр ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 2
Туркевич Антон СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Фісюн Ілля Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 2
Хучуа Матвій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Валентієв Марк ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Воспітаннік Ренат Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Галайко Роман СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Даньків Феодосій Юніор (Кам’янець-Подільський) 1
Дрозд Богдан Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Коваль Максим Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Комаринський Сергій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Лінник Андрій СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Михайлюк Костянтин СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Паштепа Мирон СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Петлюк Артем Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1
Самарічев Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Сиротюк Андрій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Швець Володимир ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1
Щербань Олександр Форвард (Кам’янець-Подільський 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Каленюк Дмитро ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 1 2 7
Загоруйко Данило ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 1 0 5
Кубик Олег Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1 0 5
Стець Станіслав Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 1 0 5
Божук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 0 3 3
Горбач Назар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 0 3 3
Венгер Олександр СК Сокіл (Хмельницький)-2011 0 2 2
Возний Мирослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 2 2
Комаринський Сергій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 2 2
Кремлівський Андрій ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 0 2 2
Панькевич Богдан СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 2 2
Смик Макар Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 0 2 2
Татаренко Дмитро Форвард (Кам’янець-Подільський 0 2 2
Хоронжук Богдан Мрія-Б (Хмельницький) 0 2 2
Балацький Ростислав Мрія-Б (Хмельницький) 0 1 1
Воробйов Максим Мрія-Б (Хмельницький) 0 1 1
Воспітаннік Ренат Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Гав’юк Ярослав Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Гуменюк Ренат Мрія-Б (Хмельницький) 0 1 1
Дрозд Богдан Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Коричак Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 1 1
Кравець Нікіта Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 0 1 1
Курінний Микола Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Кшемінський Святослав Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Левчук Костянтин ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 0 1 1
Марцінишин Володимир СК Сокіл (Хмельницький)-2011 0 1 1
Мельников Артем ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 0 1 1
Мичко Денис Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Німцович Віталій СК Сокіл (Хмельницький)-2011 0 1 1
Назаров Назар ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 0 1 1
Пізнюр Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2011 0 1 1
Паршин Тімур Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Пасічний Владислав ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 0 1 1
Паштепа Мирон СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 1 1
Пивовар Артем СК Сокіл (Хмельницький)-2012 0 1 1
Поліщук Артем ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька об 0 1 1
Приймак Костянтин Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) 0 1 1
Стецюк Олександр ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл 0 1 1
Швед Олександр Юніор (Кам’янець-Подільський) 0 1 1
Янчук Андрій Мрія-Б (Хмельницький) 0 1 1

Вікова категорія U-10 (юнаки 2013/2014 р.н.)

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Трифонов Матвій Новатор (Хмельницький) 38
Фільчук Михайло Viva Cup (Хмельницький) 32
Садлій Данило Фортеця (Кам’янець-Подільський 27
Ковбасюк Вадим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 21
Григоровський Денис Новатор (Хмельницький) 19 (1)
Пацерук Артем Viva Cup (Хмельницький) 16
Федорчук Арсен Форвард (Кам’янець-Подільський 15
Ткач Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2014 11
Галецький Ігор Мрія-В (Хмельницький) 10
Карєлов Єгор Viva Cup (Хмельницький) 9
Лачов Владислав Viva Cup (Хмельницький) 9
Ткач Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 8
Міщук Тимофій Старбол-1 (Хмельницький) 7
Михайлюк Костянтин СК Сокіл (Хмельницький)-2014 7
Ханецький Данило Новатор (Хмельницький) 7
Ціцьвіра Орест Viva Cup (Хмельницький) 7 (1)
Діденко Роман СК Сокіл (Хмельницький)-2013 6
Трайнич Артем Viva Cup (Хмельницький) 6
Фурманець Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 6
Іванков Даніїл Viva Cup (Хмельницький) 5
Глас Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2013 5
Найдук Тимофій Viva Cup (Хмельницький) 5
Родіков Марк Фортеця (Кам’янець-Подільський 5
Степанюк Ярослав Форвард (Кам’янець-Подільський 5
Теплюк Кирил Фортеця (Кам’янець-Подільський 5
Яременко Максим Старбол-1 (Хмельницький) 5
Грабарчук Назар Мрія-В (Хмельницький) 4
Завальний Максим Новатор (Хмельницький) 4
Зайцев Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2013 4
Козак Кіріл Viva Cup (Хмельницький) 4
Осадчук Іван Старбол-1 (Хмельницький) 4
П’ятак Іван Viva Cup (Хмельницький) 4
Подра Даніл Новатор (Хмельницький) 4
Роздайгора Артем СК Сокіл (Хмельницький)-2013 4
Філімонов Тимофій СК Сокіл (Хмельницький)-2014 4
Джерелюк Артем Старбол-1 (Хмельницький) 3
Козак Тімур Новатор (Хмельницький) 3
Курінний Олег Форвард (Кам’янець-Подільський 3
Мозолюк Лука Фортеця (Кам’янець-Подільський 3
Муляр Єгор Форвард (Кам’янець-Подільський 3
Мусієнко Тимур Мрія-В (Хмельницький) 3
Фомов Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 3
Атаманчук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 2
Білошицький Павло Фортеця (Кам’янець-Подільський 2
Богданович Захар Viva Cup (Хмельницький) 2
Гнап Пйотр Мрія-В (Хмельницький) 2
Катеринчук Богдан Фортеця (Кам’янець-Подільський 2
Левандовський Данило Новатор (Хмельницький) 2
Муркотун Костянтин Старбол-2 (Хмельницький) 2
Погорілий Олексій Старбол-1 (Хмельницький) 2
Рівний Артур Старбол-1 (Хмельницький) 2
Семенчук Владислав Фортеця (Кам’янець-Подільський 2
Стоцький Марк Фортеця (Кам’янець-Подільський 2
Урсатій Артем Фортеця (Кам’янець-Подільський 2
Швець Кирило СК Сокіл (Хмельницький)-2013 2
Ященко Михайло Мрія-В (Хмельницький) 2
Єременко Максим Старбол-1 (Хмельницький) 1
Гулько Владислав Viva Cup (Хмельницький) 1
Жерліцин Степан Старбол-2 (Хмельницький) 1
Зубаль Олександр Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Кланца Олександр Старбол-2 (Хмельницький) 1
Комарецький Назар Мрія-В (Хмельницький) 1
Крачковський Орест СК Сокіл (Хмельницький)-2013 1
Лужняк Захар Viva Cup (Хмельницький) 1
Мулишин Артем СК Сокіл (Хмельницький)-2013 1
Нечай Максим Старбол-2 (Хмельницький) 1
Поліщук Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2014 1
Репінецький Іван Форвард (Кам’янець-Подільський 1
Щерба Данило Новатор (Хмельницький) 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Міщук Тимофій Старбол-1 (Хмельницький) 2 1 11
Булкін Михайло Мрія-В (Хмельницький) 1 1 6
Савчук Андрій СК Сокіл (Хмельницький)-2014 1 0 5
Муляр Єгор Форвард (Кам’янець-Подільський 0 5 5
Фурманець Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 0 4 4
Лужняк Захар Viva Cup (Хмельницький) 0 3 3
Михайлюк Костянтин СК Сокіл (Хмельницький)-2014 0 3 3
Муркотун Костянтин Старбол-2 (Хмельницький) 0 2 2
Найдук Тимофій Viva Cup (Хмельницький) 0 2 2
Плакун Ростислав Форвард (Кам’янець-Подільський 0 2 2
Яременко Максим Старбол-1 (Хмельницький) 0 2 2
Атаманчук Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2013 0 1 1
Галецький Ігор Мрія-В (Хмельницький) 0 1 1
Глас Ярослав СК Сокіл (Хмельницький)-2013 0 1 1
Дисак Ілля СК Сокіл (Хмельницький)-2014 0 1 1
Кудінов Макар Мрія-В (Хмельницький) 0 1 1
Лачов Владислав Viva Cup (Хмельницький) 0 1 1
Мозолюк Лука Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
П’ятак Іван Viva Cup (Хмельницький) 0 1 1
Подра Даніл Новатор (Хмельницький) 0 1 1
Рівний Артур Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1
Рапацький Владислав Форвард (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Родіков Марк Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Саніцький Мар’ян Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1
Семенчук Владислав Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Стоцький Марк Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Теплюк Кирил Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Ткач Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2014 0 1 1
Трифонов Матвій Новатор (Хмельницький) 0 1 1
Урсатій Віталій Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Фомов Ілля Старбол-1 (Хмельницький) 0 1 1
Ходаківський Владислав Фортеця (Кам’янець-Подільський 0 1 1
Швець Віталій Старбол-2 (Хмельницький) 0 1 1
Шендера Іван Мрія-В (Хмельницький) 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Міщук Тимофій (“Старбол-1”)

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here