Преміум-ліга серед юнаків: технічні дані матчів 2-ого та 3-ого турів

0
366

Надаємо Вашій увазі технічні дані матчів 2-ого та 3-ого турів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Технічні дані матчів 2-ого туру у віковій категорії U-14

«ДЮСШ №1-1» – «Поділля-3» – 4:3 (3:2)

Голи: Малюта (1, 12), Мариняк (10), Шиманський (36, аг.) – Майструк (17, 40), Джаіані (20)

«ДЮСШ №1-1»: Казмірчук, Баланюк, Шулик, Мариняк, Малюта, Матанчук, Круліковський, Шеремета, Пилипчук, Поварчук

«Поділля-3»: Іщук, Майструк, Гавенко, Джаіані, Шмарунь, Шиманський, Рогочинський, Семенчук, Гальміз, Муляр, Куражнов, Гурняк

Попередження: Шулик (34) – Іщук (39)

 

«ДЮСШ №1-3» – «ДЮСШ №1-2» – 17:0 (7:0)

Голи: Суховецький (8), Цимбал (12,  14, 25), Михайлевський (13, 15), Єгоров (16, 30, 39, 40, 40), Лісоводський (18, 39), Гамолов (21, 32, 32, 34)

«ДЮСШ №1-3»: Сємцов, Верещак, Лісоводський, Суховецький, Цимбал, Єгоров, Титянін, Тритяк, Гамолов, Михайлевський

«ДЮСШ №1-2»: Пастух, Стрельцов, Чорний, Нікітін, Николишак, Овчарук, Непорчук, Луцак, Божок, Ткачук. Валівець, Сінов

 

«ДЮСШ №2-2» – ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – 4:9 (2:2)

Голи: Антюк (7), Семенюк (8), Гуцалюк (29, 38) – Чекирда (15, 22, 22, 29, 32, 36, 37), Замрій (20, 40)

«ДЮСШ №2-2»: Гуцалюк, Жолкевський, Погорілий, Фандуль, Антюк, Єфанов, Хабевич, Семенюк

ДЮСШ Хм. району (Пархомівці): Замрій, Олексійчук, Данілков, Катрук, Чекирда, Атаманчук, Корицький, Лавкай, Широкий

Попередження: Замрій (14)

 

«ДЮСШ №2-1» – «ДЮЦ-Іскра» – 9:1 (7:1)

Голи: Ковальчук (2, 4, 25, 29), Прийма (6, 19), Добжанський (8), Клименко (20) – Хомишин (14)

«ДЮСШ №2-1»: Клименко, Зайцев, Добжанський, Омельчишин, Ковальчук, Прийма, Сафі

«ДЮЦ-Іскра»: Кондратюк, Кресан, Равчук, Бренько, Рапацький, Олійник, Пастушенко, Безносюк, Бевза, Бегеба, Кіх, Пептюк, Гайдей, Хомишин

 

«Поділля-2» – ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) – 18:1 (9:0)

Голи: Чернега (1, 37), Чорний (2, 30), Скриницький (7, 8, 20, 28), В. Юрчук (9), Кора (10), Антонюк (11), С. Юрчук (14, 33, 38), Дерій (25), Музика (38, 39, 40) – Бобрик (25)

«Поділля-2»: Дедчиць, Чорний, Чернега, Кора, С. Юрчук, Скриницький, Музика, Антонюк, Дерій

ДЮСШ Хм. району (Гвардійське): Горенко, Майстерчук, Феринський, Бобрик, Лановчук, Подокопний, Донець, Стопчак, Біленький

 

«Новатор» – «Поділля-1» – 3:7 (1:4)

Голи: Горбатюк (4, 26), Калаус (22) – Лис (1), Синюк (9, 13, 14), Зайченко (24, 25, 39)

«Новатор»: Войчишин, Грищук, Поліщук, Каліновський, Горбатюк, Віноградов, Калаус, Мищишин, Прусак

«Поділля-1»: Гідзула, Сичов, Лис, Зайченко, Синюк, Омельченко, Надточій, Полунченко, Дмитрук, Кірілков

Попередження: Мищишин (32) – Дмитрук (29)

 

«Сокіл» – «Поділля-4» – 17:5 (10:2)

Голи: Бевз (2, 35), Скоморохов (5, 38), Мельник (6), Жук (7), Подлюк (9, 39), Лисенко (12, 28, 36), Хібовський (14), Ростківський (16, 17, 25), Стасюк (16), Маринич (27) – Ястремський (5, 8, 21, 22), Ракович (27)

«Сокіл»: Житніковський, Волянський, Хібовський, Майдан, Бевз, Лисенко, Скоморохов, Стасюк, Маринич, Ростківський, Мельник, Жук, Сас, Подлюк

«Поділля-4»: Ракович, Жмурко, Ястремський, Мельников, Бугах, Кравчук, Токовенко, Лужняк, Хільченко

Технічні дані матчів 3-ого туру у віковій категорії U-14

«Поділля-3» – «ДЮСШ №2-2» – 6:1 (2:1)

Голи: Скриницький (5, 32), Полунченко (13), Дмитрук (28, 37), Гурняк (34) – Семенюк (18)

«Поділля-3»: Іщук, Дмитрук, Муляр, Гальміз, Гурняк, Скриницький, Юрчук, Полунченко, Надточій, Семенчук

«ДЮСШ №2-2»: Гуцалюк, Погорілий, Антюк, Фандуль, Пінчук, Хабевич, Семенюк, Жолкевський

 

ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – «ДЮСШ №2-1» – 2:16 (1:7)

Голи: Замрій (20, 35) – Зайцев (2), Ковальчук (4, 11, 17, 19, 28, 29, 32, 38, 39), Омельчишин (5, 24), Прийма (10), Гудзь (21), Добжанський (22), Олексійчук (39, аг.)

ДЮСШ Хм. району (Пархомівці): Лавкай, Замрій, Олексійчук, Катрук, Чекирда, Корицький, Данілков

«ДЮСШ №2-1»: Клименко, Зайцев, Добжанський, Ковальчук, Омельчишин, Гудзь, Сафі, Прийма

 

«Поділля-4» – «Новатор» – 1:4 (1:2)

Голи: Середюк (2, пен.) – Горбатюк (17, 26), Калаус (18), Грищук (28)

«Поділля-4»: Коломієць, Жмурко, Сірик, Ястремський, Середюк, Лужняк, Токовенко, Бугах, Панькевич, Степанюк, Заколота, Ракович, Мельников

«Новатор»: Войтович, Поліщук, Прусак, Каліновський, Наумович, Грищук, Стаднік, Мещишин, Калаус, Горбатюк, Гуцалюк, Віноградов

Попередження: Токовенко (20)

 

«Поділля-1» – «Поділля-2» – 8:2 (2:1)

Голи: Сичов (7, 16, 34), Лис (21, 22), Джаіані (26, 32), Зайченко (29) – Шмарунь (11), Антонюк (25)

«Поділля-1»: Гідзула, Сичов, Чернега, Лис, Джаіані, Чорний, Синюк, Кора, Зайченко, Майструк

«Поділля-2»: Редчиць, Омельченко, Музика, Шмарунь, Куражнов, С. Юрчук, Антонюк

 

«ДЮСШ №1-2» – «ДЮСШ №1-1» – 6:4 (1:2)

Голи: Чорний (3), Луцак (24), Николишак (27, 28), Бойчунь (32, 39) – Малюта (4), Пилипчук (8), Шулик (22), Баланюк (30)

«ДЮСШ №1-2»: Овчарук, Рогов, Чорний, Бойчунь, Стрельцов, Ткачук, Сінов, Николишак, Луцак

«ДЮСШ №1-1»: Казмірчук, Мариняк, Баланюк, Шулик, Малюта, Матанчук, Пилипчук, Поварчук, Шеремета, Круліковський

 

ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) – «ДЮСШ №1-3» – 0:30 (0:19)

Голи: Гамолов (1, 6, 9, 17, 27), Цимбал (2, 2, 3, 16, 17, 18, 37), Титянін (8, 16, 18, 24, 25), Михайлевський (9, 10), Єгоров (12, 13, 13, 33), Тритяк (15, 31), Лісоводський (21, 32, 36), Суховецький (22, 23)

ДЮСШ Хм. району (Гвардійське): Горенко, Майстерчук, Феринський, Бобрик, Лановчук, Подокопний, Донець, Стопчак, Біленький

«ДЮСШ №1-3»: Сємцов, Верещак, Суховецький, Лісоводський, Гамолов, Єгоров, Титянін, Цимбал, Михайлевський, Тритяк

 

«Сокіл» – «Поділля-1» – 5:2 (2:1)

Голи: Бевз (3, 34), Хібовський (13), Лисенко (30), Майдан (31) – Ростківський (14, аг.)

«Сокіл»: Житніковський, Бевз, Майдан, Хібовський, Лисенко, Волянський, Ростківський, Мельник, Стасюк, Подлюк, Скоморохов, Маринич, Жук, Сікорський

«Поділля-1»: Гідзула, Синюк, Зайченко, Лис, Чернега, Сичов, Кора, Майструк, Чорний, Джаіані

Попередження: Стасюк (17), Ростківський (32)

 

«ДЮЦ-Іскра» – «Сокіл» – 2:7 (2:1)

Голи: Безносюк (1), Кіх (16) – Хібовський (9, 23), Бевз (21), Ростківський (24), Скоморохов (25), Маринич (35), Мельник (37)

«ДЮЦ-Іскра»: Кондратюк, Безносюк, Бренько, Хомишин, Гайдей, Равчук, Кресан, Олійник, Бевза, Пептюк, Кіх, Пастушенко

«Сокіл»: Житніковський, Бевз, Майдан, Хібовський, Лисенко, Волянський, Ростківський, Мельник, Стасюк, Подлюк, Скоморохов, Маринич, Жук, Сікорський

Попередження: Кіх (38)

Технічні дані матчів 2-ого туру у віковій категорії U-12

«Поділля-2» – «Новатор-6» – 0:4 (0:3)

Голи: Слободян (7, аг.), Ляшенюк (9, 13), Борець (26)

«Поділля-2»: Мкртчян, Токар, Копичинський, Годик, Слободян, Боденков, Лисяк, Іванов

«Новатор-6»: Вінничук, М. Долінський, Крот, А. Долінський, Куклінський, Клак, Борець, Кучерук, Ляшенюк, Каланчук, Дяк, Глазюк, Болюх, Бондар

Попередження: Борець (15)

 

«Поділля-3» – «Новатор-2» – 2:7 (0:4)

Голи: Баранник (28, 32) – Данилюк (6), Лобовецький (13, 14), Публічук (17), Малевський (26, 32), Іванов (31)

«Поділля-3»: Шутюк, Баранник, Параскевич, Ткачов, Довгань, Литвинюк, Квасниця, Павлов, Кривцов, Літвін, Федючок

«Новатор-2»: Паньковський, Фатюк, Данилюк, Публічук, Малевський, Лобовецький, Іванов

 

«Новатор-5» – «Поділля-1» – 7:1 (5:0)

Голи: З. Бойко (2, 11), Малюта (2, 13, 29), Цісак (7), Шулдик (34) – Алі Мухамад (27)

«Новатор-5»: Ламець, Войтовський, Прокоф’єв, Загрубський, З. Бойко, Н. Бойко, Лисяков, Малюта, Цісак, Цебень, Шулдик, Мельник, Ковальчук, Додь

«Поділля-1»: Бойко, Мельник, Гавчук, Бевза, Кадуцький, Алі Аюб, Алі Мухамад, Литвиненко, Біганський, Нікончук

 

«Новатор-3» – ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) – 5:0 (3:0)

Голи: Миколюк (4), Дзяворук (9, 28), Лисий (13), Міщук (33)

«Новатор-3»: Кушнір, Дзяворук, Міщук, Миколюк, Лисий, Галамай, Присяжний, Гарніцький, Мельник, Тарахкало

ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка): Лучков, Якимчук, Хабевич, Дем’янчук, Місюк, Миколюк, Слободян, Мельник, Гараджа, Забітчук, Сідлецький, Костінський, Собко, Заславський

 

«Новатор-1» – ДЮСШ «Олімп» (Деражня) – 7:1 (5:0)

Голи: Абельченко (3, 8), Худік (14, 14, 15), Леськов (22), Валігурський (29) – Ткачук (33)

«Новатор-1»: Грибовський, Валігурський, Худік, Шамрелюк, Долінний, Леськов, Абельченко, Поліщук, Кабачинський

ДЮСШ «Олімп» (Деражня): Кобля, Князюк, Кірєєв, Біляк, Косар, Мазуренюк, Платковський, Дубіцький, Ковальчук, Свирида, Ткачук, Олійник

Попередження: Шамрелюк (29)

 

«Сокіл» – «Новатор-4» – 11:1 (9:0)

Голи: Басараба (1, 10), Павлик (2), Марущак (8), Глушко (12), Кащен (14), Цуцуловський (14, 29), Онищук (16, 17, 20, 27) – Плахтій (19)

«Сокіл»: Савінкін, Цуцуловський, Семенюк, Павлик, Басараба, Онищук, Кащен, Марущак, Мержук, Гонтар, Бистрицький, Юхимець, Глушко, Мазур

«Новатор-4»: Чернега, Плахтій, Лоза, Грушко, Степанов, Олійник, Стельмах, Остяк, Гурніцький, Манзюк, Міхальчук

Попередження: Стельмах (26)

Технічні дані матчів 3-ого туру у віковій категорії U-12

ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) – «Поділля-3» – 0:5 (0:3)

Голи: Ткачов (7, 26), Баранник (14, 16), Крівцов (31)

ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка): Мельник, Слободян, Якимчук, Дем’янчук, Лисюк, Лучков, Миколюк, Гараджа, Хабевич, Заславський, Собко, Сідлецький, Забітчук, Маговкін

«Поділля-3»: Павлов, Ткачов, Довгань, Шутюк, Баранник, Крівцов, Федючок, Литвинюк, Квасниця

Попередження: Литвинюк (22)

 

«Новатор-4» – «Поділля-2» – 3:1 (2:0)

Голи: Грушко (4), Плахтій (14), Степанов (25) – Копичинський (21)

«Новатор-4»: Чернега, Лоза, Плахтій, Грушко, Степанов, Олійник, Манзюк, Міхальчук, Остяк, Стельмах, Химич, Оніщук

«Поділля-2»: Мкртчян, Лисяк, Гончар, Слободян, Боденков, Годик, Копичинський, Токар, Іванов, Попов

 

«Новатор-6» – «Новатор-3» – 3:3 (1:1)

Голи: Ляшенюк (8), Крот (34, 35) – Камнєв (15), Миколюк (18), Міщук (19)

«Новатор-6»: Вінничук, Ляшенюк, Кучерук, Дяк, Борець, Крот, Бондар, А. Долінський, Болюх, М. Долінський, Клак, Каланчук, Гладюк, Куклінський

«Новатор-3»: Міщук, Миколюк, Лисий, Мельник, Дзяворук, Гарніцький, Літвяков, Присяжний, Галамай, Кушнір, Ілюшин, Студенець, Тарахкало, Камнєв

 

«Новатор-2» – «Новатор-5» – 0:5 (0:2)

Голи: Малюта (3, 11), Мельник (22), Публічук (25, аг.), Ламець (26)

«Новатор-2»: Паньковський, Лобовецький, Публічук, Гуцалюк, Іванов, Данилюк, Марущак, Мартинюк, Малевський, Фатюк

«Новатор-5»: Ламець, Малюта, Загрубський, З. Бойко, Н. Бойко, Прокоф’єв, Войтовський, Цісак, Цебень, Мельник, Лисяков, Ковальчук, Додь, Ґава

Попередження: Марущак (30) – Малюта (26)

 

«Новатор-1» – «Сокіл» – 1:4 (0:2)

Голи: Валігурський (18) – Павлик (4), Мержук (12), Кащен (22), Цуцуловський (23)

«Новатор-1»: Грибовський, Валігурський, Шамрелюк, Абельченко, Долинний, Худік, Леськов, Кабачинський, Поліщук

«Сокіл»: Савінкін, Цуцуловський, Семенюк, Павлик, Басараба, Онищук, Кащен, Марущак, Мержук, Гонтар, Бистрицький, Юхимець, Глушко, Мазур

Попередження: Гонтар (25)

 

«Поділля-1» – ДЮСШ «Олімп» (Деражня) – 3:3 (1:0)

Голи: Алі Мухамад (7, 18), Сікора (26, аг.) – Сікора (22), Біляк (26), Кондратюк (28)

«Поділля-1»: Бойко, Никончук, Литвиненко, Кадуцький, Бевза, Алі Аюб, Алі Мухамад, Гавчук, Біганський, Сторожук

ДЮСШ «Олімп» (Деражня): Свирида, Біляк, Сікора, Косар, Кондратюк, Мазуренюк, Дубіцький, Кобля, Ткачук, Платковський, Ковальчук, Катеринчук

Попередження: Алі Мухамад (11), Никончук (25)

Технічні дані матчів 2-ого туру у віковій категорії U-10

«ДЮСШ №1-1» – «Новатор-4» – 9:0 (6:0)

Голи: Симчишин (3, 12, 14, 15), Соловей (8), Канарський (11, 21, 24), Ніколишак (30)

«ДЮСШ №1-1»: Габрилевич, Тритяк, Дацков, Канарський, Соловей, Симчишин, Щербатюк, Базильчук, Ніколишак, Фанда

«Новатор-4»: Шевчук, Паращин, Бізін, Лошак, Рижак, Гарас, Рахуба, Філь, Вілінчук, Білецький, Дреголенко, Дзяворук, Кремінський, Маргошин

 

«Новатор-5» – «Поділля-2» – 6:0 (3:0)

Голи: Дідишин (1, 23), Яременюк (2), Кондратюк (10), Дяченко (21), Дзюбак (30)

«Новатор-5»: Греля, Статкевич, Дідишин, Яцишин, Яременюк, Дяченко, Задорожній, Музика, Попик, Гурський, Дзюбак, Трошин, Кондратюк, Ремушевський

«Поділля-2»: Протоковський, Хромов, Щавінський, Черниш, Казєв, Цапенко, Демчишин

 

«ДЮСШ №2-2» – «Новатор-1» – 3:2 (0:2)

Голи: Романюк (17), Баськов (18), Панченко (24) – Баранюк (9), Іскра (12)

«ДЮСШ №2-2»: Бишук, Панченко, Балагур, Широкий, Баськов, Делікатний, Білюк, Романюк, Грищук, Іванчук

«Новатор-1»: Кушнір, Іскра, Мельник, Баранюк, Дубіцький, Мага, Сочнєв, Крамар, Гудинець, Данілевський, Момот

Попередження: Делікатний (25)

 

«Новатор-2» – «Новатор-3» – 1:9 (0:5)

Голи: Куканін (18) – Лужняк (1), Шеремета (4, 22), Скаладський (5, 15, 23), Жуковський (12), Топянчук (17), Корнійчук (21)

«Новатор-2»: Данилюк, Десятник, Казмірчук, Куканін, Остафійчук, Тарахкало, Пилипчук

«Новатор-3»: Бочаров, Дубіцький, Скаладський, Лужняк, Шеремета, Топянчук, Корнійчук, Ремушевський, Жуковський, Коваль, Гула, Тригуба

Технічні дані матчів 3-ого туру у віковій категорії U-10

«Новатор-1» – «Новатор-2» – 4:0 (2:0)

Голи: Сочнєв (10, 12), Момот (18, 27)

«Новатор-1»: Кушнір, Іскра, Мельник, Баранюк, Дубіцький, Мага, Момот, Крамар, Гудинець, Данілевський, Сочнєв

«Новатор-2»: Данилюк, Тарахкало, Десятник, Куканін, Казмірчук, Кучерявий, Остафійчук

 

«Новатор-4» – «Новатор-5» – 1:4 (0:2)

Голи: Рахуба (17) – Ремушевський (10), Вілінчук (13, аг.), Яременюк (24), Дідишин (26)

«Новатор-4»: Шевчук, Паращин, Бізін, Рахуба, Маргошин, Вілінчук, Гарас, Білецький, Лозовий, Лошак, Дзяворук, Філь, Кремінський

«Новатор-5»: Греля, Статкевич, Дідишин, Яременюк, Яцишин, Дяченко, Гурський, Задорожній, Музика, Трошин, Попик, Кондратюк, Дзюбак, Ремушевський

 

«Новатор-3» – «Поділля-2» – 3:4 (1:4)

Голи: Лужняк (2, 16), Скаладський (21) – Смоляк (1, 4), Хромов (3), Цапенко (13)

«Новатор-3»: Бочаров, Дубіцький, Скаладський, Шеремета, Лужняк, Топянчук, Жуковський, Ремушевський, Корнійчук, Коваль, Тригуба

«Поділля-2»: Тімков, Смоляк, Балацький, Черниш, Протоковський, Цапенко, Хромов, Атаманюк, Казєв

 

«ДЮСШ №2-1» – «Сокіл-2» – 8:0 (5:0)

Голи: Гордєєв (3, 8, 8, 30), Бабій (7, 7), Петельчук (28), Бодак (30)

«ДЮСШ №2-1»: Яковчук, Біда, Безкоровайний, Петельчук, Бабій, Подворний, Гордєєв

«Сокіл-2»: Бондар, Самарічев, Галайко, Божук, Маєвський, Бабій, Дмітрієв, Ящук, Венгер, Кирик, Мельник, Біда, Федак, Марцінішнн

 

«Сокіл-1» – «ДЮСШ №2-2» – 6:3 (3:1)

Голи: Грицюк (3, 9, 21), Файко (7, 27), Кухар (29) – Панченко (2), Грищук (22), Балагур (30)

«Сокіл-1»: Красюк, Файко, Швець, Крулик, Блонський, Грицюк, Гуцалюк, Дрижа, Фільчук, Кухар, Дичаківський

«ДЮСШ №2-2»: Бишук, Панченко, Балагур, Широкий, Баськов, Делікатний, Білюк, Романюк, Грищук, Іванчук

 

«ДЮСШ №2-1» – «ДЮСШ №1-1» – 12:3 (5:2)

Голи: Гордєєв (3, 6, 7, 18, 19, 22), Подворний (8), Безкоровайний (13), Петельчук (16), Бодак (24), Бабій (29, 30) – Дацков (9), Николишак (15, 21)

«ДЮСШ №2-1»: Яковчук, Бодак, Безкоровайний, Петельчук, Бабій, Подворний, Гордєєв

«ДЮСШ №1-1»: Габрилевич, Щербатюк, Дацков, Соловей, Фанда, Тритяк, Канарський, Николишак, Базильчук, Хандрусь, Савчук, Симчишин

Попередження: Бодак (2)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here