Преміум-ліга серед юнаків: технічні дані матчів 4-ого туру

0
430

Надаємо Вашій увазі технічні дані матчів 4-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Технічні дані матчів 4-ого туру у віковій категорії U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

«Новатор» – «Поділля-2» – 3:3 (3:1)

Голи: Горбатюк (18), Грищук (18, 19) – Куражнов (15, 28), Юрчук (22)

«Новатор»: Войчишин, Стаднік, Віноградов, Поліщук, Грищук, Горбатюк, Калаус, Прусак, Каліновський, Гуцалюк, Мартинюк

«Поділля-2»: Редчиць, Омельченко, Куражнов, Юрчук, Музика, Дерій

 

«ДЮСШ №1-3» – «Поділля-1» – 5:6 (3:2)

Голи: Цимбал (2, 33), Суховецький (5, 39), Лісоводський (8) – Анрі (12), Лис (17), Верещак (22, аг.), Чорний (32), Сичов (33), Чернега (34)

«ДЮСШ №1-3»: Сємцов, Верещак, Тритяк, Гамолов, Суховецький, Лісоводський, Титянін, Цимбал, Єгоров, Швець, Михайлевський

«Поділля-1»: Гідзула, Анрі, Майструк, Кора, Чернега, Чорний, Синюк, Лис, Сичов, Зайченко

Попередження: Зайченко (16), Сичов (18), Гідзула (23), Чернега (25)

 

«ДЮСШ №2-1» – «Поділля-3» – 2:3 (2:2)

Голи: Добжанський (2), Прийма (8) – Скриницький (2, 29), Полунченко (15)

«ДЮСШ №2-1»: Клименко, Зайцев, Добжанський, Омельчишин, Ковальчук, Гоза, Маслековський, Прийма, Сафі

«Поділля-3»: Іщук, Скриницький, Дмитрук, Муляр, Гальміз, Гурняк, Юрчук, Полунченко, Надточій

Попередження: Ковальчук (6), Маслековський (29)

 

«Сокіл» – ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – 9:3 (3:0)

Голи: Майдан (13, 28), Жук (15), Мельник (17), Хібовський (27), Байцар (36, 37), Ростківський (36), Подлюк (39) – Замрій (22, 24), Данілков (39)

«Сокіл»: Житніковський, Волянський, Майдан, Хібовський, Лисенко, Бернада, Байцар, Скоморохов, Ростківський, Подлюк, Мельник, Жук, Сас, Стасюк

ДЮСШ Хм. району (Пархомівці): Д. Атаманчук, Олексійчук, Замрій, Лавкай, Данілков, Корицький, Чекирда, Б. Атаманчук, Широкий

 

«Поділля-4» – «ДЮЦ-Іскра» – 8:1 (3:0)

Голи: Іванов (3, 17, 28), Горбатюк (18), Середюк (26), Бондаренко (34), Хільченко (37), Гарматюк (39) – Пастушенко (39)

«Поділля-4»: Коломієць, Горбатюк, Токовенко, Жмурко, Бондаренко, Панькевич, Хільченко, Середюк, Гарматюк, Лужняк, Іванов, Кравчук, Мельніков, Ракович

«ДЮЦ-Іскра»: Кондратюк, Хомишен, Кіх, Пастушенко, Безносюк, Літнарович, Бренько, Кресан, Гайдей, Олійник, Швецов

 

«ДЮСШ №1-1» – ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) – 11:1 (7:0)

Голи: Баланюк (2, 8, 20), Мариняк (3, 12), Малюта (9, 18, 26, 37), Пилипчук (32), Круліковський (40) – Бобрик (25)

«ДЮСШ №1-1»: Казмірчук, Мариняк, Шулик, Баланюк, Малюта, Матанчук, Поварчук, Пилипчук, Шеремета, Круліковський

ДЮСШ Хм. району (Гвардійське): Горенко, Майстерчук, Феринський, Бобрик, Лановчук, Подокопний, Донець, Стопчак, Суховій

 

«ДЮСШ №2-2» – «ДЮСШ №1-2» – 1:2 (1:2)

Голи: Погорілий (1) – Барабаш (13), Рогів (15)

«ДЮСШ №2-2»: Гуцалюк, Антюк, Погорілий, Панчук, Хабевич, Жолкевський, Фандуль

«ДЮСШ №1-2»: Пастух, Стрельцов, Нікітін, Чорний, Ткачук, Рогів, Напорчук, Барабаш

Попередження: Гуцалюк (32)

Технічні дані матчів 4-ого туру у віковій категорії U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

«Новатор-3» – «Новатор-4» – 5:2 (3:1)

Голи: Міщук (4), Дзяворук (6, 16, 32), Миколюк (31) – Степанов (3), Грушко (33)

«Новатор-3»: Миколюк, Міщук, Камнєв, Дзяворук, Ілюшин, Лисий, Гарніцький, Присяжний, Галамай, Студенець, Тарахкало, Літвяков

«Новатор-4»: Чернега, Лоза, Плахтій, Грушко, Степанов, Манзюк, Олійник, Стельмах, Міхальчук, Гурніцький, Остяк, Онищук

Попередження: Лоза (4)

 

«Поділля-1» – «Новатор-2» – 3:1 (2:1)

Голи: Нікончук (5), Алі Аюб (12), Кадуцький (26) – Моісеєв (9)

«Поділля-1»: Бойко, Сторожук, Мельник, Гавчук, Бевза, Кадуцький, Алі Аюб, Алі Мухамед, Литвиненко, Біганський, Нікончук

«Новатор-2»: Паньковський, Моісеєв, Лобовецький, Марущак, Гуцалюк, Іванов, Данилюк, Публічук, Фатюк, Малевський, Токаренко

 

«Поділля-2» – «Новатор-1» – 1:8 (1:2)

Голи: Лисяк (5) – Леськов (8, 25), Годик (14, аг.), Шамрелюк (19, 28), Кабачинський (23, 32), Долинний (31)

«Поділля-2»: Мкртчян, Слободян, Копичинський, Лисяк, Лотоцький, Токар, Попов, Годик, Іванов, Гончар, Дзядзін, Боденков

«Новатор-1»: Грибовський, Худік, Леськов, Поліщук, Абельченко, Валігурський, Шамрелюк, Кабачинський, Долинний

 

«Поділля-3» – «Новатор-6» – 3:13 (2:6)

Голи: Баранник (10, 11), Довгань (33) – Кучерук (2), Борець (3, 14), Крот (9, 23, 24, 25), Ляшенюк (11, 18, 22, 29), Шутюк (15, аг.), А. Долінський (28)

«Поділля-3»: Павлов, Шутюк, Баранник, Ткачов, Довгань, Литвинюк, Кривцов, Федючок, Квасниця, Коломієць, Литвин, Захаренков, Грицина, Параскевич

«Новатор-6»: М. Долінський, А. Долінський, Ляшенюк, Кучерук, Борець, Дяк, Крот, Глазюк, Клак, Бондар, Болюх, Куклінський

 

ДЮСШ «Олімп» (Деражня) – «Сокіл» – 0:13 (0:7)

Голи: Мержук (2, 3, 30), Глушко (6, 9, 10, 11, 27), Мазур (7, 25), Онищук (23, 31), Семенюк (26)

ДЮСШ «Олімп» (Деражня): Свирида, Біляк, Кірєєв, Сікора, Катеринчук, Косар, Кобля

«Сокіл»: Савінкін, Цуцуловський, Семенюк, Юхимець, Павлик, Басараба, Онищук, Кащен, Марущак, Мержук, Гонтар, Бистрицький, Глушко, Мазур

Попередження: Гонтар (28)

Вилучення: Гонтар (29, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

 

«Новатор-5» – ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) – 11:0 (3:0)

Голи: З. Бойко (1, 14), Мельник (4, 23, 24, 32), Малюта (20), Загрубський (23), Цебень (26), Прокоф’єв (31, 33)

«Новатор-5»: Ламець, Загрубський, Малюта, Прокоф’єв, З. Бойко, Н. Бойко, Войтовський, Цісак, Шулдик, Цебень, Лисяков, Ких, Мельник, Гава

ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка): Мельник, Слободян, Костінський, Дем’янчук, Миколюк, Хабевич, Місюк, Лучков, Сідлецький, Якимчук, Гараджа, Миколюк, Заславський

Технічні дані матчів 4-ого туру у віковій категорії U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

«ДЮСШ №1-1» – «Новатор-3» – 13:0 (7:0)

Голи: Тритяк (1, 3), Канарський (8, 13), Соловей (9, 12), Щербатюк (10, 23), Симчишин (18, 20), Базильчук (19, 25), Фанда (26)

«ДЮСШ №1-1»: Габрикевич, Соловей, Фомін, Тритяк, Базильчук, Щербатюк, Савчук, Канарський, Симчишин, Фанда

«Новатор-3»: Бочаров, Топянчук, Коваль, Ремушевський, Кірєєв, Доротюк, Козарез, Мельніченко, Бабійчук, Жуковський

 

«ДЮСШ №2-1» – «Новатор-4» – 10:1 (4:0)

Голи: Бодак (2, 17, 28), Гордєєв (3, 4, 6, 17, 20, 25, 26) – Гарас (28)

«ДЮСШ №2-1»: Яковчук, Бодак, Гордєєв, Подворний, Петельчук, Бабій, Безкоровайний

«Новатор-4»: Шевчук, Паращин, Лозовий, Гарас, Рахуба, Лошак, Маргошин, Бізін, Дзяворук, Рижак, Кремінський, Вілінчук, Васільєв

 

«Новатор-5» – «ДЮСШ №2-3» – 7:1 (5:1)

Голи: Дідишин (1, 11, 13, 15, 23), Ремушевський (12), Яременюк (24) – Чудо (4)

«Новатор-5»: Греля, Дідишин, Дяченко, Яременюк, Музика, Ремушевський, Дзюбак, Гурський, Задорожній, Кондратюк, Трошин, Попик, Яцишин, Статкевич

«ДЮСШ №2-3»: Мантачка, Павлюк, Рижак, Коцюр, Колеснік, Чудо, Масловський

 

«ДЮСШ №2-2» – «Сокіл-2» – 4:0 (1:0)

«ДЮСШ №2-2»: Бишак, Панченко, Романюк, Грищук, Широкий, Балагур, Делікатний, Баськов, Іванчук, Білюк, Круть

«Сокіл-2»: Бондар, Самарічєв, Галайко, Біда, Бабій, Маєвський, Ящук, Дмітрієв, Мельник, Марцінішен, Лінник, Кирик

 

«ДЮСШ №1-2» – «Поділля-1» – 8:2 (3:0)

Голи: Павлишен (7, 8), Мещеряков (14, 28), Арсентьєв (24), Суховецький (24), Данилевський (27), Лоткинський (29) – Годик (25, 26)

«ДЮСШ №1-2»: Данилевський, Стрельченко, Зелінський, Гладишен, Сандулов, Мещеряков, Яворський, Арсентьєв, Павлишен, Королюк, Лоткинський, Суховецький

«Поділля-1»: Музика, Українець, Чайка, Пізнюр, Слободян, Годик, Балацький, Цапенко, Мельник, Томусяк

 

«Новатор-2» – «Поділля-2» – 0:9 (0:4)

Голи: Крулік (7, 8, 18), Хромов (14, 25), Тімков (14), Божко (19, 29), Смоляк (26)

«Новатор-2»: Данилюк, Десятнюк, Казмірчук, Остафійчук, Тарахкало, Куконін, Пилипчук, Андріїшин

«Поділля-2»: Крулік, Хромов, Петровський, Божко, Козак, Казєв, Посполіта, Смоляк, Тімков, Цапенко

 

«Новатор-1» – «Сокіл-1» – 0:3 (0:1)

Голи: Файко (13, 27), Вартапетян (29)

«Новатор-1»: Кушнір, Іскра, Мельник, Баранюк, Дубіцький, Мага, Момот, Сачнєв, Крамар, Гудинець, Данілевський

«Сокіл-1»: Красюк, Томчишин, Швець, Гуцалюк, Карпа, Файко, Крулік, Вартапетян, Фільчук, Кухар, Грицюк, Дичаківський, Блонський, Дрижа

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here