Преміум-ліга серед юнаків: турнірна таблиця після 5-ого туру

0
532

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю за підсумками матчів 5-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Вікова група U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
5:2 5:2 7:2 9:4 5:3 17:5 6 6 0 0 48-18 18
2
Поділля-1
2:5 6:5 13:0 7:3 25:0 8:2 6 5 0 1 61-15 15
3
ДЮСШ №1-3
5:6 17:0 5:2 30:0 8:0 5 4 0 1 65-8 12
4
ДЮСШ №1-2
0:17 6:4 12:3 +:- 2:1 5 4 0 1 20-25 12
5
ДЮСШ №1-1
0:13 4:6 4:3 15:1 11:1 5 3 0 2 34-24 9
6
ДЮСШ №2-1
2:3 9:1 16:2 4:4 4 2 1 1 31-10 7
7
Поділля-3
2:5 2:5 3:4 3:2 6:1 5 2 0 3 16-17 6
8
ДЮЦ-Іскра
2:7 1:9 6:3 1:8 4:1 5 2 0 3 14-28 6
9
ДЮСШ Хм. району (Пархомівці)
4:9 1:15 2:16 7:5 9:4 5 2 0 3 23-49 6
10
Новатор
3:5 3:7 3:6 4:1 3:3 5 1 1 3 16-22 4
11
Поділля-4
5:17 4:4 8:1 5:7 1:4 5 1 1 3 23-33 4
12
ДЮСШ Хм. району (Гвардійське)
0:25 0:30 3:12 1:11 +:- 5 1 0 4 4-78 3
13
Поділля-2
2:8 0:8 -:+ 3:3 -:+ 5 0 1 4 5-19 1
14
ДЮСШ №2-2
1:2 1:6 1:4 4:9 4 0 0 4 7-21 0

Вікова група U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Новатор-5
7:1 5:0 9:1 11:0 11:0 5 5 0 0 43-2 15
2
Сокіл
4:1 9:0 11:1 6:1 13:0 5 5 0 0 43-3 15
3
Новатор-1
1:4 9:0 14:1 8:1 7:1 5 4 0 1 39-7 12
4
Поділля-1
1:7 3:1 10:1 3:3 14:0 5 3 1 1 31-12 10
5
Новатор-3
0:9 2:2 3:3 5:2 5:0 5 2 2 1 15-16 8
6
Новатор-2
0:5 1:3 2:2 7:2 5:1 5 2 1 2 15-13 7
7
Новатор-6
1:9 0:9 3:3 4:0 13:3 5 2 1 2 21-24 7
8
Новатор-4
1:11 1:14 2:5 3:1 6:3 5 2 0 3 13-34 6
9
Поділля-2
1:6 1:8 0:4 1:3 12:1 5 1 0 4 15-22 3
10
Поділля-3
1:10 2:7 3:13 3:6 5:0 5 1 0 4 14-36 3
11
ДЮСШ “Олімп” (Деражня)
0:11 0:13 1:7 3:3 1:5 5 0 1 4 5-39 1
12
ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка)
0:11 0:14 0:5 1:12 0:5 5 0 0 5 1-47 0

Вікова група U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №2-1
2:0 12:3 10:1 11:3 8:0 6:1 6 6 0 0 49-8 18
2
Новатор-5
6:0 4:0 4:1 7:1 6:1 3:1 6 6 0 0 30-4 18
3
Сокіл-1
0:2 6:3 3:0 11:0 12:0 5 4 0 1 32-5 12
4
ДЮСШ №1-1
3:12 7:0 13:0 9:0 4:0 5 4 0 1 36-12 12
5
ДЮСШ №2-2
3:6 3:2 4:0 6:0 8:1 5 4 0 1 24-9 12
6
Новатор-1
0:3 2:3 6:2 4:3 4:0 5 3 0 2 16-11 9
7
Поділля-2
0:6 0:7 4:3 2:2 9:0 5 2 1 2 15-18 7
8
ДЮСШ №1-2
0:11 2:6 6:1 8:2 4 2 0 2 16-20 6
9
Новатор-3
0:4 0:13 3:4 5:2 9:1 5 2 0 3 17-24 6
10
Новатор-4
1:10 1:4 0:9 2:2 1:6 5 0 1 4 5-31 1
11
ДЮСШ №2-3
3:11 1:7 2:5 3 0 0 3 6-23 0
12
Сокіл-2
0:8 1:6 0:4 3:4 4 0 0 4 4-22 0
13
Поділля-1
1:6 1:3 0:4 0:6 2:8 5 0 0 5 4-27 0
14
Новатор-2
0:12 1:8 0:4 0:9 1:9 5 0 0 5 2-42 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here