Преміум-ліга серед юнаків: турнірна таблиця після 6-ого туру

0
328

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю за підсумками матчів 6-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Вікова група U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
5:2 5:3 5:2 7:2 9:4 5:3 17:5 7 7 0 0 53-21 21
2
Поділля-1
2:5 6:5 13:0 7:3 25:0 8:2 12:1 7 6 0 1 73-16 18
3
ДЮСШ №1-3
5:6 17:0 5:2 4:1 30:0 8:0 6 5 0 1 69-9 15
4
ДЮСШ №1-2
3:5 0:17 6:4 12:3 +:- 2:1 6 4 0 2 23-30 12
5
ДЮСШ №2-1
2:3 9:1 16:2 4:4 20:2 5 3 1 1 51-12 10
6
ДЮСШ №1-1
0:13 4:6 4:3 15:1 11:1 5 3 0 2 34-24 9
7
Поділля-3
2:5 2:5 3:2 3:4 10:0 6:1 6 3 0 3 26-17 9
8
ДЮЦ-Іскра
2:7 1:9 6:2 6:3 1:8 4:1 6 3 0 3 20-30 9
9
ДЮСШ Хм. району (Пархомівці)
4:9 2:16 1:15 2:6 7:5 9:4 6 2 0 4 25-55 6
10
Новатор
3:5 3:7 1:4 3:6 4:1 3:3 6 1 1 4 17-26 4
11
Поділля-4
5:17 4:4 0:10 8:1 5:7 1:4 6 1 1 4 23-43 4
12
ДЮСШ Хм. району (Гвардійське)
0:25 0:30 3:12 2:20 1:11 +:- 6 1 0 5 6-98 3
13
Поділля-2
2:8 0:8 -:+ 3:3 -:+ 5 0 1 4 5-19 1
14
ДЮСШ №2-2
1:12 1:2 1:6 1:4 4:9 5 0 0 5 8-33 0

Вікова група U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
4:1 9:0 9:0 11:1 13:0 6:1 6 6 0 0 52-3 18
2
Новатор-5
7:1 5:0 9:1 9:2 11:0 11:0 6 6 0 0 52-4 18
3
Новатор-1
1:4 9:0 14:1 7:1 8:1 5:0 6 5 0 1 44-7 15
4
Поділля-1
1:7 3:1 7:4 3:3 10:1 14:0 6 4 1 1 38-16 13
5
Новатор-2
0:5 1:3 2:2 5:1 7:2 9:0 6 3 1 2 24-13 10
6
Новатор-3
0:9 0:9 2:2 3:3 5:2 5:0 6 2 2 2 15-25 8
7
Новатор-6
0:9 1:9 4:7 3:3 4:0 13:3 6 2 1 3 25-31 7
8
Новатор-4
1:11 2:9 1:14 2:5 3:1 6:3 6 2 0 4 15-43 6
9
ДЮСШ “Олімп” (Деражня)
0:13 0:11 1:7 3:3 1:5 3:1 6 1 1 4 8-40 4
10
Поділля-2
1:6 1:8 0:4 1:3 1:3 12:1 6 1 0 5 16-25 3
11
Поділля-3
0:5 1:10 2:7 3:13 3:6 5:0 6 1 0 5 14-41 3
12
ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка)
0:11 0:14 0:9 0:5 1:12 0:5 6 0 0 6 1-56 0

Вікова група U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №2-1
12:3 2:0 24:0 6:1 11:3 10:1 8:0 7 7 0 0 73-8 21
2
Новатор-5
3:0 4:0 6:0 3:1 7:1 4:1 6:1 7 7 0 0 33-4 21
3
ДЮСШ №1-1
3:12 13:0 7:0 4:0 16:1 9:0 11:0 7 6 0 1 63-13 18
4
Сокіл-1
0:2 0:3 6:3 11:0 3:0 12:0 6 4 0 2 32-8 12
5
ДЮСШ №2-2
3:6 2:5 3:2 6:0 4:0 8:1 6 4 0 2 26-14 12
6
ДЮСШ №1-2
0:11 5:2 2:6 8:2 6:1 1:1 6 3 1 2 22-23 10
7
Новатор-3
0:4 0:13 3:4 5:2 3:2 9:1 6 3 0 3 20-26 9
8
Новатор-1
0:24 0:3 2:3 6:2 4:3 4:0 6 3 0 3 16-35 9
9
Поділля-2
0:6 0:7 4:3 2:3 2:2 9:0 6 2 1 3 17-21 7
10
Поділля-1
1:6 1:3 0:4 0:6 2:8 3:2 5:3 7 2 0 5 12-32 6
11
ДЮСШ №2-3
3:11 1:7 1:16 2:5 3:5 8:1 6 1 0 5 18-45 3
12
Новатор-4
1:10 1:4 0:9 1:6 2:3 2:2 6 0 1 5 7-34 1
13
Сокіл-2
0:8 1:6 0:11 0:4 1:1 3:4 6 0 1 5 5-34 1
14
Новатор-2
0:12 1:8 1:9 0:4 0:9 1:8 6 0 0 6 3-50 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here