Преміум-ліга серед юнаків: турнірна таблиця після 7-ого туру

0
398

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю за підсумками матчів 7-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Вікова група U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
5:2 5:3 5:2 7:2 5:3 9:4 17:5 13:1 8 8 0 0 66-22 24
2
Поділля-1
2:5 6:5 13:0 6:2 7:3 8:2 25:0 12:1 8 7 0 1 79-18 21
3
ДЮСШ №1-3
5:6 17:0 0:5 5:2 4:1 8:0 30:0 7 5 0 2 69-14 15
4
ДЮСШ №1-2
3:5 0:17 6:4 +:- 10:4 12:3 2:1 7 5 0 2 33-34 15
5
ДЮСШ №1-1
0:13 5:0 4:6 4:3 15:1 11:1 6 4 0 2 39-24 12
6
Поділля-3
2:5 2:5 3:4 3:2 6:3 10:0 6:1 7 4 0 3 32-20 12
7
ДЮСШ №2-1
2:6 2:3 9:1 16:2 4:4 20:2 6 3 1 2 53-18 10
8
ДЮЦ-Іскра
2:7 3:6 1:9 6:3 6:2 1:8 4:1 7 3 0 4 23-36 9
9
Новатор
3:5 3:7 1:4 3:6 6:3 3:3 4:1 7 2 1 4 23-29 7
10
ДЮСШ Хм. району (Пархомівці)
4:9 1:15 2:16 2:6 3:6 7:5 9:4 7 2 0 5 28-61 6
11
Поділля-2
2:8 0:8 -:+ 3:3 -:+ 6:2 6 1 1 4 11-21 4
12
Поділля-4
5:17 4:10 0:10 4:4 8:1 1:4 5:7 7 1 1 5 27-53 4
13
ДЮСШ Хм. району (Гвардійське)
1:13 0:25 0:30 3:12 1:11 2:20 +:- 7 1 0 6 7-111 3
14
ДЮСШ №2-2
1:12 1:2 1:6 1:4 4:9 2:6 6 0 0 6 10-39 0

Вікова група U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
4:1 9:0 9:0 6:1 11:1 13:0 14:0 7 7 0 0 66-3 21
2
Новатор-5
1:1 7:1 5:0 9:1 9:2 11:0 11:0 7 6 1 0 53-5 19
3
Новатор-1
1:4 1:1 9:0 8:1 14:1 7:1 5:0 7 5 1 1 45-8 16
4
Поділля-1
1:7 3:1 7:4 7:3 3:3 10:1 14:0 7 5 1 1 45-19 16
5
Новатор-2
0:5 1:3 2:2 2:0 5:1 7:2 9:0 7 4 1 2 26-13 13
6
Новатор-3
0:9 0:9 2:2 3:3 1:2 5:2 5:0 7 2 2 3 16-27 8
7
Новатор-6
0:9 1:9 4:7 0:2 3:3 4:0 13:3 7 2 1 4 25-33 7
8
Поділля-2
1:6 1:8 2:1 0:4 1:3 1:3 12:1 7 2 0 5 18-26 6
9
Новатор-4
1:11 2:9 1:14 3:7 2:5 3:1 6:3 7 2 0 5 18-50 6
10
ДЮСШ “Олімп” (Деражня)
0:13 0:11 1:7 3:3 1:5 3:1 6 1 1 4 8-40 4
11
Поділля-3
0:14 0:5 1:10 2:7 3:13 3:6 5:0 7 1 0 6 14-55 3
12
ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка)
0:11 0:14 0:9 0:5 1:12 0:5 6 0 0 6 1-56 0

Вікова група U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №2-1
12:3 2:0 24:0 6:1 14:0 11:3 8:0 10:1 8 8 0 0 87-8 24
2
Новатор-5
3:2 3:0 4:0 3:1 6:0 7:1 6:1 4:1 8 8 0 0 36-6 24
3
ДЮСШ №1-1
3:12 2:3 13:0 4:0 7:0 16:1 11:0 9:0 8 6 0 2 65-16 18
4
ДЮСШ №1-2
0:11 5:2 2:6 3:1 8:2 1:1 6:1 7 4 1 2 25-24 13
5
Сокіл-1
0:2 0:3 11:0 6:3 3:0 1:3 12:0 7 4 0 3 33-11 12
6
ДЮСШ №2-2
2:5 3:6 3:2 6:0 4:8 4:0 8:1 7 4 0 3 30-22 12
7
Новатор-1
0:24 6:2 0:3 2:3 4:3 6:1 4:0 7 4 0 3 22-36 12
8
Новатор-3
0:4 0:13 1:3 3:4 5:2 3:2 9:1 7 3 0 4 21-29 9
9
Поділля-1
1:6 1:3 0:4 2:8 3:1 0:6 3:2 5:3 8 3 0 5 15-33 9
10
Поділля-2
0:14 0:6 0:7 4:3 2:3 2:2 9:0 7 2 1 4 17-35 7
11
ДЮСШ №2-3
3:11 1:7 1:16 8:4 2:5 3:5 8:1 7 2 0 5 26-49 6
12
Сокіл-2
0:8 1:6 0:11 1:1 0:4 3:4 1:0 7 1 1 5 6-34 4
13
Новатор-4
1:10 1:4 0:9 1:6 1:6 2:3 2:2 7 0 1 6 8-40 1
14
Новатор-2
0:12 1:8 0:4 1:9 0:9 1:8 0:1 7 0 0 7 3-51 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here