Преміум-ліга серед юнаків: турнірна таблиця після 8-ого туру

0
320

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю за підсумками матчів 8-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Вікова група U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
5:2 5:3 7:2 5:3 5:2 9:4 17:5 13:1 7:5 9 9 0 0 73-27 27
2
Поділля-1
2:5 6:5 13:0 6:2 7:3 5:0 12:1 25:0 8:2 9 8 0 1 84-18 24
3
ДЮСШ №1-3
5:6 17:0 0:5 7:2 4:1 5:2 30:0 8:0 8 6 0 2 76-16 18
4
ДЮСШ №1-2
3:5 0:17 6:4 4:4 10:4 2:1 12:3 +:- 8 5 1 2 37-38 16
5
ДЮСШ №1-1
0:13 5:0 4:6 4:3 15:1 9:0 11:1 7 5 0 2 48-24 15
6
ДЮЦ-Іскра
2:7 1:9 6:3 +:- 6:2 1:8 4:1 9:1 8 5 0 3 29-31 15
7
ДЮСШ №2-1
2:6 2:7 9:1 2:3 16:2 4:4 20:2 7 3 1 3 55-25 10
8
Новатор
3:5 3:7 1:4 3:6 2:1 6:3 4:1 3:3 8 3 1 4 25-30 10
9
Поділля-3
2:5 2:5 3:4 -:+ 3:2 1:2 10:0 6:1 8 3 0 5 27-19 9
10
ДЮСШ Хм. району (Пархомівці)
4:9 4:4 1:15 2:6 2:16 3:6 7:5 9:4 8 2 1 5 32-65 7
11
Поділля-4
5:17 0:5 4:10 8:1 4:4 1:4 0:10 5:7 8 1 1 6 27-58 4
12
ДЮСШ №2-2
1:12 1:2 0:9 1:4 1:6 4:9 +:- 7 1 0 6 8-42 3
13
ДЮСШ Хм. району (Гвардійське)
1:13 0:25 0:30 3:12 1:11 1:9 2:20 +:- 8 1 0 7 8-120 3
14
Поділля-2
5:7 2:8 0:8 -:+ 3:3 -:+ -:+ 7 0 1 6 10-26 1

Вікова група U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
2:2 4:1 9:0 9:0 13:0 6:1 14:0 11:1 8 7 1 0 68-5 22
2
Новатор-5
2:2 1:1 5:0 7:1 9:1 11:0 9:2 11:0 8 6 2 0 55-7 20
3
Новатор-1
1:4 1:1 8:3 9:0 7:1 8:1 5:0 14:1 8 6 1 1 53-11 19
4
Новатор-2
0:5 1:3 2:0 2:2 5:1 7:2 11:2 9:0 8 5 1 2 37-15 16
5
Поділля-1
1:7 3:8 3:1 7:4 3:3 10:1 7:3 14:0 8 5 1 2 48-27 16
6
Новатор-6
0:9 1:9 0:2 4:7 3:3 4:0 13:3 9:0 8 3 1 4 34-33 10
7
Новатор-3
0:9 0:9 2:2 3:3 1:3 1:2 5:2 5:0 8 2 2 4 17-30 8
8
ДЮСШ “Олімп” (Деражня)
0:13 0:11 1:7 1:5 3:3 3:1 3:1 7 2 1 4 11-41 7
9
Поділля-2
1:6 1:8 0:4 2:1 1:3 5:6 1:3 12:1 8 2 0 6 23-32 6
10
Поділля-3
0:14 0:5 2:7 1:10 3:13 6:5 3:6 5:0 8 2 0 6 20-60 6
11
Новатор-4
1:11 2:9 1:14 2:11 3:7 2:5 3:1 6:3 8 2 0 6 20-61 6
12
ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка)
0:11 0:9 0:14 0:9 0:5 1:12 0:5 7 0 0 7 1-65 0

Вікова група U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №2-1
11:0 12:3 2:0 24:0 6:1 14:0 11:3 10:1 8:0 9 9 0 0 98-8 27
2
Новатор-5
0:11 3:2 3:0 3:1 4:0 6:0 7:1 4:1 6:1 9 8 0 1 36-17 24
3
ДЮСШ №1-1
3:12 2:3 5:1 4:0 13:0 7:0 16:1 9:0 11:0 9 7 0 2 70-17 21
4
Сокіл-1
0:2 0:3 6:3 3:0 11:0 1:3 3:2 12:0 8 5 0 3 36-13 15
5
ДЮСШ №2-2
1:5 3:6 3:2 2:5 6:0 6:1 4:8 4:0 8:1 9 5 0 4 37-28 15
6
Новатор-1
0:24 0:3 2:3 6:2 2:0 6:1 4:3 4:0 8 5 0 3 24-36 15
7
ДЮСШ №1-2
0:11 5:2 2:6 8:2 3:1 6:1 1:1 7 4 1 2 25-24 13
8
Поділля-1
1:6 1:3 0:4 3:1 0:6 2:8 3:2 5:3 3:1 9 4 0 5 18-34 12
9
Новатор-3
0:4 0:13 0:2 1:3 3:4 5:2 3:2 9:1 8 3 0 5 21-31 9
10
Поділля-2
0:14 0:6 0:7 1:6 2:3 4:3 2:2 9:0 8 2 1 5 18-41 7
11
ДЮСШ №2-3
3:11 1:7 1:16 2:3 8:4 3:5 2:5 8:1 8 2 0 6 28-52 6
12
Новатор-4
1:10 1:4 0:9 1:6 1:6 2:3 2:2 6:1 8 1 1 6 14-41 4
13
Сокіл-2
0:8 1:6 0:11 0:4 3:4 1:1 1:6 1:0 8 1 1 6 7-40 4
14
Новатор-2
0:12 1:8 0:4 1:3 1:9 0:9 1:8 0:1 8 0 0 8 4-54 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here