Преміум-ліга серед юнаків: турнірна таблиця після матчів 7-ого туру

0
406

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після матчів 7-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років серед дитячо-юнацьких команд

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Вікова група U-14 (юнаки 2009/2010 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)
5:3 0:1 8:0 7:2 11:2 7:0 16:0 6:1 19:1 9 8 0 1 79-10 24
2
Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-2
3:5 11:2 2:1 13:7 5:4 17:2 6:1 17:3 8 7 0 1 74-25 21
3
Юніор (Кам’янець-Подільський)
1:0 6:1 2:2 5:7 5:2 6:0 2:0 11:1 8 6 1 1 38-13 19
4
СК Сокіл (Хмельницький)
0:8 2:11 1:6 5:2 5:3 1:4 3:2 6:2 8 4 0 4 23-38 12
5
ДЮСШ Дунаївці
2:7 1:2 2:2 8:2 10:1 1:0 6 3 1 2 24-14 10
6
ДЮСШ Деражня
2:11 7:13 7:5 2:5 2:8 6:4 6:2 5:6 8 3 0 5 37-54 9
7
ДЮСШ №3 (Хмельницький)
0:7 4:5 2:5 3:5 1:10 4:6 6:4 4:3 10:0 9 3 0 6 34-45 9
8
ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)
0:16 2:17 0:6 4:1 2:6 4:6 3:2 3:1 8 3 0 5 18-55 9
9
Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ-1
1:6 1:6 0:2 2:3 0:1 3:4 2:3 1:0 8 1 0 7 10-25 3
10
ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)
1:19 3:17 1:11 2:6 6:5 0:10 1:3 0:1 8 1 0 7 14-72 3

Вікова група U-12 (юнаки 2011/2012 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Юніор (Кам’янець-Подільський)
6:0 25:0 6:1 9:2 5:1 16:1 6 6 0 0 67-5 18
2
СК Сокіл (Хмельницький)-2011
0:6 2:1 7:2 12:2 5:1 6:0 6:0 7 6 0 1 38-12 18
3
Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ)
1:2 25:0 6:3 8:1 9:2 12:2 6 5 0 1 61-10 15
4
Мрія-Б (Хмельницький)
0:25 2:7 0:25 7:1 5:1 2:7 9:1 7 3 0 4 25-67 9
5
ДЮСШ Білогір’я (Хмельницька обл.)
1:6 2:12 3:6 1:7 3:1 2:0 5:1 7 3 0 4 17-33 9
6
Форвард (Кам’янець-Подільський)
2:9 1:5 1:8 1:5 1:3 4:2 5:3 7 2 0 5 15-35 6
7
ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька обл.)
1:5 0:6 2:9 7:2 0:2 2:4 8:3 7 2 0 5 20-31 6
8
СК Сокіл (Хмельницький)-2012
1:16 0:6 2:12 1:9 1:5 3:5 3:8 7 0 0 7 11-61 0

Вікова група U-10 (юнаки 2013/2014 р.н.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
Viva Cup (Хмельницький)
7:0 3:0 13:0 11:0 21:0 7:3 7:0 7 7 0 0 69-3 21
2
Новатор (Хмельницький)
5:0 5:2 15:0 3:0 10:0 5 5 0 0 38-2 15
3
Форвард (Кам’янець-Подільський)
0:7 0:5 3:1 10:3 4:0 1:1 6:1 7 4 1 2 24-18 13
4
СК Сокіл (Хмельницький)-2013
0:3 2:5 6:0 10:0 11:0 1:5 11:0 7 4 0 3 41-13 12
5
Старбол-1 (Хмельницький)
0:13 1:3 0:6 9:1 2:5 3:2 13:0 7 3 0 4 28-30 9
6
СК Сокіл (Хмельницький)-2014
0:11 0:15 3:10 0:10 1:9 2:1 5:2 7 2 0 5 11-58 6
7
Мрія-В (Хмельницький)
0:21 0:4 0:11 5:2 1:2 9:0 6 2 0 4 15-40 6
8
Фортеця (Кам’янець-Подільський)
3:7 0:3 1:1 5:1 2:3 5 1 1 3 11-15 4
9
Старбол-2 (Хмельницький)
0:7 0:10 1:6 0:11 0:13 2:5 0:9 7 0 0 7 3-61 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here