Преміум-ліга: щасливі «точки» «Моноліта» та яскравий камбек «Лади»

0
835

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 1/8 фіналу Кубку

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 5-ого січня, в спорткомплексі ГУНП були зіграні матчі стадії 1/8 фіналу, за підсумками яких претендентів на почесний трофей залишилось лише восьмеро. Окрім традиційної високої результативності не обійшлося і без несподіванок. Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

Найбільший інтерес вболівальників серед усіх матчів 1/8 фіналу викликало протистояння «Сокола-3-VETERAN’S» та «Динамо-ГУНП». У позиційній боротьбі на перших хвилинах привабливіше виглядали «соколята», але забити швидкий гол їм не вдалося: Соботюк зрізав сферу у поперечину власних воріт в боротьбі із Розпаченюком, а через декілька секунд Попроцький кінчиками пальців витягнув шкіряний снаряд із «дев’ятки» власних воріт після гарматного пострілу Ахмедова із-за меж воротарського. Вдало стримавши атакувальний натиск свого опонента, «динамівці» відповіли ударною двохвилинкою всередині першого тайму, впродовж якої двічі відзначився Колесником. У випадку з першим голом велика заслуга Бабія, який одним пасом «відрізав» як і захисника, так і голкіпера, вивівши Колесникова на порожні ворота, а через декілька хвилин капітан «Динамо-ГУНП», класно пробивши зльоту «нерідною» правою ногою у нижній кут після навісної передачі Сохорука з кутового, довів перевагу номінальних гостей до двох голів – 0:2. «Сокіл-3-VETERAN’S» відразу перейшов на гру з 5-им польовим в надії переламати хід подій на майданчику, але цей тактичний хід йому не приніс жодних дивідендів. «Динамо-ГУНП» неймовірно впевнено діяло «проти» 5-ого, а Бабій, Сторожук та той ж таки Колесников, який в підсумку оформив хет-трик, по черзі результативно використавши помилки суперника при розіграші «штучної більшості», довели рахунок на табло до непристойного. Але «Динамо-ГУНП» було б не самим собою, якби не «завелося» навіть у такій ситуації. Колесников, «стрибнувши» у Мартинюка отримав відразу червону картку, миттєво перетворившись з героя в антигероя, а також «червоний прямокутник» дістався і Подлюку, який ну вже дуже був, м’яко кажучи, незадоволений рішенням арбітра вилучити капітана «Динамо-ГУНП». Розпаченюк, реалізувавши більшість, провів гол престижу для «соколят», і як пізніше виявилося, встановив остаточний рахунок у грі – 5:1 на користь «Динамо-ГУНП», якому дістається путівка до чвертьфіналу.

У цій стадії на «динамівців» очікує зустріч із «Евеліною», яка у 1/8 фіналу зуміла взяти реванш за драматичну поразку від «Прикордонника-Frisor» у матчі чемпіонату. В першому таймі все вирішила феноменальна реалізація «зелених», які забили майже усе, що створили біля воріт суперника, і незадовго до свистка до перерви вели 3:0. Але влучний удар Собка «у роздягальню» подарував надію «прикордонникам», які в надії врятувати ситуацію використали вже традиційну для себе гру з 5-им польовим. Але на відміну від матчу 1-ого туру чемпіонату, ця ставка не зіграла, а старання Іщука та Сологуба помножили на нуль прикрі помилки «прикордонників», які втілили у голи вже у порожні ворота Ошовський та Мельник. Саме Мельник, який як і Бородій записав на свій рахунок дубль, стали кращими гравцями у складі команди з Ярмолинець, яка святкувавши в підсумку результативну перемогу з рахунком 5:3, виборює путівку до чвертьфіналу. А ось два інші матчі у цій половині сітки подарували сенсаційні результати. У «Епіцентра К-Forex Club», схоже, настало «запаморочення від успіхів» у чемпіонаті, і досить вальяжна гра проти міцної «Beerlogи» коштувала їй продовження боротьби у Кубку. Захоплюючись власними атаками, підопічні Віктора Власова залишали своєму опоненту ну надто багато вільних зон, чим з успіхом і користалися «чорні», майстерно використовуючи швидкі контратаки. Відкрив рахунок у грі Плосконос, класно пробивши під поперечину після чудового пасу з глибини, а на 22-ій хвилині Мельник своїм голом довів перевагу «Beerlogи» до більш вагомих 2:0. Богославський, з кількох метрів переправивши сферу у ціль після класного пасу від Самсонюка, здавалося, оживив інтригу, але вже через декілька секунд Майко класним ударом в дальній нижній кут завершив свій швидкий сольний прохід по флангу, повернувши «+2» для «Beerlogи». Класний удар зльоту від Безвещука після помилки Восканяна при вводі м’яча у гру, здавалося, повинен був оживити «Епіцентр К-Forex Club», але не так сталося, як гадалося. Майко та Плосконос, по черзі завершивши швидкі контратаки, оформили дублі, а масну крапку у грі поставив Восканян, результативно використавши помилку «будівельників» при розіграші 5-ого польового – 6:2 на користь «Beerlogи», і саме вона виходить у чвертьфінал, а «будівельники» тепер можуть зосередитися лише на справах у чемпіонаті. Також несподіванку припідніс і «Моноліт», який перегравши вищий за рангом «Helpix», став єдиним представником дивізіону 4 у чвертьфіналі Кубку. Усі основні події відбулися у другому таймі. Вже в одній з перших атак «клітчатих» після перерви відзначився Глуховатий, але влучний удар Михайлова на 33-ій хвилині допоміг «бордовим» відновити статус-кво. Далі у досить обережній грі ближчим до успіху в основний час був все таки «Helpix» (який ж момент змарнував на останніх секундах Папроцький, з кількох метрів пробивши акурат у голкіпера), але більше голів глядачі у заключні хвилини ігрового часу так і не побачили – нічия 1:1, і все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті. Там нерви виявилися міцнішими у «Моноліта», який холоднокровно реалізував усі свої три удари з «точки», а сейв Печуляка після удару Глуховатого, подарував представнику дивізіону 4 путівку до наступного етапу.

А ось інші два представники дивізіону 4 – «ДЮСШ №1-Україна» та «ЗА-ЗУЛ», свій кубковий шлях завершили у 1/8 фіналу, і вже сам вихід у цю стадію однозначно можуть занести собі у актив. Вже досить швидко опинившись у ролі наздоганяючого після автоголу Нігловського, «ДЮСШ №1-Україна» не опустила руки, і влучний удар Сікори в «дев’ятку» всередині першого тайму, відродив у грі інтригу. «Новатор» «вибухнув» всередині другого тайму, коли забив двічі впродовж двох хвилин: Лисий класно пробив під поперечину з лінії воротарського, а Новіку залишалося лише не промахнутися з кількох метрів після класного пасу від Тринадцятка, після чого вже, мабуть, розпочав подумки святкувати перемогу. І ледве за це не поплатився. Класна комбінація за участі Олійника та Сікори, яка завершилася влучним ударом останнього з кількох метрів, всерйоз змусила задуматися на мить над тим, яка команда грає у дивізіоні 1, а яка – у дивізіоні 4. Більше того, «ДЮСШ №1-Україна» могла перевести боротьбу у серію післяматчевих пенальті, але хитрий удар Положая на останніх секундах прийшовся у штангу воріт «червоних» – 3:2 на користь «Новатора», і саме він йде далі по сітці Кубку. У чвертьфіналі «Новатор» зіграє із «Ладою», яка у найбільш результативному матчі 1/8 фіналу переграла деражнянський «Олімп». Хоча все не так складалося погано для деражнянців, які вирушили на перерву із вагомою перевагою у три голи. Допоміг «Олімпу» відкрити рахунок щасливий випадок. Так, Молнар, класно пробив у кут від штанги, але дякувати за цей гол він повинен в першу чергу Тимощуку, який невпевнено зігравши на виході, вибив сферу акурат на ногу форварду деражнянців, а завершення першого тайму стало «хвилиною слави» Гуліватого. Спочатку Руслан забив сам, таки влучно пробивши у кут при неймовірній протидії з боку Панасенкова, а через декілька секунд записав на свій рахунок «асист», знайшовши передачею Романова при розіграші вільного удару біля воріт «Лади».

Але на другий тайм «синіх» фізично не вистачило, а переломним моментом у грі став автогол Молнара. Далі швидких «бордових» було вже не спинити. Найбільше старалися Шульган, який оформив хет-трик всередині другого тайму, а також Зощук, який віддав дві гольові передачі на Андрія та забив сам. Усю інтригу поховав гол Лісніченка, а «вишенькою на торті» став неймовірний гол Мустафіна на останніх секундах. І слаломний та результативний прохід «десятки» «Лади», впродовж якого він чотири рази поспіль (!) прокинув м’яч поміж ніг захисникам та голкіперу «Олімпа», однозначно претендуватиме на перемогу у номінації «кращий гол сезону». А «Лада», святкувавши результативну та вольову перемогу з рахунком 7:4, здобуває путівку до чвертьфіналу.

Порадували власних фанів і «Хмельницькі делікатеси», які у 1/8 фіналу переграли «Кардіфф», що правда ця гра подарувала чимало їжі для роздумів головному тренеру «делікатесних», Дмитру Мартинюку, який може бути задоволений рахунком на табло, а не реалізацією гольових моментів його підопічними. Після влучного удару Морочківського впритирку із стійкою та точного пострілу Ситника після швидкого розіграшу кутового, «делікатесні» могли на куражі доводити рахунок до непристойного, але марнували неймовірні моменти. Гол Ярового, здавалося, зняв усі питання, але уникнути проблем «Хмельницьким делікатесам» не вдалося. Приян, результативно використавши помилку суперника при розіграші «зайвого», один гол відквитав, а невдовзі Альохін цілком міг відродити інтригу, проте з дабл-пенальті пробив повз ціль. Все вирішили влучні удари Токарчука та Ситника в останні хвилини – 5:1 на користь «Хмельницьких делікатесів». Їх наступним суперником у Кубку стане «Ротор», який не без проблем обіграв у 1/8 фіналу «ЗА-ЗУЛ». Коли Красножон вже на 2-ій хвилині зняв павутину із «дев’ятки», вдало зігравши на добиванні після удару Грищука, здавалося, що перемога від «Ротора» нікуди не дінеться, але Якобчук, який класним фінтом пошив у дурні відразу двох захисників та вивів на порожні ворота Закордонця, натякнув, що легкого життя представнику дивізіону 1 в цій зустрічі точно очікувати не слід. А далі розпочалася гра на зустрічних курсах, яка дивилася на одному диханні. «ЗА-ЗУЛ» як мінімум тричі рятував каркас, а у складі «за-зульних» все вирішувати міг Ліщинський, який змарнував три стовідсоткові моменти. «ЗА-ЗУЛ» не опустив руки і навіть після прикрого автоголу Фурманова в дебюті другого тайму, і досить швидко відігрався завдяки класному та результативному швидкому проходу Якобчука по флангу – 2:2. Щоправда на останні хвилини команду з Красилівщини не вистачило, а вирішальним став гол Красножона, який в підсумку оформив дубль. Втретє відігратися «ЗА-ЗУЛ» не зміг, натомість ще двічі був змушений розпочинати гру від центрального півкола. Активний Грищук, обманним рухом обігравши голкіпера з захисником та вразивши порожні ворота, спочатку забив сам, а потім записав і «асист» на Слободяна, який і встановив остаточний рахунок – 5:2 на користь «Ротора», який ця перемога виходить у чвертьфінал, а ось «ЗА-ЗУЛ» прощається із Кубком під неймовірні овації фанів та із високо піднятою головою.

Нагадаємо також, що починаючи з чвертьфіналу переможець кожної  наступної стадії Кубку визначатиметься за сумою двох матчів, а тривалість кожного з таймів згідно Регламенту збільшиться з 23 до 27 хвилин. У 1/4 фіналу (базова дата матчів – 13 та 20 січня) Кубку зустрінуться наступні пари команд: «Динамо-ГУНП» – «Евеліна», «Beerloga» – «Моноліт», «Лада» – «Новатор» та «Хмельницькі делікатеси» – «Ротор».

Технічні дані матчів 1/8 фіналу Кубку

«Прикордонник-Frisor» – «Евеліна» – 3:5 (1:3)

Голи: Собко (23), Іщук (38), Сологуб (43) – Бородій (18, 23), Мельник (21, 46), Ошовський (40)

«Прикордонник-Frisor»: Рефель, Журомський, Малишевський, Сологуб, Лахмай, Іщук, Мельніков, Собко, Романченко, Мостовий

«Евеліна»: Паславський, Піхотко, Ошовський, Мельник, Стожик, Бородій, Борис

Попередження: Сологуб (35) – Стожик (19)

«Хмельницькі делікатеси» – «Кардіфф» – 5:1 (2:0)

Голи: Морочківський (8), Ситник (23, 45), Яровий (30), Токарчук (46) – Приян (39)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Тимощук, Сиворог, Ситник, Сакович, Морочківський, Кащук, Яровий, Токарчук, Наконечний, Нік Акбар, Мороз

«Кардіфф»: Райтаровський, Ковальчук, Загуровський, Приян, Ясніцький, Миронюк, Донець, Козак, Альохін, Буряк

Попередження: Сакович (44)

«Сокіл-3-VETERAN’S» – «Динамо-ГУНП» – 1:5 (0:3)

Голи: Розпаченюк (46) – Колесников (15, 17, 38), Бабій (22), Сторожук (35)

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Алексейчук, Болістовський, Глас, Розпаченюк, Мартинюк, Ахмедов, Монастирський, Шумський, Ноль, Кузьмін

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Бабій, Сохорук, Колесников, Соботюк, Подлюк, Федорко, Сторожук, Грицик, Щасливий, Середюк, Заєць, Розгон, Березовський

Попередження: Грицик (24)

Вилучення: Колесников (46, позбавлення суперника очевидної гольової можливості), Подлюк (46, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітрів)

«Новатор» – «ДЮСШ №1-Україна» – 3:2 (1:1)

Голи: Нігловський (2, аг.), Лисий (30), Новік (32) – Сікора (13, 35)

«Новатор»: Слобоженюк, Новік, Лисий, Тринадцятко, Шутяк, Музиченко, Бедратий, Жовнір

«ДЮСШ №1-Україна»: Бондар, Клімцов, Сікора, Олійник, Гуринович, Нігловський, Фасуляк, Божик, Положай, Нужда, Григорук

Попередження: Положай (5)

«Лада» – «Олімп» – 7:4 (0:3)

Голи: Молнар (28, аг.), Шульган (32, 34, 39), Зощук (33), Лісніченко (36), Мустафін (46) – Молнар (15), Гуліватий (23, 45), Романов (23)

«Лада»: Тимощук, Умаров, Мустафін, Шульган, А. Лисюк, Арт. Панасенков, Замогильний, Зощук, Лісніченко, Самсонов

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Ярош, Біляк, Романов, Берлінський, Молнар, Дмитришен

Попередження: Берлінський (42)

«Ротор» – «ЗА-ЗУЛ» – 5:2 (1:1)

Голи: Красножон (2, 41), Фурманов (29, аг.), Грищук (42), Слободян (44) – Закордонець (13), Якобчук (38)

«Ротор»: Рудий, Чабан, Красножон, Кострицький, Шлапак, Стасюк, Грищук, Слободян, Орошкевич, Бондар, Гаєвський, Камінський, Когут, Ліщук

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Демський, Фурманов, Колеснік, Гук, Семенюк, Дашевський, Закордонець, Якобчук, Ліщинський, Денисюк, Михальчук, Никитюк

Попередження: Орошкевич (9) – Михальчук (10), Якобчук (16)

«Моноліт» – «Helpix» – 1:1 (0:0) пен. 3:2

Голи: Михайлов (33) – Глуховатий (24)

«Моноліт»: Печуляк, Величко, Слобода, Росінський, Дарченко, Шутяк, Божек, Михайлов, Романенко, Тодоренко

«Helpix»: Петричук, Каленюк, Бондаренко, Глуховатий, Бабак, Папроцький, Скоп’як, Галдасевич, Антонюк

Попередження: Слобода (23)

Серія пенальті: Слобода – 1:0, Бабак – 1:1, Божек – 2:1, Каленюк – 2:2, Шутяк – 3:2, Глуховатий – 3:2 (воротар)

«Beerloga» – «Епіцентр К-Forex Club» – 6:2 (3:1)

Голи: Плосконос (8, 40), Мельник (22), Майко (23, 38), Восканян (44) – Богославський (23), Безвещук (36)

«Beerloga»: Восканян, Плосконос, Павліш, Савчук, Майко, Гулевський, Мельник, Антонов, Кучерук

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Моночков, Безвещук, Гарієвський, Олянчук, С. Вербовий, Богославський, Самсонюк, Качур, В. Вербовий, Слівінський, Успенський, Сандулов

Попередження: Майко (43) – Богославський (14), Безвещук (28), Олянчук (45)