Преміум-ліга: що цікавого нам готує стартовий тур (АНОНС)

0
765

Вже цієї суботи, 20-ого жовтня, матчами першого туру у Дивізіонах 1,2,3 та 4 стартує розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років. Що ж цікавого нам готує стартовий тур – далі у нашому анонсі.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Дивізіон 1

Чемпіон минулого сезону  у найсильнішому дивізіоні, “Феміда-Старлайф”, захист свого чемпіонського титулу розпочне принциповим матчем із “Ротором”. Срібний призер, “Епіцентр К-Forex Club” в стартовому турі зіграє із срібним призером дивізіону 2 минулого сезону – “Новатором”. Даний матч є цікавим тим, що дві цих команди очолює один тренер – Віктор Власов. “Helpix”, який минулоріч фінішував третім, в першому турі зіграє із “Тетрою-Конферматом”, класичне протистояння “молодості проти досвіду” подарують “Сокіл-2” та “Ротор-2”, а найбільший інтерес глядачів у першому турі викликатиме матч четвертої та шостої команд минулого сезону – “Лади” та “Хмельницьких делікатесів”.

Минулорічний чемпіон дивізіону 2, “Прикордонник”, дебютує на новому рівні матчем із міцною “Евеліною”, “Динамо-ГУНП” розпочне турнір поєдинком із незручною для себе “Beerlogoю”. Також цікавим обіцяє бути і протистояння оновлених “Кардіффа” та “Олімпа”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

1 Динамо-ГУНП – Beerloga 20.10 ГУНП 19.15  
1 Лада – Хмельницькі делікатеси 20.10 ГУНП 15.15  
1 Тетра-Конфермат – Helpix 20.10 ГУНП 16.30  
1 Епіцентр К-ForexClub – Новатор 21.10 ГУНП 10.45  
1 Кардіфф – Олімп 21.10 ГУНП 12.00  
1 Прикордонник – Евеліна 21.10 ГУНП 13.15  
1 Ротор-2 – Сокіл-2 21.10 ГУНП 14.30  
1 Феміда-Старлайф – Ротор 21.10 ГУНП 15.45  

Дивізіон 2

Цього тижня у стартовому турі дивізіону 2 будуть зіграні лише три матчі, але всі вони обіцяють бути досить цікавими. Минулорічний віце-чемпіон дивізіону 3, “Crispus”, дебютує на новому для себе матчем із міцним “Максимумом”, “Філтекс” перевірить на міцність “Червону Зірку”, а “вишенькою на торті” стане матч двох атакуючих команд – “Конфермат-Ауді” зіграє із “Фахівцем”. Решта матчів стартового туру буде зіграна наступного тижня.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1 Максимум – Crispus 20.10 ГУНП 14.00
1 Червона Зірка – Філтекс 20.10 ГУНП 20.20
1 Конфермат-Ауді – Фахівець 20.10 ГУНП 21.25
1 Дантист – Олімпік 27.10 ГУНП 12.00
1 Менс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 27.10 ГУНП 13.05
1 Сокіл-3 – VETERAN”S – Vігор-Agora 27.10 ГУНП 14.10
1 Карат-Velmet – Десятка-Ковчег 27.10 ГУНП 15.15
1 Атлетик-Ферозіт – Ракета 27.10 ГУНП 16.20

Дивізіон 3

У стартовому турі дивізіону 3 до розряду центральних можна віднести відразу два матчі. “Родзинкою” туру під номером “1” стане зустріч одних з головних фаворитів у боротьбі за підвищення у класі – “ЕкоАльт” зіграє із “ККФА-GERCHIK & CO”. Окрім того цікавим обіцяє бути протистояння “Інтерпродсервіса” та “ДБК”. І минулорічний бронзовий призер дивізіону 4 явно не виглядає у ньому “андердогом”.

Минулорічний чемпіон дивізіону 4, ФК “Бігуча Лань” (яка раніше називалася FC “FNB”, але перед стартом сезону змінила назву) розпочне турнір матчем із непростим “ЖЖУК-ZALIV”. Також у стартовому турі між собою зіграє ще одна пара команд, яка минулого сезону виступала у дивізіоні 4 – “Раково-сіті” зустрінеться із ФК “Громада-Міць”.

Непростий дебют очікує й на інших новачків дивізіону 3. “Аваль” в першому турі зіграє із минулорічним володарем Кубку Виклику, “Лунтіком”, а “Ауді-Алмазу” ой як непросто доведеться із значно досвідченішою “Новою Ушицею”. Ще відразу у двох парах між собою зійдуться команди, яким експерти пророкують непросту боротьбу за виживання – “Brilliant” поміряється силами із ФК “Литвина”, а ФК “ЛП” зіграє із “Адвокатом”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1 Раково-сіті – ФК «Громада-Міць» 21.10 Конфермат 12.00  
1 ФК «Нова Ушиця» – Ауді-Алмаз 21.10 Конфермат 13.00  
1 Лунтік – Аваль 21.10 Конфермат 14.00  
1 ЕкоАльт – ККФА-GERCHIK & CO 21.10 Конфермат 15.00  
1 Brilliant – ФК «Литвина» 21.10 Конфермат 16.00  
1 ФК «ЛП» – Адвокат 21.10 Конфермат 17.00  
1 ЖЖУК-ZALIV – ФК «Бігуча Лань» 21.10 Конфермат 18.00  
1 Інтерпродсервіс – ДБК 21.10 Конфермат 19.00  

Дивізіон 4

Як і у дивізіоні 3, так і у дивізіоні 4 найбільший інтерес викликає теж два матчі. Один з них – одна дуель міцних середняків сезону минулого – “Фортуни” (яка в минулому сезоні називалася “Носорог”, але змінила свою назву) та “Сокола” з Соколівка. Другий – “красилівське дербі”, в якому зустрінуться “КАЗ” та “ЗА-ЗУЛ”.

Цікавим обіцяє матч між минулорічним чемпіоном дивізіону 5, “ДЮСШ №1-Україною” та одним з головних претендентів на підвищення у класі, “М’ясником”. “Zooветпром-Ivet” спробує взяти реванш у “Rexsofta” за поразку у чвертьфінальній серії плей-офф дивізіону 5 минулого сезону, “МобіФренд” зіграє із значно підсиленим перед дебютом на новому для себе рівні “FURY-Аванті”. Також ще у трьох іграх першого туру між собою зійдуться приблизно рівні за класом суперники: “Престиж-Авто” зіграє із “Монолітом”, “Lifecell” з “Думкою”, “Легіон” з “Тепловиком”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1

КАЗ – ЗА-ЗУЛ 21.10 НАДПСУ

12.00

1 Престиж-Авто – Моноліт 21.10 НАДПСУ 13.00
1 ДЮСШ №1-Україна – М’ясник 21.10 НАДПСУ 14.00
1 FURY-Аванті – МобіФренд 21.10 НАДПСУ 15.00
1 Фортуна – Сокіл 21.10 НАДПСУ 16.00
1 Lifecell – Думка 21.10 НАДПСУ 17.00
1 Легіон – Тепловик 21.10 НАДПСУ 18.00
1 Zooветпром-Ivet – Rexsoft 21.10 НАДПСУ 19.00

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here